kirpik uzatma ürün markaları

Kizlar benimde kirpikler çok kısa,çok araştırdım herşeyi denedim ama ç çokda bi faydası olmadı.şimdi lr nin kirpik uzatma serumunu aldım,onu kullanıcam kullananlar çok memnun bitenler hemen gene alıyorlar,%35 uzatıyormuş,deniycem kızlar fayda ederse yazarım buraya en az 6 haftada etki ediyor
Kendim kullanıyorum gerçekten etkisini gördüm bir ayda bırakınca nasıl oluyo bilmiyorum ama gayette memnunum kaşlarımı çıkarttı acil yardım spreyiyle desteklemek iyi olur kaşları

kirpikleri uzatmak için ürünlerden kullanan etkisini gören var mı?
Kesinlikle ş ve kirpik için first sprey. Arkadaşım ben saçma kullandım.şimdi de kirpiğime de kullanmaya başladım. Saçlarım ince telli ve yan bölgeleri az olan biriydim.kirpiklerim de sık değil gevşek ve kısaydı.ben etkisini gördüm. Bazı kişiler yalan dolan olarak algılayabilyor ama numune bile sipariş edip deneyen herkes sonucu görüyor
Bu siteye de muhakkak bak ama bana yazarsanız da bilgi veririm. http://www.yasamdogada.flptr.com/

ben kaş ve kirpiklerim için LR nin serumunu kullanıyorum ve çok memnunum... daha önce de aktardan falan aldığım ürünler vardı ama faydasını görmemiştim LR ninki süper tavsiye ederim

Ben de badem yağını duymuştum onun dışında da LR Deluxe Lash Serum'u tavsiye ederim. Bilgi almak için bana yazabilirsiniz, dermatest onaylı bir ürün ve Alman markası.

HC Complex Bitkisel Saç Bakım Yağı var. Aslen saç uzatmak için üretilmiş ama kaşlarında ve kirpiklerinde kullananlarda olumlu sonuçlar almış.Sitenin kullanıcı yorumları ya da soru-cevap bölümünde okumuştum.Benim kaş-kirpik problemim olmadığı için kullanmamıştım. Ürünü saçlarım için uzun süredir kullanıyorum, gayet memnunum.Tavsiye ederim.
HC Complex ben de saçıma kullandım ama kirpikte hiç denemedim açıkçası ben Eeose kaş ve kirpik serumu 14 günde etkili olanı kullanıyorum gayet memnun kaldım

selam arkadaşlar bu ürüne bi bakmanızı tavsiye ederim arkadaşlarımdan kullananlar var çok memnunlar baya etkili bir ürün olduğunu söylediler kendimde kullanmayı düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Lilash markası varmış yurtdısında baya iyiymiş görkem karman satın almış geçen gün 3 ay kullanıp sonucunu paylaşacak pahalı bi ürün ama cidden işe yarıyorsa almaya değer bence

hindistan cevizi yağını sürüyor benim arkadaşım kirpiklerine işe de yapıyor ama göz kapağında 1-2 tane kirpik çıktı biraz fazla çıkarıyor sanırım. Sadece kirpik diplerine sürmüştü oysa ki.

kirpikleri uzatmak için ürünlerden kullanan etkisini gören var mı?
Bence hint yağı ve fındık yağı karıştır.1oo ml lik bi şişe al.İçine 50 ml hint yağı 50 ml fındık yağı koy.Her gece kirpiklerine uygula 1 ayda kesin etkisini gormeye başlarsın.Ben denedim çok da memnunum hala kullanıyorum hem hepsinden de daha ucuz.

ben bir ara badem yağı ile hint yağı kullanmıştım. Gerçekten uzamışlardı, şimdi eskisi gibiler. :KK12:Ama araştırdım kirpiklerin uzama ve düşme süreci varmış. Belli bir süre uzayan kirpikler doğru tabirle ömrünü tamamlayıp düşüyormuş. Ve benim itinayla uzatmaya çalıştığım kirpikler yağı kullanmayı bırakınca döküldü, tabi eski kısa şekilleri ile çıkmaya devam ettiler. Allan doğalından verecek, diğer şekilde zor yahu. :KK16:

Faberlic marka hem uygun hem çok etkili ürünü tavsiye ederim istersen yardımcı olurum

Lumigan diye bir göz damlası var, göz tansiyonu ilacı aslen kendisi.yanetki olarak kirpik uzatıyor.bunu damla olarak değil de eyeliner gibi kirpiklerimin üstüne sürmüştüm ve gerçekten etkili olmuştu kullandığım müddetçe.Hatta bu ilaç allerga diye bir firmaya ait, aynı çözeltiyi latisse adıyla kirpik uzatma ürünü olarak da satıyorlar aplikatörleriyle birlikte.Latisse nin fiyatı lumigan ın 7-8 katı.
Kaşlarada etki edermi acaba bende kaşlarımdan yana sıkıntım var çok ince telli ve seyrek ☺️

Ben eski bir rimel fırçamı temizledim. Shea Butter var sürekli tüm vücuduma kullandığım. Onu ısıtıp fırçayla sürüyorum. Şeffaf rimel gibi duruyor. Çok da güzel bakım yapıyor.

Kaşım kirpiğim çok dökülmeye başlamıştı sinozun cilt bakım ürünlerini kullanıyorum normalde kaş kirpik serumunu görünce şans verdim çok iyi geldi keten tohumu yağı ve biotin f vitamini varmış içinde faydasını gördüm ben

X