Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına İçin Hangi Elbiseyi Seçmeliyim ????? (Resimli)

Samantha16

Ömrüme ömür katan miniğim hoşgeldin 03.02.2016
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2013
1.068
734
Selam kızlar:KK3: düğünüm ağustosta ama kına elbisesine en azından modeline ve rengine karar vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim:KK16::KK16:
$kabarik-etekli-nisanlik-modelleri-7.jpg
$kabarik-etekli-nisanlik-modelleri-12.jpg
$kabarik-etekli-nisanlik-modelleri-30.jpg
$2013-PRENSES-ETEK-NÝÞANLIK-MODELLERÝ-8.jpg

tatlişkom ben hepsini beğendim amaaa en sondaki bi başka güzel yaahuuu :KK9::KK9: hem sende beyaz tenlisin sana çok yakışacağına eminimmmm :130::130::130:

Selam kızlar:KK3: düğünüm ağustosta ama kına elbisesine en azından modeline ve rengine karar vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim:KK16::KK16:
Eki Görüntüle 924309
Eki Görüntüle 924311
Eki Görüntüle 924313
Eki Görüntüle 924314

öncelikle merhaba :) en sondaki çok daha hoş.. ayrıca şuan çok şaşkınım düğününe 7 ay var ve sen kına elbisesi düşünürken benim 20 gün var ve ben haaalaa değil gidip dolaşmak nasıl birşey olsun karar bile veremedim.. :KK53: :KK52:

öncelikle merhaba :) en sondaki çok daha hoş.. ayrıca şuan çok şaşkınım düğününe 7 ay var ve sen kına elbisesi düşünürken benim 20 gün var ve ben haaalaa değil gidip dolaşmak nasıl birşey olsun karar bile veremedim.. :KK53: :KK52:

yorumun için teşekkür ederim:KK16: valla ben biraz fazla pipirikliyim galiba senin kadar asla dayanamazdım:KK52::KK53: bu modellerin hepsini çok beğendim aslında kınalığımı kiralamayı düşünüyodum ama diktiredebilirim bunlardan sonra:21::21:

sonuncuya bayıldımmm :KK16:
hatta bende öyle bi elbise almayı düşünüyorum şu an itibariyle :KK1:

3. ve 4. yü beğendim fakat 3. belinde ki kuşak olmasa daha güzel olur rengi güzel duruyo :KK31:

mor hastasi olarak 4. kendi kınamda giymeyi çok arzu etmiştim ama istedigim tonu ve modeli bulamamiştim mürdüm rengi giymiştim

hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim sanırım 4. olucak:KK16:

Bende agustos gelinlerindenim kınalığımı almış bulunmaktayım , inşallah en kısa zamanda giyip çekcem resmini üşeniyorum , şimdisenin modellere gelince canım benm gelinliğim kabarık o yüzden balık model sectim ben kınalığımı ama gelinlik modelin bu şekilde degilse böyle birşey tercih etsen daha iyi olur diye düşünüyorum

X