Kiracılar, bilgi sahibi olanlar bir bakar mısınız?

Bir şey sormak istiyorum konuyu dağıtmadan tahliye taahhütname olduğunu düşündüğüm bir anlaşma imzalamıştım ben emlak sebebiyle. Ama herhangi bir kira geciktirme, eve zarar verme vs olmadan bu belge ne gibi sorun oluşturuyor. Ben de evle ilgili sorun yaşıyorum, mesajı görünce sormak istedim
Tahliye taahhutnamesınde genelde tarıh acık bırakılır, şu tarıhte sebep olmaksızın evı boşaltacağım diye. Ev sahıbı canı ıstedıgınde oraya tarıh atar evın tahlıyesını ıster.
Vatandasın bırı dava actı ev sahıbı bana bos tarıhlı kagıt ımzalattı dıye. Mahkeme adamı haklı buldu.
Yargıtay ıptal ettı. Sen oraya istenılen tarıhın yazılabıleceğini göze alarak imza attın o kagıda dedi ev sahıbını haklı buldu.

Tahliye taahhutnamesınde genelde tarıh acık bırakılır, şu tarıhte sebep olmaksızın evı boşaltacağım diye. Ev sahıbı canı ıstedıgınde oraya tarıh atar evın tahlıyesını ıster.
Vatandasın bırı dava actı ev sahıbı bana bos tarıhlı kagıt ımzalattı dıye. Mahkeme adamı haklı buldu.
Yargıtay ıptal ettı. Sen oraya istenılen tarıhın yazılabıleceğini göze alarak imza attın o kagıda dedi ev sahıbını haklı buldu.
anladım çok teşekkürler, ilk ev deneyimimdi toyluğuma geldi ve kağıdı imzalamak zorunda kaldım evi tutabilmek için. Tarih vs yoktu dediğiniz gibi, keşke daha önce bilseydim ama tamamen haksız konuma düşmüşüm bundan sonrası için ders olsun bana 😪😪

X