Düğün kışın düğün nasıl olur ?

elcin35

Guru
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2013
898
193
merhabalar,nikahım oldu.düğünü ekim gibi düşünüyoruz. ama eşimin abisi ingiltereden gelecek onu beklemek istiyolar görsün diye. aralık ya da ocak ayında düğün olsun diyolar. düğün 2 şehirde olacak.samsun ve izmirde. kışın düğün yapan hanımlar nasıl oldu düğününüz,zor oldu mu ? kış düğünü yapan olmadı hiç çevremde fikirlerinizi merak ediyorum.

merhabalar,nikahım oldu.düğünü ekim gibi düşünüyoruz. ama eşimin abisi ingiltereden gelecek onu beklemek istiyolar görsün diye. aralık ya da ocak ayında düğün olsun diyolar. düğün 2 şehirde olacak.samsun ve izmirde. kışın düğün yapan hanımlar nasıl oldu düğününüz,zor oldu mu ? kış düğünü yapan olmadı hiç çevremde fikirlerinizi merak ediyorum.

kış düğünü zordur ama en azından sıcaktan vıcık vıcık olmazsın makyajın bozulmaz :))

yaz düğününden iyidir gerçekten.yazın gündüz yapılan düğünlerden oldum olası hoşlanmamışımdır.sıcakta yapış yapış düğün salonu falan hiç çekilmiyor.zaten ekim kış olmuyo en iyi ay bence ekim.

yaz düğününden iyidir gerçekten.yazın gündüz yapılan düğünlerden oldum olası hoşlanmamışımdır.sıcakta yapış yapış düğün salonu falan hiç çekilmiyor.zaten ekim kış olmuyo en iyi ay bence ekim.

ekim onlara uygun deilmiş,aralık ya da ocak gibi düşünüyorlar

orası oyle ama 2 sehıre birsürü insan yolculuk yapacak kar kış kıyamet bilemedim

yaz çok geç geldi bence ocak ta falan kar kış kıyamet olmaya bilirrrr.
gelen her türlü gelir zaten gelcek olan onları düşünmeyin

o şehşrden bu şehire gidip gelecekler olu ve onlar biraz zorlanır.onun dışında daha iyi olabilir.

yaz çok geç geldi bence ocak ta falan kar kış kıyamet olmaya bilirrrr.
gelen her türlü gelir zaten gelcek olan onları düşünmeyin

düşünüyorum işte samsundan ızmıre,ızmırden samsuna düğüne bırsuru ınsan gitcek yolda.bide ınanın ne gıycek bu ınsanlar dıye bıle düşünüyorum :)

düşünüyorum işte samsundan ızmıre,ızmırden samsuna düğüne bırsuru ınsan gitcek yolda.bide ınanın ne gıycek bu ınsanlar dıye bıle düşünüyorum :)

aaaa çok detay düşünmüşsünüz bırakın yahu :))
sanki köyde mi yaşıyoruz kar yağsa bile kış tekerliği takarlar zinicir takarlar amann dediğim gibi gelmek isteyen her türlü gelirrr gerçekten bukadar detay düşünüp boğmayın kendinizi. siz dediğimiz gibi kendinizi düşünün valla
kış daha iyi , evliliğe alışır yazında bol bol gezersiniz

Bence de kış düğünü çok güzel. .
Yazın zaten birsürü düğüne gidiyorsun hiç bir özelliği kalmıyor görev gibi git gel.
Ama kışın düğünler ozleniyor ne güzel ya.mutluluklar.

aaaa çok detay düşünmüşsünüz bırakın yahu :))
sanki köyde mi yaşıyoruz kar yağsa bile kış tekerliği takarlar zinicir takarlar amann dediğim gibi gelmek isteyen her türlü gelirrr gerçekten bukadar detay düşünüp boğmayın kendinizi. siz dediğimiz gibi kendinizi düşünün valla
kış daha iyi , evliliğe alışır yazında bol bol gezersiniz

inanın düşünüyorum. diyorum kardeslerım abiye giycek mesela kısın nası gıyıncekler. bide uzak yoldan akrabalar gelıp kalacak kısın vs. cok ayrıntı :s

Benimde Kasım da oldu. Terleme ,sıcaktan bunalma vs olmuyor tabi ama çok soğuk oluyor.Kansızsan ve gerçekten soğuğa dayamıyorsan biraz serince bi hava da yapmalısınız. Yoksa birde şehirler arasında gelinliğin altında bedeninizi iyi korumazsanız balayını hasta geçirirsiniz. Allah bi omur boyu mutlu eder inşallah.

X