Kimyasal sonrası gebelik 🧚‍♀️

💕💕 Evet normal adetle attım benimki küçüktü baya o yüzden çok fark etmedi sadece 1 hafta gecikti birde benim adetim 5 gün sürerdi bu 7 gün sürmüştü. Lekelenme de olsa onun bitimini baz almalısın bence çünkü bende öyle duymuştum en hafif leke bile adet sayılıyormuş
Teşekkürler ben beklemeye devam 😂😍🌸

Pembe leke ve kasık ağrısı gebelik gibi duruyor inşallah sağlıklı gebeliklerimize kavuşma vaktimiz gelmiştir bende günümü bekliyorum günümüz aynı haber verin lütfen sizde beraber pozitifleri görmek dileğiyle 🌸🌺
Merhaba nasılsınız peki bir belirti var mı ben günüm geçince test yapacağım diyorum ama günler zor geçiyor siz de durumlar ne

Merhaba nasılsınız peki bir belirti var mı ben günüm geçince test yapacağım diyorum ama günler zor geçiyor siz de durumlar ne
Kasık ağrısı ve sırt ağrısı yaşamıştım öğrendiğimde kasık ağrısını tekrar yaşadım geçti biraz ara ara oluyo ama sırt ağrısı hala var normal hayatımda hiç yaşamadığım ağrılar olduğu için çok umutluyum bu ay Allah nasip ederse hamile gibi hissediyorum test konusunda bende beklemek istiyoeum henüz yapmadım geçen sefer yedi gün önce silik dört gün sonra net iki çizgiyi görmüştüm ama bekliyorum bakalım gerçi erken test yapmayın kimyasalsa adetle gider üzülürsünüz diyorlar ama benim kanamam bir ayıbulduğu için ben illa öğrenirdim çünkü düzenli 3 gün sürer normalde 4 sondur bilemiyorum kusura bakmayın uzun oldu 😂 sizin belirtiniz var mı neler hissediyorsunuz 🌸

Kasık ağrısı ve sırt ağrısı yaşamıştım öğrendiğimde kasık ağrısını tekrar yaşadım geçti biraz ara ara oluyo ama sırt ağrısı hala var normal hayatımda hiç yaşamadığım ağrılar olduğu için çok umutluyum bu ay Allah nasip ederse hamile gibi hissediyorum test konusunda bende beklemek istiyoeum henüz yapmadım geçen sefer yedi gün önce silik dört gün sonra net iki çizgiyi görmüştüm ama bekliyorum bakalım gerçi erken test yapmayın kimyasalsa adetle gider üzülürsünüz diyorlar ama benim kanamam bir ayıbulduğu için ben illa öğrenirdim çünkü düzenli 3 gün sürer normalde 4 sondur bilemiyorum kusura bakmayın uzun oldu 😂 sizin belirtiniz var mı neler hissediyorsunuz 🌸
Hiç bu kadar bel ağrısı çekmemiştim regl dönemimde de dahi. Bir de akıntım arttı regl oldum sanırım diye WC ye gidiyorum o kadar ıslatıyor çünkü çamaşırımı ama regl değil

Hiç bu kadar bel ağrısı çekmemiştim regl dönemimde de dahi. Bir de akıntım arttı regl oldum sanırım diye WC ye gidiyorum o kadar ıslatıyor çünkü çamaşırımı ama regl değil
Arada bende yaşıyorum o korkuyu çok heyecanlı bir bekleyiş içindeyiz Allah yüzümüze güler inşallah zamanlarımızın aynı olması da çok güzel oldu beraber güzel haberler veririz bir kaç güne inşallah 💃💃

Ay ne güzel bir topik böyle umut olalım birbirimize bende geçen ay kimyasal geçirdim değerim çok yükselmedi geç döllenmeydi ama olsun ablamda ilk gebelikte kimyasal geçirip diğer ay normal hamile kalmış yeğenim 6 yaşında şuan 💗 bakalım Şubat bize uğurlu gelir umarım pazar günü test günüm femara+otrivelle kullanıyorum iki aydır
Testi zamanına çok az kaldı nasılsın 🌺🌸

Erken olduğu için de olabilir umutsuzluğa kalpılm

Henüz umutsuzluğa kapılmak için erken Allah büyüktür hayırlısı ile nasip ederde güzel haberlerimizi alırız inşallah 🌸
Ya aslında çok çok silik fotoğraf çeksem belli olmayacak şekilde çizgi var bir erken gebelik yaptım şu hani predictor mu ne 6 gün erken çıkaran sözde birde kaset ikisinde de öyle sonra dayanamayıp çok saçma ya dediğim ovulasyon testi yaptım 😂 oda pik olmuş nerdeyse bilemedim

Ya aslında çok çok silik fotoğraf çeksem belli olmayacak şekilde çizgi var bir erken gebelik yaptım şu hani predictor mu ne 6 gün erken çıkaran sözde birde kaset ikisinde de öyle sonra dayanamayıp çok saçma ya dediğim ovulasyon testi yaptım 😂 oda pik olmuş nerdeyse bilemedim
Ayy harika habeer hadi inşallah olacak annesi o daha minicik olduğu için siliktir 🌺💃 Mucizene kavuşma zamanın gelmiştir umarım sen kendine dikkat et bu süreçte 🧚‍♀️🙅‍♀️

Benim bata beş gün var ve kahverengi lekelenmem var şuan inşallah yerleşmr kanamasıdır lütfen bana da dua eder misiin 🌸 normalde zamanında olurdum ve kırmızı başlardı umudumu koruyorum inşallah öyledir ya 👶
İnşallah yerleşme kanamasıdır inşallah buay hepimiz pozitifi görürüz Allah'ım 🤲🏻🤲🏻💞💞

X