Kıskanç Eş

Kuzeymasal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
560
207
Merhaba hanimlar
Acmiycaktim ama dertlesicek kimsem olmadigindan buraya yazmaya karar verdim. 3 senelik evliyim 2 yasinda bi oglum 1 yasinda bi kizim var. Cocuklarimdan yana bi sikintim yok cok sukur ama esimden yana cok sıkıntiliyim. Piskopat derecede kiskanc ayna karsisinda sacimi yaparim kime susleniyosun sanki dugune gidiyosun der. Makyajla aram pek yok sevmem o hic sevmez arada sadece dudak renginde bi ruj surerim disari cikarken ona bile ne gerek var niye ruj suruyosun diye soylenir eliyle siler. Evlenemden once acik sacik giyinen biriydim dudagim delikti benim nasil giyindigimi biliyodu bile bile evlendi ama evlendikten 1 hafta sonra hersey degisti sadece esofman giyebiliyorum kizimin dogum gunu vardi cmrt.gunu pantolon giydim diye surat yapti her ozel guzel gunde hep surat cekiyorum ve eglenemiyorum tadi kalmiyo hicbirseyin. Saclarim belimin asagisindaydi uclarindan kesermisin dedim kiriklarim vardi gosterdim ozellikle nereden kesicegini bu arada saclarimi cok kiskaniyodu uzun diye asla disari cikarken sacimi saldirtmazdi. Bi baktim kirt kirt omuzlarimin az asagisina kadar kesti saclarimi oturdum ona agladim bide karsima gecmis guluyo olsun kiriklarin cok vardi daha iyi oldu boyle diyo. Herneyse afedersiniz ama artik tuvalete giderken bile arasam hosuna gidicek. Cok sinirlendigi zaman siddet var ama bende asla kendimi ezdirmem o yapiyosa vuruyosa ben daha kotusunu yapiyorum yazin sicaklarinda evde dahil tisort giyiyorum asla evimde sortla askiliyla gezemiyorum disari cikarken esofman arkami kapaticak uzun bi tisort bide egil bakayim onun aciliyomu diye soylenir artik biktim her disari cikmamiz kavga hep surat bes karis biktim. Ne evli insanlar goruyorum rahatlar mutlular. Ozeniyorum hep resimlerine bakiyorum benimki niye boyle degil diye . Piskologa gidelim dedim istemedi benim sorunum varmis onun yokmus ve daha cok gencmisiz yeni evliymisiz her evli insanlarda olurmus 40 yasindan sonra duzelirmis lan 40 yasindan sonra duzelsen nolur ben 40 yasina kadar sana nasil katlanicam bu arda genciz evet 21 yasindayiz. Hic sosyal hayatim yok birtane arkadasim yok sadece bi komsum var oda annemle yasit bana gelir hergun bazen kapinin onune ineriz cocuklar oynasin diye bunaldim artik bosanmayi cok istiyorum ben mutsuz oldugum icin cocuklarimla fazla ilgilenemiyorum zaten eve gelir yemek yer sanayiye gider 5 dkda olsa evden gitse ona yetiyo araba hastasi. Zaten koca gun gormuyo azicik cocuklarla ilgilense cokmu zor. Agzi cok bozuk her yaptigim giymek istedigim sey afedersiniz ama o..... kiyafeti oluyomus onlar giyermis takmak istedigim gozluk bile o..... gozluguymus. Daha cok sey var ama cok uzun oldu kusura bakmayin. Bosanmak istiyorum ama ailem arkamda degil cok iyiz ailemle hep gelirler her ihtiyacimi karsilarlar yardima kosarlar ama bosanmama karsilar olmaz millete ne deriz millet sana ne der diye dusunuyolar yani iki cocuklada nasil calisirim nasil ev bulurum hic bilmiyorum nasil davransam duzelir ne yapmam lazim fikir verirseniz cok sevinirimm

21 yasinda iki cocuklu kadin olmuşsun. :/ cocuklarimdan pisman degilim diyeceksin herkes gibi ama hayatini mahvetmissin.
Ben de 21 yasimdaydim evlendigimde, suan 25 yasindayim cocuk isteseydim yeni yeni dusunmeye baslardim belki.

Tek basina, basinin caresine bakmakla bir degil cocukluluk . Yazik. Esin herkesin orasindan burasindan tahrik olan bir insan oldugu icin bu kadar abartiyor malesef. Bu konularda asiriya kacanlarin hep kendiyle bir sıkıntısı oluyor genelde.
Siddet uyguluyor ama ben daha kotusunu uyguluyorum diyorsun. Boyle evlilik mi olur? O cocuklar duymuyir mu gormuyor mu bu hallerinizi, bugun anlamasalar yarin anlayacaklar.

Cok sinirlendigi zaman siddet var ama bende asla kendimi ezdirmem o yapiyosa vuruyosa ben daha kotusunu yapiyorum

he he kendinizi böyle mi avutuyorsunuz. adam çok sinirlenince dövüyor ya lütfetmiş az sinirlenince dövmüyor yani.

allah akıl fikir bersin üstüne gitmiş bi de iki çocuk yapmışsın, yaşlar da yakın.

cehalet akıyor cehalet.

21 yaşa 2 çocuk bir ergen koca çok fazla maalesef. Keşke biraz daha bekleseydiniz evlenmek, çocuk için. Eşiniz ve siz bir işe girip seninde ekonomik özgürlüğün olsaymış. Ama olan olmuş eğer şidder varsa arkana bakmadan gitmelisin. Ailen arkanda değilse sosyal olanaklar, dernekler var onlara sığınacaksın. Ardından iyi bir iş bulabilirsen çocuklarını kreşe verip evini kendin geçindireceksin biliyorum lafla olmaz ve çok zor ama bir şekilde kavrulursun.

Ya böyle bir saykoya hemde 21 yaşında iki çocuk mu yaptınız? Normal bir insan karısının açık giyinmesini istemese dahi bu o... giysisi demez.Bu duruma bir çözüm öneremem.Elin kızını dudağında piercingle al.Eve kapat , iki çocuk yap , eşofmandan başka bir şey giydirme , çocuklarla da ilgilenme.Oh ne güzel ya.Şöylelerini elime verseler bir kaşık suda boğarım.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/erken-evlenip-bosananlar.962038/

2016da açmışsın bu konuyu. o zaman da aşırı derecede şiddet varmış. bu olayın üstüne sevişmekten geri kalamayıp ama korunmayı da akıl edemeyip 1 çpcuk daha yapmışsın.

hani hakediyorsunuz demiycem ama daha iyi muameleyi siz kendinize reva görmüyorsanız hiç kimse görmez. böyle dayağı yeyip yeyip konu açarsınız buralara.

Kuzeymasal Kuzeymasal marhaba
Her cümlenizde ayrı bir şok yaşadım okurken :KK43: Eşinizin bu yazdıklarınızdaki hiçbir hareketi normal değil ki.. Şiddet nedir ? Siz de fazlasını yapıyorum diyorsunuz ama böyle evlilik olmaz ki. Verecek fikir bile bulamiyorum :KK43: Allah yardımcınız olsun ne diyeyim :KK43:

21 yasinda iki cocuklu kadin olmuşsun. :/ cocuklarimdan pisman degilim diyeceksin herkes gibi ama hayatini mahvetmissin.
Ben de 21 yasimdaydim evlendigimde, suan 25 yasindayim cocuk isteseydim yeni yeni dusunmeye baslardim belki.

Tek basina, basinin caresine bakmakla bir degil cocukluluk . Yazik. Esin herkesin orasindan burasindan tahrik olan bir insan oldugu icin bu kadar abartiyor malesef. Bu konularda asiriya kacanlarin hep kendiyle bir sıkıntısı oluyor genelde.
Siddet uyguluyor ama ben daha kotusunu uyguluyorum diyorsun. Boyle evlilik mi olur? O cocuklar duymuyir mu gormuyor mu bu hallerinizi, bugun anlamasalar yarin anlayacaklar.
Haklisiniz en azindan diyorum cocuklarim okula baslasin bende bi ise girerim bidaha kendi yoluma bakarim

bu adam da çalışmanıza izin verecek sanki.
Dogru orasida var tabi normalde cocuk gelisimi bitirdim yani okullarda kreslerde calisabilirim 3 yerde calistim ama simdiden soyledigimde bile diyo ben sana kadin giyim acicam orda calis katlanmak cok zor boyle bi adama insallah en yakin zamanda kurtulurum

Dogru orasida var tabi normalde cocuk gelisimi bitirdim yani okullarda kreslerde calisabilirim 3 yerde calistim ama simdiden soyledigimde bile diyo ben sana kadin giyim acicam orda calis katlanmak cok zor boyle bi adama insallah en yakin zamanda kurtulurum

boşanmazsan kurtulamazsın. iki sene sonra 3 çocukla konu açarsın.

Eşlerini eve kapatıp giyimine gezmesine arkadaşlarına karışan, aşırı kıskançlık yapan ama kendisi yol kenarında arabasının önünde son ses müzik eşliğinde, elinde bir şişe ağzında sigara kendisi gibi adamlarla pusuya yatmış, gelen geçen kızlara laf atıp sarkıntılık yapan bunu da delikanlılık sanan tipler vardır, özür dilerim ama eşinizi anlatınca öyle biri canlandı gözümde, geçmişi değiştiremezsiniz ama geleceğinizi inşa etmek sizin elinizde.

X