Kişisel bakım?

sophiex

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
33
24
27
Kızlar evde bakım olarak ne yapıyorsunuz, hangi ürünleri kullanıyorsunuz
Biraz bakımsız olduğumu düşünüyorum neler yapmam gerekiyor bilmiyorum. Mesela maske, peeling nasıl ve ne sürede yapıyorsunuz
Deodorant, parfüm, nemlendirici olarak
Öneri verirseniz sevinirim teşekkürler

Vallahi ara ara bana da bakımsızlık hissi geliyor ama rutine oturtamadım bir türlü.
Türk kahvesi + limon ikilisini karıştırıp yüzüme sürüyorum arada bir.
Gül suyu sürüyorum (her akşam sürmeyi alışkanlık edinirsem güzel olacak)
Nivea yüz yıkama köpüğü ve Lorealin yüz yıkama peelingini kullanıyorum aklıma gelince o kadar.
Kenarda bekleyeyim diğer yorumları, bana da fikir olsun.🤓

Nivea’nın şeker peelingini alıyorum. Maske Garnier ballı ve göz altı olanını kullanıyorum. Eskiden montagne jeunesse maskelerini çok severdim. Isınan çamur maskesi vardı ama Türkiye’ye gelmiyor artık. Kil maskelerini sevmiyorum, cildimi kusturuyor bende. Temizleme jeli Manuka Tree kullanıyorum. Kokusuna bakılıyorum. Nemlendirici Loreal Aloe Vera Nem Terapisini kullanıyordum ama son zamanlarda parfüm kokusu rahatsız etmeye başladı. 0,5 mm ve 2 mm Dermaroller’ım var. Lekeler için Onları yapıyorum. Yeşim taşı rollerım var. Bazen sarkmalar için onu kullanıyorum.
deodorant fa carebean lemon kullanıyorum. Fresh çok seviyorum. Parfüm zevkim biraz demode. Yeni çıkanlardan pek karakteristik bulamadım. Lancome tresor, Dune, Ck One kullanıyorum. Olimpia aldım ama 1 şişede sıkıldım. Günlük ve haftalık rutinim bu şekilde.

X