Kimyasal sonrası gebelik 🧚‍♀️

Merhabalar. Ben 5 şubatta 97 ile hamileliğimi öğrendim 7 şubatta kanamam başladı ve kimyasal gebelik olduğunu öğrendim 1 hafta içinde değerim sıfırlandı. Bugün 43. günüm ama hala adet olmadım test de yapmak istemiyorum. Kimyasaldan sonra adetini geç görem oldu mu bu kadar geç olması normal mi

Merhabalar. Ben 5 şubatta 97 ile hamileliğimi öğrendim 7 şubatta kanamam başladı ve kimyasal gebelik olduğunu öğrendim 1 hafta içinde değerim sıfırlandı. Bugün 43. günüm ama hala adet olmadım test de yapmak istemiyorum. Kimyasaldan sonra adetini geç görem oldu mu bu kadar geç olması normal mi
Merhaba bende kimyasal gecirdim gecen ay, 5 gun gecikmem var erken gebelik testim cok silik cikiyor. Beklemedeyim, cumartesi kan vericem.
Kac gun gecti? Test neden yapmiyorsn?

Bence test yapmalısınız hiç adet görmeden hamile olduğunu öğrenen de var adet düzeni bozulan da var allah gönlünüze göre versin 🌸

Merhaba bende kimyasal gecirdim gecen ay, 5 gun gecikmem var erken gebelik testim cok silik cikiyor. Beklemedeyim, cumartesi kan vericem.
Kac gun gecti? Test neden yapmiyorsn?
Merhaba hayırlı olsuun Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌸 Sonucunuzu da paylaşın lütfen 👩‍🍼

Merhaba sonucunuz ne oldu 🌸
7 gun gecikme ile beta 12 cikti cuma gunu o gun sabah adetim’geldi, iki gun agrili sanci li gecirdim parcayî dusurdum, tekrar kimyasal gecirdim,
Allah kimseye yasatmasin, kucuk oldugu
Halde bu kadar agri cok zordu buyuk dusuk leri dusenmiyorum

7 gun gecikme ile beta 12 cikti cuma gunu o gun sabah adetim’geldi, iki gun agrili sanci li gecirdim parcayî dusurdum, tekrar kimyasal gecirdim,
Allah kimseye yasatmasin, kucuk oldugu
Halde bu kadar agri cok zordu buyuk dusuk leri dusenmiyorum
Çok geçmiş olsun en kısa vakitte sağlıklı bir gebelik süreci hayırlı bir evlat nasip olsun inşallah gerçekten zor bir süreç Allah yardımcımız olsun 👩‍🍼🦋

X