Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende yaptiricam kirpik permasini cok istiyorum bu konuda iyi bir uzman ariyorum arkadaslar

kirpik permasını göztepe bagdat caddesınde gül abbasoğlu yapıyor kızlar hemde çok güzel yapıyor iki ay kullandım ben kirpik permamı çok emnun kadım sizede tavsiye ederim

izmirde iyi ve ucuz bi yer var mı acaba bilen özel mesaj atabilirse bana çooooook memnun olurum :)

bunun makineleri de çıkmış evde kolayca yapılabiliniomuş bi fikri olan war mı acaba???

merhaba bende yaptırmıstım hem permasını hemde kırpık boyasını cok güzel ve dagıldımı sorunun olmadan kullanıyorsun calısan bır bayan ıcın buyuk kolaylık.

ben kirpik permasını gül hanımı buldum yaptırdım süper oldu çok memnunum kirpiklerim o kadar düz ki şimdi çok rahatım 20 gündür kullanıyorum düşme falan olmadı zaten gül hanım 2 ay kullanabileceğimi söyledi böyle olursa süper olur kirpik aletleriyle kıvırmak zorunda kalmıyorum hergün boyasınıda yaptı gözüme makyaj yapmadan çıkabiliyorum artık..

Ben de yaptırmıştım 3yıl önce ve yaptırdığım yerde çok rağbet gören güzel bir yerdi o zmn 50tl vermştm ama sonuçtan hiç memnun kalmamıştım ve yapan salak bir gözümdeki kirpikleri sararken sanırım yamuk yapmış ve görüntü iç açıcı değildi ama Allahtan çabuk geçtide.Ya kızlar ben şimdi bi makine aldım benm kirpiklerde çok uzun ve düz.Makine pille çalışıyo kıvırma aparatı ısınıyo ve kirpiklerinize pres yapıyosunuz sadece 10 sn süper kıvırıyo.Bilenler vardır belki aranızda bilmeyenler içinde bi düşünün derim ben çok memnunum.

kirpik permasinin kisa kirpiklerede etkisi oluyor mu ?? ben setini aldim burda 60€ ama 20 kez kullanabiliyorum yaklasik 2 sene gider sanirim bu set bana...

ben kirpik permasını gül hanımı buldum yaptırdım süper oldu çok memnunum kirpiklerim o kadar düz ki şimdi çok rahatım 20 gündür kullanıyorum düşme falan olmadı zaten gül hanım 2 ay kullanabileceğimi söyledi böyle olursa süper olur kirpik aletleriyle kıvırmak zorunda kalmıyorum hergün boyasınıda yaptı gözüme makyaj yapmadan çıkabiliyorum artık..

haftaya bende denicem o kadını inş güzel olur korkuorum biraz ama eyvahedigeldismile

herkese merhabalarr... kirpik perması yaptırmak istiyorumm güvenilir bir yer arıyorumm izmirliyim... bana yardımcı olabilirmisiniz acabaaaa

ben bayağ önce yaptırmıştım çok güzel olmuştu kirpiklerim, ilk başlarda rimel sürmüş gibi siyah ve kıvrık duruyor sonra siyahlıgı azalıyor kıvrıklığı kalıyor ama yine de etkisi çabuk geçiyor,bir de birkaç aydan sonra sanki kirpiklerim birbirine karışmış gibi olmuştu, tabi rimel sürünce düzeliyordu..çok uzun süre dayanmadığı için ben bir daha da yaptırmadım, yine de kirpikleri gerçekten güzel gösteriyor kısa ömürlü de olsa yerimseniben

merhaba ben de izmirliyim kirpik perması yaptırmak istiyordum da bana yaptırdığınız yerin adını verebilirmisiniz acaba?? çok araştırdım ama doru dürüst güvenemiyorum.. çevremde de yaptıran yok... memnun kaldığınızı söylemişsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim.. teşekürler =))

mrb bende izmirliyim kirpiklerin çok güzel olmuşş nereye yaptırdın acabaaa.. bi yardımcı olabilirsen çok sevinirimm =))

X