Aşılama Kimyasaldan sonra ki hamilelikte beta artışı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Cicekciteyze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
1.058
1.444
Merhaba arkadaşlar Nisan ayında aşılama sonucu hamile kaldım ama kimyasal oldu. Şimdi tekrar aşılama oldumm ve hamileyim aklıma kötüyü getirmek istemiyorum ama yine kimyasal olursa diye çok korkuyorum. Benim gibi kimyasaldan sonra hamile kalanlar süreçlerini yazabilir mi?

Kimyasal gebelikten sonra gene gebe kalıp sağlıkla doğum yapan bir sürü insan var canım.. sen neden böyle şeyler düşünüp moralini bozuyorsunki, olumsuzlukları üzerine çekersin Allah korusun. Herşey yolunda gidecek inşallah, güzel haberin tadını çıkar. Tebrikler..

Kimyasal gebelikten sonra gene gebe kalıp sağlıkla doğum yapan bir sürü insan var canım.. sen neden böyle şeyler düşünüp moralini bozuyorsunki, olumsuzlukları üzerine çekersin Allah korusun. Herşey yolunda gidecek inşallah, güzel haberin tadını çıkar. Tebrikler..
Çok teşekkürler❤️ Rabbime bıraktım ama 3 yıl sonra ilk defa hamile kalıp kimyasal olması beni çaresiz bıraktı sanırım. Ama bebeğimle şimdiden konuşuyorum dualr ediyorum. Umutsuz değilim ama o korkumu aşamıyorum kese ve kalp atışını duyunca nefes alırım rahatça sanırım🤗♥️desteğiniz için teşekkür ederim 🌸

Uzun süre evlat sahibi olmayı bekleyip özellikle tedaviyle hamile kalanlarda hep o korku var canım. Kese, kalp atışı, 2'li taraması kontrolleri, doğumu derken süreç psikolojik olarak çok yıpratıcı.. dua et bol bol rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah.

X