Kına Gecesi Kına organizasyon icin fikir lutfen

Melek feyza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
163
15
Kızlarrr. Nisanda kınam var ama kararsiz kaldım. Internetten iklim kına organizasyona baktim iyi yorumlar var ama kararsız kaldım. Fikirlerine ihtiyacım var bildiğiniz güvendiğiniz yer varmi başka

Bende hanımeli diye bi yerle anlaştım haftaya pazar gelecekler bence çok iyiler güven verdiler bana yorumlarda çok iyi istersen onlarla görüş şehir dışına da gidiyorlar çünkü

Kızlarrr. Nisanda kınam var ama kararsiz kaldım. Internetten iklim kına organizasyona baktim iyi yorumlar var ama kararsız kaldım. Fikirlerine ihtiyacım var bildiğiniz güvendiğiniz yer varmi başka
mecidiyeköyde kokoş kına organizasyon var tavsiye ederim kardeşimin kınasını yaptılar. Birde peri tozu kına organizasyon var onlara da arkadaşımın kınasında denk geldim iyiydi.

müjde kına organizasyonu tek söyleyebileceğim

qj26Yq.jpg

Selam,
Ben eylül ayında arzum kına organizasyon ile yaptım kınamı sahibi arzu hanımda çok ilgiliydi, organizasyonda baştan sona kadar kendisi ilgileniyor. Tek kelimeyle muhteşem geçti, beklentimin üzerinde bizi eğlendirdiler, ben çok eğlenmeyi bilmem beni bile çoşturdular, videolarımı seyrettiğim zaman ben bile kendime inanamadım. :) çok sorun yaşanan firma olduğunu duymuştum bende bir tavsiye üzerine gittim, sizede tavsiye ederim.

selam; ben arkadaşımın kına gecesinde anlaştığı firmayla anlaştım:KK33:
O ağustos ayında yapmıştı şimdi ben 25 ocak için anlaştım sabırsızlıkla günümü bekliyorum az kaldı heyecan arttı ama en büyük rahatlığım yaptıkları işi görmüş olmam, sanırım buda beni tamam budur dememe sebep olan şeydi. firmanın adı nevestasya organizasyon
instagram hesaplarından bak bi istersen kına gecemden sonra bende daha detaylı anlatırım nasıl geçtiğini
Herkesin Allah yardımcısı olsun kızlar çok zor sıkıntılı zamanlar kurtlarımızı döktüğümüz bir gecemiz var sonuçta ama dimi:halay:

X