Kına Gecesi Kına gecesi için

pembebogurtlen91

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2014
4.982
4.758
Selam kızlar,

Kına gecemde farklı bir şeyler yapmak istiyorum ama neler yapılabilir bulamıyorum :KK48:

Hem hediyelik hemde Kına gecesinde yapılabilecek , farklı fikirlere değişik önerilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim :KK36:

Selam kızlar,

Kına gecemde farklı bir şeyler yapmak istiyorum ama neler yapılabilir bulamıyorum :KK48:

Hem hediyelik hemde Kına gecesinde yapılabilecek , farklı fikirlere değişik önerilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim :KK36:
Farklilik istiyosan gece klubunde kina yap.

Ne gibi seyler sana ayni geliyo? Tahtla iceri girmek mi, dansci kizlar tutmak mi, dansoz oynatmak mi? Ben bunlarin hepsini yaptim mesela.

senin mutlu olman gereken gecede başkalarını mutlu etmeye çalışma!
sakın hediye dağıtayım diye bir işe girişme. yalan olmasın doğum günü, nikah , düğün gibi yerlerden gelen şeylerin sonu çöpte bitiyor çünkü. bir de o günlerde sana hediye gelmeli senin hazırlaman saçmalık oluyor.
tabi adetleriniz nedir bilemem ama genelde eğlenilir, kına yakılır. bunu yapman yeterli yani.

Bence hepsi para tuzağı başka birşey değil.
Sen kendin mutlu ol ve kendini o gün özel hisset yeterli.
100 binlerce para harcasanda, kimseyi memnun edemezsin.

Ben sade bir kına yapmıştım, iyi ki de aşırı masraf yapmamışım.
Havaya giden para bana göre.

senin mutlu olman gereken gecede başkalarını mutlu etmeye çalışma!
sakın hediye dağıtayım diye bir işe girişme. yalan olmasın doğum günü, nikah , düğün gibi yerlerden gelen şeylerin sonu çöpte bitiyor çünkü. bir de o günlerde sana hediye gelmeli senin hazırlaman saçmalık oluyor.
tabi adetleriniz nedir bilemem ama genelde eğlenilir, kına yakılır. bunu yapman yeterli yani.
evet aslında başkalarını mutlu etmekten ziyade farklı akılda kalacak hoş bir şeyin olması yoksa zaten benim en özel günüm :KK22:

Bence hepsi para tuzağı başka birşey değil.
Sen kendin mutlu ol ve kendini o gün özel hisset yeterli.
100 binlerce para harcasanda, kimseyi memnun edemezsin.

Ben sade bir kına yapmıştım, iyi ki de aşırı masraf yapmamışım.
Havaya giden para bana göre.
evet orası öyle tabiiii :işsiz: organizasyonda tuttum zaten ama işte hevesler bitmiyor :deli:

X