Göz Makyajı Kirpik kvrma aleti

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

SummerLove

Don LasTiği
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
317
2
kızlar ya kirpiklerime hangi rimeli sürdüysem hep düz ve hacimsiz oldular birde kirpik kıvırma aleti varmıs ondan deneyeyim dedimde nerde satılıyo bu bilen varmı :çok üzgünüm:

her yerde satılıyor diyeceğim ama, siz yurt dışındasınız sanırım orda durumlar nasıl bilmiyorum. türkiyede tüm kozmetik ve parfümeri reyonlarında bulunabiliyor...

evet canım yurtdısındayım okulum için ama burda bulamadım ben birde fiyat konusunda bilgilendirirsen iyi olur yazın dönücemde almayı planlıyorum:)

bende yurtdisindayim ama genelde kozmetik urunlerin yaninda bulunuor cokta uygun aslinda bi ara bende kulandim kipriklerini dokuoo yinede sen bilirsin ama ozel gunler icin felan guzel ama herzaman kulanmak icin dokuo baya bi

Ben hergün kullanıyorum hiç de dökülme filan olmadı şimdiye kadar ben milyonculardan almıştım iki tl mi neydi sanırımkaydirigubbakcemile3

burda jopanlar bıle satıyo bır mılyona.Bende almıştım hiiiç ihtiyacım olmadıgı halde,kullanmıyorumda sımdı.kozmetık satan yerlerde kolaylıkla bulabılırsın bence

ben de her gün kullanıyorum,benim kirpiklerim çok kolay dökülür normalde durduk yere gözüme kirpiğim kaçar hep:roflol:
bende kullanmadan önceyle kullanmaya başladıktan sonra arasında bi fark olmadı dökülme anlamında.ben tavsiye ederim yani cnma.s.

ben çok memnunum senelerdir kullanıyorum,hiçbi sorun yaşamadım.onu kullanmadan rimel sürünce kirpiklerim yere paralel oluyokaydirigubbakcemile3 tavsiye ederim

Benimkiler 2 sene kullandıktan sonra dökülmeye başladı.Yastığı silikon olanlardan alırsan sıkışma olasılığı düşer.Yumuşak olanları tavsiye etmiyorum.

Liseden beri kullanırım hiç bi sorun yaşamadım. ama önemli olan rimeli sürmeden önce kıvırmak. ayrıca istediğin ölçüye göre kıvırablirsin.. kalıcıda işe giderken kıvırıyorum eve gelene kadar uzun ve kıvrık. bence tam bi mucize.. ben 2 yada 3 liraya almıştım marketten

kirpik kıvırma aleti önceden fönle ısıtıp kıvırısanız daha etkili olur

ben de kıvırma aletini kullanıyordum bi ara ama benimki o kadar etkili olmuyordu ya da ben beceremiyordum
kirpiklerim dökülmeye başlayınca bıraktım :KK43:

bende yıllardır kullanıyorum bir sorunum olmadı çok şükür ama çok sıkıştırırsan dökülebilir
tabi rimelden önce kıvırmak gerekir rimelliyken olursa yapışıp kopabilir ama önce fön mak. hafif ısıtıp yaparsan daha güzel oluyor diyorlar ama ben hiç denemedim :)

fön makinesiyle tam olarak nasıl ısıtılıyor anlamadım ben orasını
kıvırtan yeri plastik sünger değil mi bilmiyorumkismile

yavv kızlar o meleti nasıl kullanıyorsunuz aldım ben de yep yeni duruyor bi köşede korkuyorum elime alıncaasempatiksalakcinni

bende pilli olan bir kıvırma aleti var yurt dışından getirmiştim burda panasonicde aynı model var 50-60 civarında ama ben daha ucuza aldım ucundaki silikon kısım ısınınca kıvırıyorsunuz benim gibi kirpikleri dik dik çıkan birinde bile etkili oldu. isteyen arkadaş varsa bana mesaj atsın bulabilirim aynısından

allah belasını versin o aletin..sol gözüme yapayım dedim rimel sonrası....kipriklerimin hepsi kökünden koptu yaparken nasıl ağladım bilemezsin öle fazlada kıptırmadım ama şok oldum öle kalıverdim nasıl kötüydü yaa ama çıktı tekrar çok şükürD:KK70::KK70::KK70:herkez gülmüştü bana yaa

X