Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri kına için abiye elbise sorunsalı yardım lütfen ;)

dimple2015

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
353
140
kızlar kınam kendi yazlığımızda olacak. zemin çimenlik ve toprak bahceyı susleyıp aıle arasında bır gelence yapmayı planlıyoruz bındallım hınt ısı pembe ve yesıl tonlarında bır sey. abıye olarak ta sade bırsey ıstıyorum çunku yazlık demek rahatlık demek, zemın sıkıntısından oturu topuklu gıyemem dolgu topuk sandalet tarzı bır ayakkabı ıle ıdare edecegım.ve allı gullu, pullu seylerı sevmıyorum sadelıkten yanayım :KK66:

bır elbıse begendım sızce nasıl olur?

Eklentiler

• 11016547_10152828059794005_1305818979_n.jpg
    11016547_10152828059794005_1305818979_n.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 294
ten renginizle uyumlu ise oldukça hoş ve sade Hoppa
valla denedıgımde hos durdu saclarımda sıyaha calan kahve su an sacımla da uyumlu oldu gıbı :KK66: kınadada sacımı masa yapıp salık bırakmayı dusunuyorum cunku bındallının basında baslıgı var fesımsı bırsey topuz vs yaparsam afamda durmaz :)

evet kınada sanki salık saçlar daha güzel oluyor, bu elbise model olarak gercekten çok hoş, üzerinize de yakıştıysa ve en önemlisi sizin içinize sindiyse on numara beş yıldız, ve hatta su dalgası şeklinde yapılan saça bu renkte bir aksesuar daha da doğal ve hoş bir görünüm katar

evet başka alternatif renkler de düşünülmeli aslında ama esmer bi bayana bu renk güzel olabiliyor

evet başka alternatif renkler de düşünülmeli aslında ama esmer bi bayana bu renk güzel olabiliyor

Ona yakısması acısından değil de yaz, yazlık yerler acık hava fln bu renk içimi sıktı daha neşeli renk istedim ben tabi kendisi bilir:)

Ona yakısması acısından değil de yaz, yazlık yerler acık hava fln bu renk içimi sıktı daha neşeli renk istedim ben tabi kendisi bilir:)
ortam zaten pembe,yesıl,mor vs. rengarenk olacak :KK66: agaclar rengarenk suslenecek, nedimeler renk renk bındallı gıyecek kına yakılırken (benim bindallımda fusya ve yesıl agırlıklı hint usulu bır bındallı ), tacları kendımız susledık renklı tullerle falan...

elbıseye gelınce ben aslında kırmızı ıstedıydım ama ıstedıgım gıbı sade bır model bulamadım. bu renkte tenıme ve sac rengıme uydu ,bu renk mavıyı de severım ondan secımım bundan yana oldu :KK66:

canım güzel ama bence sade ya kızım senin günün o gün akrabalarınkide ona benzer sade olabilir ön planda olman lazım azdaha şatapat gerek :)

kızlar kınam kendi yazlığımızda olacak. zemin çimenlik ve toprak bahceyı susleyıp aıle arasında bır gelence yapmayı planlıyoruz bındallım hınt ısı pembe ve yesıl tonlarında bır sey. abıye olarak ta sade bırsey ıstıyorum çunku yazlık demek rahatlık demek, zemın sıkıntısından oturu topuklu gıyemem dolgu topuk sandalet tarzı bır ayakkabı ıle ıdare edecegım.ve allı gullu, pullu seylerı sevmıyorum sadelıkten yanayım :KK66:

bır elbıse begendım sızce nasıl olur?
elbise güzel özellikle etekleri uçuş uçuş :) çok beğendim
açık söyliyim rengini beğenmedim, sanki o modele daha yaz rengi güzel olur gibi geldi, kemik, pudra vs gibi :)

elbise güzel özellikle etekleri uçuş uçuş :) çok beğendim
açık söyliyim rengini beğenmedim, sanki o modele daha yaz rengi güzel olur gibi geldi, kemik, pudra vs gibi :)
o elbıseyı almadım şifon dusunurken balık model bır elbıse aldım sonrada degerlendırebılecegım bırsey :KK66: ilerde balık modası gecınce kestırıp mını elbıse olarak kullanacagım :KK66:

daha gıymedım kınam hazıran da olacak su an resmı yok ama benzer bır model bulup resım atayım sıze :KK66: