Kırışık ve Sarkmalar İçin

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
387
11
Ya maalesef düzensiz uyku, düzensiz beslenme ve stresli yaşam neredeyse hepimizin içinde bulunduğu ve kurtulamadığı bir durum...

henüz 20'li yaşlarımdayım ama ister istemez alında ve göz çevresinde belli belirsiz kırışıklıklar var ve yanaklarım eskisi kadar sıkı değil, bunlar için 20 li yaşlarda da kullanabileceğim, önerebileceğiniz bir şeyler/markalar var mı?fisfisfis

en onemlısı bence uyku duzensızlıgı ve saglıklı beslenme oluyor cılt bozukluguna sebep.her markada bulabılırsınız 20 lı yaslara uygun bır krem.the body shop un c vıtamınlı kremlerı var onerebılecegım

en onemlısı bence uyku duzensızlıgı ve saglıklı beslenme oluyor cılt bozukluguna sebep.her markada bulabılırsınız 20 lı yaslara uygun bır krem.the body shop un c vıtamınlı kremlerı var onerebılecegım

Faydası oluyormu acaba.

body shop bu anlamda oldukca başarilidir
arkadaşa katılıyorum
sigara içiyorsanız derhal bırakın
yesil cay tüketmeye ozen gosterin
cildinizden nemi eksik etmeyin

sarkmalara karşi ise kesinlikle sabah aksam yada en azından aksamları yatarken yüzünüzde buz kalibi gezdirin

body shop bu anlamda oldukca başarilidir
arkadaşa katılıyorum
sigara içiyorsanız derhal bırakın
yesil cay tüketmeye ozen gosterin
cildinizden nemi eksik etmeyin

sarkmalara karşi ise kesinlikle sabah aksam yada en azından aksamları yatarken yüzünüzde buz kalibi gezdirin

Body shop, markamı, yada bir tükkan filanmı. Hiç duymadımda.:nazar:

Buz kalıbı işe yarıyormu hakkaten. Kendim için değil bir arkadaş için sordum daşakkıdı

body shopfisfisfis baktım internetten İstanbul,İzmir,Ankara ve Bursa'da varmış yalnız telefonla sipariş verilebiliyormuş. fiyatları falan nasıldır? bosy shop'un önerebileceğiniz/kullandığınız özellikle bir ürünü var mı?

clinique için çok iyi diye duydum ama o da biraz pahalı :uhm:

onun dışında sebamed için de iyi diye duydum, onun fiyatı gayet iyi:1rolleyes:

en kalıcı yöntem sabah akşam yüz egzersizi ve bol sudur bence diğerleri alternatif...ben 33 yaşındayım aileden miras olarak çok temiz bir cilt almadım malesef , sigara gibi kötü bir alışkanlığa da sahibim ama her sabah ve akşam yüzümü yıkarken yüz egzersizi yapıyorum sonra da soğuk komplesk yapıyorum toplam bir kaç dakikamı alıyor ve akranlarımdan daha sıkı bir cildim var kremlerim günlük nemlendirici falan ekstra nivea oxygen power gece bakımı kullanıyorum ama o da çok geçmişi yok...

body shopfisfisfis baktım internetten İstanbul,İzmir,Ankara ve Bursa'da varmış yalnız telefonla sipariş verilebiliyormuş. fiyatları falan nasıldır? bosy shop'un önerebileceğiniz/kullandığınız özellikle bir ürünü var mı?

clinique için çok iyi diye duydum ama o da biraz pahalı :uhm:

onun dışında sebamed için de iyi diye duydum, onun fiyatı gayet iyi:1rolleyes:

ben c vıtamınlı goz kremını kullanıyorum bu ozellıkle yorgun gorunen mor gozler ıcın memnunum fıyatına gelınce turkıyede nekadar bılmıyorum ben burdan turk parasına gore 40 ytl ye alıyorum

çeşitli şekillerde buz kalıbı uygulamalarını duymuştum , peki olan sarkmayı gideriyormu? tecrübe eden varmı aranızda, yoksa sdc engelleyici amaçlı bir uygulama mı bu buz

X