kirpik makası kullanan varmı?????????

nice15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
2.848
661
34
arkadaşlr kirpik makası almak istiorum ama yalnışlıkla gözü yaralayabiirsin dediler önerisi lan varmı bekliyorum...........

sinemha

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
5.363
5.761
ben 4 senedır feln kullanıyom ama gozumu yaraladıgımı hatırlamıyom belkı goz kapagını sıkıstırmısımdır

ZARACI

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
1.300
5
benim kirpiklerim çok düz ben 8 yıldır kullanıyorum hiç öyle bişey olmadı tavsiye ederim

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.160
24
bendede var kullandımmı hayır 1 senedır duruyor oyle kırpıklerı kırdıgını ve buna baglı doktugunu duydum kullanmadım hıc, zaten seyrek kırpıklerım

iesrai

bitter çikolatamm :)
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
47
0
ben 1 yıldır kullanıyorum çoktas memenunum tavsiye ederim cnm :1rolleyes:

B

baklava0909

Ziyaretçi
bende nerdeyse 5-6 senedir kullanıyorum.öyle bir şey olmadı.kim demişse sallamış belli.

clochette

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
866
2
niye yaralasinki bende kullaniyorum tamam bazen goz kapagimida kaptiriyorum ama oyle pek bi aci olmuyo al sen gercekten cok ise yariyorsengözlerimebaksanab

GonulSenligim

Sen gül ki; hayat devam ediyor diyeyim ♥ ♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
6.012
11.616
bende baya uzun süredir kullanıyorum..ve çok seviyorum ...hiç de yaralanmadım.. sen elini kontrol edebiliyosan sorun yok bence alıp kullanabilirsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 102 gün geçti.

C

chihiro

Ziyaretçi
Ben de kullanıyorum. Memnunum işe yarayan bir ürün. Fakat bir keresinde kirpiğimi kıstırdım canım çok yandı.:) O da benim dikkatsizliğimden kaynaklanmıştı.

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Eylül 2007
14.904
8.020
10 yşımdan beri kullanıyorum , annemde görüp özenirdim, şimdi bu kirpik kıvırıcı olayı benim için olmazsa olmaz, rimel bile sürmeyeyim ama kirpiklerim kıvrık olsun yeter.o derece bağımlılık yapıyor, kırdığı veya yaraladığıda yok ama rimel sürmeden evvel kıvırın, rimel sürdükten sonra kıvırmaya kalkarsanız ciddi manada kırar...

ZeytinCekirdee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2009
144
0
35
bende de var ondan=) ben bile bu beceriksizlikle yaralanmadıysam kimse yaralanmaz=) ama ben pek fazla kullanmıyorum aklıma gelmıyo,kullanınca da fark görmüyorum anlamadım gitti=)