Kına Gecesi kına gecesi için bayan orkestra

)
arkadaşlar merhaba...
geçen gece arkadaşımın kızının kınasında bayan orkstra vardı... ilk defa karşılaştığım bu durum acaip hoşuma gitti..her iki bayanda canlı müzik yapıyor davul falan çalıyorlardı...Kendilerinle görüştüm istanbul içinde olmak kaydıyla her türlü kına nişan düğün v.s gibi yerlere gittiklerini söylediler... Arzu edenler için bir alternatif olabilir diye düşündüm..Bizim gittiğimiz kınanın yöresi rumeli (göçmen) idi..ve bütün şarkıları canlı bazende cd calarak okudular..süper eğlendirdiler...aaklınızda bulunsun diye yazayım dedim.. ayrıcana bayan garson ve kameremanda temin ettiklerini söylediler

Merhaba Telefon numarasını alabilirmiyim? tşk:)

Bende bu grubu tuttum kınam için. Kendilerini dinlememiz için bir kınalarına davet ettiler bizi gittik ve harikaydı. Hemen anlaştık, diğer sorduğumuz yerlere göre fiyatı bana çok uygun geldi.

bir mahsuru yoksa ne kadara anlaştığınızı sorabilirmiyim. fotoğrafçı kameraman davulcu da dahil mi fiyata kaç saatlik anlaştınız.

bizde gecen sene tutmuştuk..400 tle gelmişlerdi.bu sene 500 istediklerini duydum..kameraman fotorafçı dahil değil.. faceye bayan orkestra yazın ..kendiniz bir sorun bence..

Bende gorustum bu arkadaslarla ama yaptıkları canlı muzık degıl laptopdan sarkı secım onun uzerınde mıkrofnla solmek benım aradıgım bu degıldı yanı

bizim kınamızda sizin dediğiniz gibi yaptılar..ancak nişanımızda klavye çalıp okudular.. tabiki fiyat ona göre biraz arttı.erkek piyanistler 1000 milyardan kapı açıyor..bayan dj lerde öyle..genede bize fiyatları cok iyi geldi..

bu ikilinin üstüne tanımıyorum..muhteşem eğlendiriyorlar..2 hazirana gene tuttuk onları..

kızlar bu kadar tesadüf olur yani...daha dün aynı orkstrayla camlıcada bir kınada karşılaştım fiyat sordum.. bugün buraya girdim sizde fiyat sormuşsunuz...canım fiyatları şöyleymiş..kendileri fatih semtinde oturuyormuş..eğer fatihe fazla uzak olmayan semt olursa 300 tl ...semt uzaklaştıkça fiyattda artıyormuş..veya geliş gidişlerinde araba yollarsanız fiyat azalabiliyormuş...ama gerçekten düğün gibi yapıyorlar cok hoş bir anne kız ....hem söylüyorlar..hem davul çalıyorlar..hemde cok sempatikler ve en önemlisi her yöreye hitap ediyorlar...kendi kınamızda dahil 3 kez dinledim gercekten tavsiye ederimm...sağlıkla kalınn

canım bana acil cevap atabilir misin nereden bulabilirim kendileri

Canım burdan adres ve mail vermek yasak..ancak internetten ve sosyal paylaşım sitelerinden ararsan BAYAN ORKESTRA yaz cıkıyor..isimleri serap&gökçen

Canım burdan adres ve mail vermek yasak..ancak internetten ve sosyal paylaşım sitelerinden ararsan BAYAN ORKESTRA yaz cıkıyor..isimleri serap&gökçen

canım çok teşekkür ederim buldum facebooktan bir kaç videosunu da beğendim aayıp konuşacağım en kısa zamanda bu arada yeniyim burda kına elbisesi diktirebileceğim şöyle ucuz güzel bir yer biliyormusun

canım ..mesajını yeni gördüm..biz kına kıyafetlerini eminönünden hazır almıştık ..(kaftanları sadece ) bildiğim öoda evide bayrampaşada NUSYA moda evi var..fiyatlarının uygun oldugunu duydum.. Bu arada orkestra işi noldu..halledebildinizmi ???

arkadaslar bende 3 yıldır kına gecelerınde profesyonel olarak bayan dj lık yapıyorum ilgilenen olursa beklerim..

arkadaşlar merhaba...
Geçen gece arkadaşımın kızının kınasında bayan orkstra vardı... Ilk defa karşılaştığım bu durum acaip hoşuma gitti..her iki bayanda canlı müzik yapıyor davul falan çalıyorlardı...kendilerinle görüştüm istanbul içinde olmak kaydıyla her türlü kına nişan düğün v.s gibi yerlere gittiklerini söylediler... Arzu edenler için bir alternatif olabilir diye düşündüm..bizim gittiğimiz kınanın yöresi rumeli (göçmen) idi..ve bütün şarkıları canlı bazende cd calarak okudular..süper eğlendirdiler...aaklınızda bulunsun diye yazayım dedim.. Ayrıcana bayan garson ve kameremanda temin ettiklerini söylediler
[sıze="2"] [/sıze]

bana numaralarını mesaj atabilir misin ne kadara geliyorlar vs.

arkadaşlar ..burdan telefon veya link veren eninde sonunda yasaklandığı için bayan orkestranın telefonunu yazamıyorum..arama motorundan bayan orkestra yazarsanız (serap&gökçen) face sayfalarına ulaşırsınız

Sayın ahmtugce ..bu sitede bu şekilde reklam yapıp telefonunuzu yazmak yasaktır.Lütfen kendi açtığınız topic te gerekli reklamınızı yapınız.Yoksa yasaklanırsınız

bilmiyordum tesekkur ederım bılmedıgım ıcın bıkacyerde de numaramı vermıstım bı daha olmaz

Mayıs ayında olacak kına geceme tuttum bu grubu bende.Daha evvel hiç izlemedim ama internet videoları resimler falan hoştu.İnşallah umduğumuz gibi güzel geçer

Mayısta olacak kına geceme tuttuğum bayanları en nihayet izledim..Süperdilerr yaaa.Hele o davul çalıp şarkı söyleyen kıza bayıldım..İçim rahatladı..Dua edin kızlar benimde kına gecem güzel geçsin....

Son düzenleme:
X