Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık kısa ve öz bir soru :)

ben de yay burcuyum muhasebe & sekreterlik yapıorum meslegımı seviormuyum hmmm galiba hayır ama mecburum :KK53:

Benimde mesleğim muhasebe :KK53:insanın kendi işi olduğundan açıkcası sevip sevmeme gibi bi lüksüm yok ama aslında seviyorum yaa ben mesleğimi yine olsa yine muhasebeyi seçerdim ben :112:

çok enteresan 3müzde muhasebe demişiz:KK1:ama ben severek yapıyorum memnunum lise yıllarında oyuncu sanatçı olmak isterdim:KK51: ama hayat işte ama dediğim gibi gayet memnünüm işimden:KK16:

pazarlama ve iletisim sektöründeyim .... EH ISTE :KK70: Daha cok sosyal islerle ugrasmak isterdim

buradan da açıkça anladığımız gibi sadece güneş burcu üzerinden bir insanın meslek seçimiymiş, aşk hayatıymış bilmem nesiymiş üstüne yorum yapılamaz. zira yay enerjisinin en yapmayacağı meslek muhasebecilik/ekonomi/pazarlama tipi mesleklerdir ama yayların neredeyse tamamı bunlardan çıkmış burada maşallah=D

yay enerjisi, bilim insanlığı, avukatlık, filozofluk, yüksek eğitim/akademisyenlik, çok seyahat edilen, sportif olmayı gerektiren vb. işler getirir.

Evet garip eski muhasebeci şimdi evhanımıyım.Asıl ilgi alanım aslın da tarih meta fizik ama hayat niyeyse yayları muhasebeciliğe sürüklemiş maceracı ruhtan mı?

güneş burçlarımız yay olabilir ama kariyerimizi mc denilen tepe noktamız belirlr.. bnm astroloji haritamda mc nokasında oğlak burcunda neptün üm var..

sonuç oğlak gibi kalıcı bir meslek yani devlet memurluğu :) neptün gibide denizlerle ilgili bir yerde gümrükçü oldum :)

X