Düğün Kışın evlenenler yardım istiyorummm :(

sea.1013

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
842
1
42
Kışın evlenen arkadaşlar düğününüz nasıldı ?
Tavsiye edermisiniz?
Fikirlerinize ihtiyacım varrr:uhm:

Benım nikahım ve düğünüm Hilton Otelınde oldu,aralık ayında,sansımıza hava soguk degıldı ama ben üstüme etol kürk yaptırdım.Ayakkabım bantlı dolgu topuktu.Düğünümde 70000tl tuttu ama her seye değdı hıc bırsey içimde kalmadı,her seyden cok fazla memnun kaldık resımler düğün pastası organızasyon menuler,kokteyl,limuzin2 ay boyunca Gıdıp geldık masa duzenı muzık ıcın vs ama ınsan bu mutlu gunu ıcın neler yapmaz kı.Balayımızıda orda kaldık 3 gun.Gayet guzeldı.Ben oyle köylü düğünü sevmiyorum etrafta kro ınsanların dolastıgı yok 3 kurusluk lımonata pasta vs.Allaha sukur her sey dusundugumuzden daha mukemmel oldu pesımızde kameramanlar fotografcılar felan hala resımlere bakıyorum vıdeomuzu ızlıyorum vay be dıyorum hem yılbasını kutladk hem düğünümüzü:))En güzel düğün benimkiydi bu yıl dıyebılmek benı cok mutlu edıyor.

Tavsiye edermisiniz?

Ne konuda yardım istiyorsun şekerim yani mekan mı gelinlikmi :1no2:
Ben olsam kışın evlenmem yaz tatilinde çoluğu çocuğu olanlar rahat gelir.Bide yazın daha iyi oluyo düğünler ferah ferah.
Bekarım canım bu konuda fazla bi yorum yapamıyorum :a015:

Benım nikahım ve düğünüm Hilton Otelınde oldu,aralık ayında,sansımıza hava soguk degıldı ama ben üstüme etol kürk yaptırdım.Ayakkabım bantlı dolgu topuktu.Düğünümde 70000tl tuttu ama her seye değdı hıc bırsey içimde kalmadı,her seyden cok fazla memnun kaldık resımler düğün pastası organızasyon menuler,kokteyl,limuzin2 ay boyunca Gıdıp geldık masa duzenı muzık ıcın vs ama ınsan bu mutlu gunu ıcın neler yapmaz kı.Balayımızıda orda kaldık 3 gun.Gayet guzeldı.Ben oyle köylü düğünü sevmiyorum etrafta kro ınsanların dolastıgı yok 3 kurusluk lımonata pasta vs.Allaha sukur her sey dusundugumuzden daha mukemmel oldu pesımızde kameramanlar fotografcılar felan hala resımlere bakıyorum vıdeomuzu ızlıyorum vay be dıyorum hem yılbasını kutladk hem düğünümüzü:))En güzel düğün benimkiydi bu yıl dıyebılmek benı cok mutlu edıyor.

valla kız zaten senin düğünün 700000 bin mi 1 milyon mu tuttu diye sormamış ki kışın naptınız demiş.
ikincisi senin paran var diye orada düğün yapabilirsin ama parası olmayan okadar çok kişi var ki şu ülkede senin düğüne harcadığın parayla ev alıyorlar.
gözümüz yok ama parası olmayıp da gene de bir düğün yapıp mutlu olmak isteyenlere de kro gözü ile bakma bence. :kahve:
ayrıca limonatayı da şampanyaya tercih ederim:icecream:

valla kız zaten senin düğünün 700000 bin mi 1 milyon mu tuttu diye sormamış ki kışın naptınız demiş.
ikincisi senin paran var diye orada düğün yapabilirsin ama parası olmayan okadar çok kişi var ki şu ülkede senin düğüne harcadığın parayla ev alıyorlar.
gözümüz yok ama parası olmayıp da gene de bir düğün yapıp mutlu olmak isteyenlere de kro gözü ile bakma bence. :kahve:
ayrıca limonatayı da şampanyaya tercih ederim:icecream:

Daha ne denebilir :1closedeyes: :1hug:

ne güzel bir sey böyle icinde kalmaması ama böyle dışına vurmasıda hic güzel değil biraz görgüsüzce olmus senin deyiminle kro ca demekki parayla hersey olmuyor

benim yakın akrabalarımda böyle düğünler cok oldu genelde evde kına gecesi yaptık kadınlar arasında sade ve güzel ve geneli nikah oldu cocuklar bile olsa o havaya uyuyorlar sesiz ve sakin oluyor yok ben düğün seviyorum diyorsan artık tercihleri sen değerlendireceksin

Tavsiye edermisiniz?

Ben kışın ortasında evlendim canım 29 ocak 2006
bir önceki hafta hava nasıl günlük güneşlikti
Benim düğün olacağı hafta nasıl kar yağdı anlatamamm
Hiç unutamam komşularımın emeği çoktur sabah erkenden daha ben uyanmadan kalkıp bütün gün ben kaymayayım diye apt önündeki karları temişlemişlerdi
Zorluklarına gelince benim düğün gündüz oldu ve 1 gün önceden açtırmamıza rağmen salon ısınmadı:çok üzgünüm:
Çoğu davetliler gelmedi
Uzakdan gelen misafirleri ağırlamak çok zor oldu ne yazık ki
gelinliğim berbat olduuuuuu çamur kar
Ve herkes ben üşüyorum diye üzerime şal atıp durdular bütün resimlerim öyle çıkmışş
Herşeye rağmen çok güzeldi ama
Kısmetse burada da tekrarlıcaz önümüzdeki yıllarda:teytey:
Sormak istediğin varsa sor aklıma gelenler bunlarrşutarafagitti
Biz düğünden çıkınca Arabaya atlayıp antalyaya gitmiştik orası sıcacıktı

Ben kışın ortasında evlendim canım 29 ocak 2006
bir önceki hafta hava nasıl günlük güneşlikti
Benim düğün olacağı hafta nasıl kar yağdı anlatamamm
Hiç unutamam komşularımın emeği çoktur sabah erkenden daha ben uyanmadan kalkıp bütün gün ben kaymayayım diye apt önündeki karları temişlemişlerdi
Zorluklarına gelince benim düğün gündüz oldu ve 1 gün önceden açtırmamıza rağmen salon ısınmadı:çok üzgünüm:
Çoğu davetliler gelmedi
Uzakdan gelen misafirleri ağırlamak çok zor oldu ne yazık ki
gelinliğim berbat olduuuuuu çamur kar
Ve herkes ben üşüyorum diye üzerime şal atıp durdular bütün resimlerim öyle çıkmışş
Herşeye rağmen çok güzeldi ama
Kısmetse burada da tekrarlıcaz önümüzdeki yıllarda:teytey:
Sormak istediğin varsa sor aklıma gelenler bunlarrşutarafagitti
Biz düğünden çıkınca Arabaya atlayıp antalyaya gitmiştik orası sıcacıktı

sanırım kışın düğün yapmak oldukça zahmetli...
benim de kuzenimin düğünü geçen senin tek kar yağan günündeydi ırtına tipi herşey vardı.
tabi sizinkinden farklı olmadı durum çoğu kişi gelemedi.
ayakları üşümüş kuzenimin üst baş ayrı mevzu tabi. ama sağlık olsun ben mecbur kalmazsam kışın yapmicam sanırım bunları görüp duyduktan sonra zaten annemde kışın istemiyor bu durumlardan dolayı

sanırım kışın düğün yapmak oldukça zahmetli...
benim de kuzenimin düğünü geçen senin tek kar yağan günündeydi ırtına tipi herşey vardı.
tabi sizinkinden farklı olmadı durum çoğu kişi gelemedi.
ayakları üşümüş kuzenimin üst baş ayrı mevzu tabi. ama sağlık olsun ben mecbur kalmazsam kışın yapmicam sanırım bunları görüp duyduktan sonra zaten annemde kışın istemiyor bu durumlardan dolayı

Bencede canımm yazın yap hatta baharda yap en güzeli
Benim dedem vefat etti tarihi almak zorunda kaldık
Ama herşeye rağmen güzeldiiiii:eek:

ne güzel bir sey böyle icinde kalmaması ama böyle dışına vurmasıda hic güzel değil biraz görgüsüzce olmus senin deyiminle kro ca demekki parayla hersey olmuyor

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim düşünceleriniz için.
Halen karar vermiş değilim.Ben ızmir de oturuyorum kar lık bir durum söz konusu değil
ama bizimde yağmurumuz çok..
Bir türlü karar veremedim :KK43:(
Kır düğünü istiyorum.Bir yandan ızmir Bostanlı ıskelesinin üstünde Balık Restoranıt var kışın olursa
orda olur diyorum.
Çok zor bir karar.. :KK43:
Hiç de kışın evlendim çok güzeldi diyen de olmadı ama :)

aralık ayında kuzenim evlendi
kış düğünü mü aman allah korusun hiç güzel olmuyor bence

acıkcası benim evlenmeme daha var ama bnde yazın düğün yapmak istiyorum..arkadaşların da dediği gibi hayatında bir kez yasanacak günün yagmur camur içinde geçmesi pek hoş olmazdı..ama tabi ki şartlar neyi gösterirse mecbur kışın ortasında da olmasına katlanılır :1hug:

arkadaşımız kış düğününün zorluklarını ya da neler yapmamız gerektiğini sormuş ama sen kel alaka havanı atmışsın burda kıro olarak nitelendirirken seninde görgüsüzlüğünü hiç ortaya katmamışsın. Nice kırolar senin yaptığın düğünden daha güzel eğleniyolar
neyse yazdıkça sinirleniyorum.Bende arkadaşım 3 ocakta ortalıkda KIROLARIN dolaştığı bir düğün yaptım.Hava çok soğuktu salonumuzda soğukdu maalesef ve ben sütüme arkadaşımdan ödünç aldığım etol kürk giydim ama ısınamadım maalesef:KK43:( balayına da abanta gittik eğer alternatif düşünürsen çok güzel bir yer sessiz sedasız düğünden sonra kafa dinlemek için birebir. Üşümek felan evet çok zor ama düğün bitipde sıcacık evine gelmek paha biçilemeyecek kadar güzel.

arkadaşımız kış düğününün zorluklarını ya da neler yapmamız gerektiğini sormuş ama sen kel alaka havanı atmışsın burda kıro olarak nitelendirirken seninde görgüsüzlüğünü hiç ortaya katmamışsın. Nice kırolar senin yaptığın düğünden daha güzel eğleniyolar
neyse yazdıkça sinirleniyorum.Bende arkadaşım 3 ocakta ortalıkda KIROLARIN dolaştığı bir düğün yaptım.Hava çok soğuktu salonumuzda soğukdu maalesef ve ben sütüme arkadaşımdan ödünç aldığım etol kürk giydim ama ısınamadım maalesef:KK43:( balayına da abanta gittik eğer alternatif düşünürsen çok güzel bir yer sessiz sedasız düğünden sonra kafa dinlemek için birebir. Üşümek felan evet çok zor ama düğün bitipde sıcacık evine gelmek paha biçilemeyecek kadar güzel.
yaa ağzından bal damlıyo yaa. süpersin valla. kız düğün kaç liraya mal oldu kürkmü giydinn diye sormamışki kimseye. ama şu kürk giyen arkadaşa ve kıro diye adlandırdığı orta sınıf düğününe sen güzel cvp verimişsin. asıl kıro kim çok açık ama neyseeeeeeeeee

yaa ağzından bal damlıyo yaa. süpersin valla. kız düğün kaç liraya mal oldu kürkmü giydinn diye sormamışki kimseye. ama şu kürk giyen arkadaşa ve kıro diye adlandırdığı orta sınıf düğününe sen güzel cvp verimişsin. asıl kıro kim çok açık ama neyseeeeeeeeee

70000 CİK DEĞİL AMA 3000 LİRAYA HERŞEYİ MAL ETTİK ŞUNUDA SÖLİM BEN ÖLE FRANSIZ DANTELLERİNDEN OLUAN BİR GELİNLİK ALAMADIM KENDİME BAŞKASININ 2 SENE ÖNCE GİYMİŞ OLDUĞU GELİNLİĞİ GİYDİM . ÇOOOOOK DA YAKIŞMIŞTI-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

arkadaşlar takmayın böle şeyleri kafanıza:1hug: kimin ne amaçla yazdıgı gayet ortada sinirlenmeye hiç ama hiç gerek yok..kimileri milyonlar verip marka alır ama taşımasını bilemez kimisi pazardan üç kuruşa alır ama milyonlar verip giyinen insanlar hangi marka aaa ne kadar güzel diye kıskançlıktan çatlar..önemli olan insanın ta kendisi..ve milyonlar milyarlar harcamak diil yakıştırmaktır..illa herşeyin para oldugunu düşünenlerinde hakkından :eek:klava: gelir kaydirigubbakcemile3 -tatlicadiarzu-

arkadaşlar takmayın böle şeyleri kafanıza:1hug: kimin ne amaçla yazdıgı gayet ortada sinirlenmeye hiç ama hiç gerek yok..kimileri milyonlar verip marka alır ama taşımasını bilemez kimisi pazardan üç kuruşa alır ama milyonlar verip giyinen insanlar hangi marka aaa ne kadar güzel diye kıskançlıktan çatlar..önemli olan insanın ta kendisi..ve milyonlar milyarlar harcamak diil yakıştırmaktır..illa herşeyin para oldugunu düşünenlerinde hakkından :eek:klava: gelir kaydirigubbakcemile3 -tatlicadiarzu-

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:enbuyukkk::enbuyukkk:

evet ya . çok haklısın takmaya gerek yok şimdi belki bazıları diyodur niye üstlerine aldılar diye ama sinirimi hoplattı.valla ben pazardan 3 kuruşa aldığım şeyi öle bi taşırım ki yemin billah herkes sorar nerden aldın diye. dediğin gibi önemli olan onu taşıyabilmek...öle çok insan tanıyorum ki paraları dökerler pahalı mağazalara ama yakışıyor mu hayırrrrrrrr.bende pahalı mağazalaradan giyinirim ama ne yalan söleyim ucuza aldığım şeyleri daha güzel taşıyorum yaa.neyse asıl konu düğün kışın olursa nasıl olurdu demi. ben henüz evlenmedim ve temmuzda düğünüm var. o anı yaşayabiliyorsan yaz kış farketmez ama rahat olmak açısından güneşi hissetmek açısından ben yazı tercih ederim.yazın üzerine artı bişey almak gerekmiyo rahat olamıyorsun. ama kışın hava şartları biraz kötü oluyo çamurdu yağmurdu.ben yazı seviyorm.

X