Kıskançlıktan Ölüyorum ...!

aynulhayatt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
157
0
çok kıskanıyorum elimde değil.neden böyle bilmiyorum herşeyden kıskanıyorum erkek arkadaşımı..

film izlemeyi çok seviyo yüzlerce film izliyo yan yanayken film izleyelimmi dediğinde yok canım istemiyo diyorum bazende onu kırmamak için tamam diyorum en normallerini açıyo onu bile içim tuhaf biçimde izliyorum ben yokken rahat rahat izliyodur yeminler ettirdim açık sahneli izleme dedim ama illa ki çoğu filmde var ve kötü oluyorum :KK43: o an o kızları düşünüyosa içi onlara akıyosa felan diyorum herşeyden kıskanıyorum çok kötü hissediyorum kendimi

ilk aşkının abisi onun en yakın arkadaşı..benimki onlara gidip geliyo kız evlenmiş başka bi evde yaşıyo ama belki annesine gidiyo orada görüyolar birbirlerini felan =S

ayrıca bi kız arkadaşı varmış sevmeyi onda öğrendim herşeyi ilk onla yaşadım felan demişti ilk konuştuğumuz zamanlar.daha sonraları pc gözatma geçmişinden bi kere o kızın profile girmiş bunu görünce onu bıraktım ama açıklamalar yaptı o gün arkadaşı gelmiş ilk sevgilisini göstermiş benimkinede sende göster felan demiş benimkide o şekilde göstermiş ayrıca dedi ki annemin üstüne yemin ederim ne ona ne başkasına kimseye birşey hissetmiyorum önce annem sonra sen benim için dedi.

dün akşam da kavga ettik onada benden mi bulaştı nedir o da bana karıştı pis yediliye bakıyordum o filmde çok erkek var erkeklere bakma başka dizi aç aşkm lütfen demiş bende patladım sen istediğin herşeyi izliyosun kızlar oluyo dedim o da yazmış ben kötü niyetle asla bakmıyorum ben kendimi biliyorum yazmış.bende dedimki bende kendimi biliyorum ona kalırsa dedm.haklısın belki ikimizdede artniyet yok ne sen erk bakıyon ne ben kızlara ama bunu bilemiyoruz bu durumda tek çıkar yolumuz var birbirimize güvenmek demiş.
bende öyle sanırım dedim..

gelin görün ki şu yürek rahat etmiyo.o yakışıklı ve çok beğenilen biri.bu kıskançlık özgüven eksikliği olabilir bende??şu da bi gerçekki yanlış anlamayın durumu daha iyi anlayın diye diyorum bende çok beğenilen bi kızım ama kendime çok güvenmem

ya inanın ağlıyorum felan =( ayrılayım kurtulayım diyorum benden sonra ne halt yerse yesin diyorum.ilişkime de kıyamıyorum çocuk patlıyo ne yaptım ne yaptım sadece sana aidim daha ne yapayım kalbim senle dolu daha ne yapayım diyo.onun bu yıl okulu bitecek içimden diyorum bırak kızım üzülme okulu biter bu ilişkide biter gider kendini yıpratma diyorum(ilişkimizin bitmesini istediğimden değil sitemle )

ne olacak bu işin sonu ya =(

kıskançlığı bu derece doruklarda yaşamak psikolojik olarak iyi değil tabi ki..pek çok etkisi olabilir ,özellikle geçmişten gelen...bunun dışında yaşının küçük olduğunu tahmin ediyorum:KK34: ilerde aşamayacağın bir sorun değil eğer istersen..hem sana hem ilişkine hem erkek arkadaşına zarar fazlası,özgüveni düşük,sosyal açıdan kendini geliştirememiş ,kendini yetersiz hissedenler aşırı eğilimdilerler ne yazık kii:26:

yaşım 20.
dediğim gibi kendime pek güvenmiyorum artı erkeklere hiç güvenemiyorum.onun konuşmaları objektif baktığımda çok ikna edici.yani inanılmayacak gibi değil tutarlı konuşuyo ve yanlışını da görmedim yolda yürürken felan kızlara bakmıyo bunu ben değil arkadaşlarım diyo çevremdekiler diyo.yaptığım yanlış özellikle ona çok yansıtmam yanlış ama elimde değil onu gereğinden fazla kıskanıyorum

ben de kendimi kiskanc sanirdim neler varmis , allah yardimcisi olsun cocugun.

kendine ne yapıyorsun.bu şekilde davranmaya devam edersen elbett biter bu ilişki.filmlerdeki kızlara içi akıyor mudur.sana bir şey söyliğim.akmıyorsada akmasını sağlıyacaksın.bunu yazmam küfüre girmez umaraım.eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek diye bir laf vardır.ne kadar doğrudur bilmiyorum bir sözü çok duydum.aldatılmaktan ne kadar çok korkarsan o kadar başına gelirmiş.beni yanlış anlama ama psikolojinin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.bir uzmana görünsen iyi olacakdır.hem düşündüğün gibi bir harekette bulunacaksada buyursun bulunsun.zaten o şekilde davranan bir adamdan kurtulmuş olursun.yazdıklarını bir kendin okusan.kız evli.bir şekilde karşılaşırlarda aralarında bir şey olur mu.

kendine ne yapıyorsun.bu şekilde davranmaya devam edersen elbett biter bu ilişki.filmlerdeki kızlara içi akıyor mudur.sana bir şey söyliğim.akmıyorsada akmasını sağlıyacaksın.bunu yazmam küfüre girmez umaraım.eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek diye bir laf vardır.ne kadar doğrudur bilmiyorum bir sözü çok duydum.aldatılmaktan ne kadar çok korkarsan o kadar başına gelirmiş.beni yanlış anlama ama psikolojinin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.bir uzmana görünsen iyi olacakdır.hem düşündüğün gibi bir harekette bulunacaksada buyursun bulunsun.zaten o şekilde davranan bir adamdan kurtulmuş olursun.yazdıklarını bir kendin okusan.kız evli.bir şekilde karşılaşırlarda aralarında bir şey olur mu.[/QUOTE

psikolojime laf edin diye konu açmadım hanfendi psikolojimden bi şüphem yok ayrıca kız evet evli ama ilk aşkıyla sürekli aynı ortama girmesi hoş olurmu kızın profili gezdim kız normal biri değil evli barklı ama yalnızım bilmem ne absürt şeyler paylaşıyo birbirlerini hatırlamalarını neden isteyeyim ??

Son düzenleme:
kendine ne yapıyorsun.bu şekilde davranmaya devam edersen elbett biter bu ilişki.filmlerdeki kızlara içi akıyor mudur.sana bir şey söyliğim.akmıyorsada akmasını sağlıyacaksın.bunu yazmam küfüre girmez umaraım.eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek diye bir laf vardır.ne kadar doğrudur bilmiyorum bir sözü çok duydum.aldatılmaktan ne kadar çok korkarsan o kadar başına gelirmiş.beni yanlış anlama ama psikolojinin pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.bir uzmana görünsen iyi olacakdır.hem düşündüğün gibi bir harekette bulunacaksada buyursun bulunsun.zaten o şekilde davranan bir adamdan kurtulmuş olursun.yazdıklarını bir kendin okusan.kız evli.bir şekilde karşılaşırlarda aralarında bir şey olur mu.[/QUOTE

psikolojime laf edin diye konu açmadım hanfendi psikolojimden bi şüphem yok ayrıca kız evet evli ama ilk aşkıyla sürekli aynı ortama girmesi hoş olurmu kızın profili gezdim kız normal biri değil evli barklı ama yalnızım bilmem ne absürt şeyler paylaşıyo birbirlerini hatırlamalarını neden isteyeyim ??

beni ne kadar yanlış anlamışsın.sana kötü bir söz etmedim.seni o kızı erkek arkadaşını ayrı tutarak söyliğim.kadın olsun erkek olsun sağlam karakterli olduğu sürece karşısındaki ne kadar basit olursa olsun.bir harekette bulunmaz.vicdanı buna el vermez.hem tek basit kız sevgilinin eski sevgiliside değil.etraf kız dolu.yapmak isteyen burnunun dibinde yapar.ruhun duymaz.bir sürü kız var adamın sevgilisi olduğunu bile bile onla gezen tozan.rahat ol.kendini üzme.fazla abartıyorsun.demek istedim.şimdi yazmayada korktum ama bu şekilde davranarak ona gitsen bile seni affederim mesajı verdiğinin farkında mısın.

beni ne kadar yanlış anlamışsın.sana kötü bir söz etmedim.seni o kızı erkek arkadaşını ayrı tutarak söyliğim.kadın olsun erkek olsun sağlam karakterli olduğu sürece karşısındaki ne kadar basit olursa olsun.bir harekette bulunmaz.vicdanı buna el vermez.hem tek basit kız sevgilinin eski sevgiliside değil.etraf kız dolu.yapmak isteyen burnunun dibinde yapar.ruhun duymaz.bir sürü kız var adamın sevgilisi olduğunu bile bile onla gezen tozan.rahat ol.kendini üzme.fazla abartıyorsun.demek istedim.şimdi yazmayada korktum ama bu şekilde davranarak ona gitsen bile seni affederim mesajı verdiğinin farkında mısın.

sağolun o konuda haklısınz yapacak insan her yerde yapar.aldatırsa beni kaybedeceğini çok iyi biliyo aldatmaz ama benim kıskançlığım daha çok düşünürse aklına gelirse birşey hissederse şeklinde..estağfurullah yazmaya korkacak birşey yok da ablacım son cümlende demişsin ki ona gitsen bile seni affederim mesajı vermişsin hangi lafıma dayanarak bunu diyorsun ki

sağolun o konuda haklısınz yapacak insan her yerde yapar.aldatırsa beni kaybedeceğini çok iyi biliyo aldatmaz ama benim kıskançlığım daha çok düşünürse aklına gelirse birşey hissederse şeklinde..estağfurullah yazmaya korkacak birşey yok da ablacım son cümlende demişsin ki ona gitsen bile seni affederim mesajı vermişsin hangi lafıma dayanarak bunu diyorsun ki

canım benim kendimi belki yanlış ifade ettim.buna çok üzüldüm.bu foruma bende kendi sıkıntılarımı unutmak için giriyorum.sıkıntılı olmak nasıldır iyi bilirim.bir şey olacak olursa olur.bir paylaşımı olmayan biri ile zamanla yaklaşabilir.yalnız yaşanılanlar varsa bir arada olmaya çokda gerek yoktur zatenbir müzik duyar hatırlar.bir kurabiye bile görse o bunu çok severdi diye hatırlar.bir şey yokken hatırlar.sevgilin şu an yanında mı.olay budur.gitmek isteyeni bağlasan durmaz.

bir sözünden böyle bir izlenim veriyorsun demedim.tüm anlattıkların için dedim.belki kendimi sevgilimin beni bu kadar kıskansaydı ne yapardım diye düşündüğüm içindir.bir çok arkadaşımlada bu tarz konular konuşulduğunda konuşalan benzer sözlerdir.kıskanılacak bir hareketim mi var da beni kıskanıyorsun derler adama.bana güvenin yok mu derler.kıskanılacak bir konuyu yapacak bir hava seziyorum sende demek bu kadar kıskandığını belli etmen.yinede buna rağmen yanındayım.umarım anlatabilmişimdir.inşallah sevgilin gün gelirde o zaman seni aldatmayacak birine git demez.

canım benim kendimi belki yanlış ifade ettim.buna çok üzüldüm.bu foruma bende kendi sıkıntılarımı unutmak için giriyorum.sıkıntılı olmak nasıldır iyi bilirim.bir şey olacak olursa olur.bir paylaşımı olmayan biri ile zamanla yaklaşabilir.yalnız yaşanılanlar varsa bir arada olmaya çokda gerek yoktur zatenbir müzik duyar hatırlar.bir kurabiye bile görse o bunu çok severdi diye hatırlar.bir şey yokken hatırlar.sevgilin şu an yanında mı.olay budur.gitmek isteyeni bağlasan durmaz.

bir sözünden böyle bir izlenim veriyorsun demedim.tüm anlattıkların için dedim.belki kendimi sevgilimin beni bu kadar kıskansaydı ne yapardım diye düşündüğüm içindir.bir çok arkadaşımlada bu tarz konular konuşulduğunda konuşalan benzer sözlerdir.kıskanılacak bir hareketim mi var da beni kıskanıyorsun derler adama.bana güvenin yok mu derler.kıskanılacak bir konuyu yapacak bir hava seziyorum sende demek bu kadar kıskandığını belli etmen.yinede buna rağmen yanındayım.umarım anlatabilmişimdir.inşallah sevgilin gün gelirde o zaman seni aldatmayacak birine git demez.

yanımda olduğunuz için teşekkürler.evet kıskanmanın güvenememekle bağlantısı var buna katılıyorum bide istiyorum ki kalben ve beynen tamamen bana ait olsun istiyorum.o her seferinde davranışlarıyla sözleriyle gösteriyo bunu ama kimsenin içini bilemiyosun ki.örneğin o çok sevdiği eski kız arkadaşına yıllar sonra adını soyadını yazdı ve fotolarına baktı o an birşeyler hissetmiş olması yaşananları hatırlamış olması felan canımı yakabiliyo anlatabildimmi :KK43: hele ki okuduğu bölüm gereği bu dönem klipler çekecekler sınıf arkadaşlarıyla..ben artık çatlarım yada beni de oynatır artık =)

yanımda olduğunuz için teşekkürler.evet kıskanmanın güvenememekle bağlantısı var buna katılıyorum bide istiyorum ki kalben ve beynen tamamen bana ait olsun istiyorum.o her seferinde davranışlarıyla sözleriyle gösteriyo bunu ama kimsenin içini bilemiyosun ki.örneğin o çok sevdiği eski kız arkadaşına yıllar sonra adını soyadını yazdı ve fotolarına baktı o an birşeyler hissetmiş olması yaşananları hatırlamış olması felan canımı yakabiliyo anlatabildimmi :KK43: hele ki okuduğu bölüm gereği bu dönem klipler çekecekler sınıf arkadaşlarıyla..ben artık çatlarım yada beni de oynatır artık =)

o çok sevdiği eski kız arkadaşına yıllar sonra adını soyadını yazdı ve fotolarına baktı o an birşeyler hissetmiş olması yaşananları hatırlamış olması felan canımı yakabiliyo burayı anlamadım.gelecekte ne olur bilinmez ama şimdi yanında ona bak.eski erkek arkadaşlarıma ait hatıraları hala saklıyorum mesala.ama onlara bakınca onları o şekilde hatırlamıyorum.hatta eşyalara bakarken eşyanın orada olduğunu bile unutuyorum.şüphelenecek bir olumsuzlukluk yoksa takma.varsa o zaman tavrını koy.

normal film izlemesini bile kıskanıyorsan acilen dr yardımı almalısın.hic normal degil.:44:

normal film izlemesini bile kıskanıyorsan acilen dr yardımı almalısın.hic normal degil.:44:

((= yok normalleri oturup birlikte de izliyoruz onlarda problem yok ama öpüşmeden ötesi olan sahneler yada çok açık giyimli kızlar( ki bunlar çoğu yabancı filmlerde üstsüzlüğe gidiyo çoğu kez) bu tip şeyler canımı gerçekten yakıyo

Off bende çok kıskancım senin şu dediklerini anlıyorum.Tamam çok fazla belki bu kıskançlık ama insan engel olamıyor :/

O zaman sen erkek arkadaşının dışarıda ister istemez gözüne mini etekli kızların ve daha nicesinin takılmasına da patlıyorsundur...
Ama bu hayatta insan nelere alışmıyor ki...
Aşarsın ama önemli olan erkek arkadaşının bunlardan bunalmaması... Seviyorsan bunu da düşünmen lazım.

yaşım 20.
dediğim gibi kendime pek güvenmiyorum artı erkeklere hiç güvenemiyorum.onun konuşmaları objektif baktığımda çok ikna edici.yani inanılmayacak gibi değil tutarlı konuşuyo ve yanlışını da görmedim yolda yürürken felan kızlara bakmıyo bunu ben değil arkadaşlarım diyo çevremdekiler diyo.yaptığım yanlış özellikle ona çok yansıtmam yanlış ama elimde değil onu gereğinden fazla kıskanıyorum

yanlış anlama lütfen ama yaşını daha da küçük sanmıştım,olgunluğa doğru yol alma dönemindesin..çevreninde farkettiği bu kadar tutarlı konuşmaları olan birine ortada bişiy yokken bu kadar çok baskı uygulamak neden peki? sorunun kendinde olduğunu kabul etmen bile bir çıkarım,her şeyi geçtim kendi kendine zarar veriyorsun..şuan seni seviyor ve sevgisine bağlı olarak tabiki bazı şeylerini-konuyla ilgili- görmezden geliyordur..ama bir gün , karşısına daha anlayışlı bu konularda,kendinden emin,ne istediğini bilen ve onu sıkmayacak biri çıkacak olursa ve kafası kaırışırsa? bunu sen de yaşayabilirdin ,tam tersi bir şekilde..olaya objektif bakmaya çalışıyorum sadece..öncelikle neden kendine güven(e)miyorsun bunu tesbit et..

O zaman sen erkek arkadaşının dışarıda ister istemez gözüne mini etekli kızların ve daha nicesinin takılmasına da patlıyorsundur...
Ama bu hayatta insan nelere alışmıyor ki...
Aşarsın ama önemli olan erkek arkadaşının bunlardan bunalmaması... Seviyorsan bunu da düşünmen lazım.

evet patlama demeyelim ama şu var ben onunla konuştum en başında ndedim ki dışarıda gördüğümüz kişiler hakkında ben yorum yapmayan biriyim sende yapma dedim kimseyi tipinden dolayı yargılama ve yorum yapma dedim.örneğin bi kız geçiyo diyelim kısacık etekli olsun kalkıp bana şu kızın giydiği eteğe bak demesin ben bunu hoş görmüyorum.onun haricinde ona at gözlüğü takmış değilim böyle birşey mümkün değil zaten.bakmasını neden isteyeyim başka kızlara ki (= ister istemez bakmasına laf etmiyorum (göz çarpması şeklinde) ama bile bile baksa dikkatli bi şekilde illa ki sorun çıkartırım

canım, benim yapımda kıskançlık yok. eskiden flörtlerimi de kıskanmazdım. evliyim eşimi de kıskanmam. hatta eşim bunun anormallik olduğunu söylüyor. seven insan kıskanır diyor. ben eşimi çok seviyorum. beni birisi ile aldatsa ondan ayrılırım. ama başka kadın eşime baksa kıskanmıyorum. aleni biri gelir gözümün önünde asılırsa olmadı hiç böyle bir şey kızarım sanırım o kadar da değil ama hani iş icabı hanımlarla görüştüğü de oluyor. hiç aklıma gelmiyor o hanımla bir şey mi geçer aralarında diye. eşime güveniyorum.

ama bazen eşimi kıskanıyor gibi yapıyorum sırf sevmediğimi düşünmesin diye. ama yok yani ne yapayım "aklı başkasında mıdır, benden güzeline gider mi" ayy yoramam kendimi bunlarla. yapacak adam yapar. yaparsa da bir şekilde hissederim sanırım. o zaman da ayrılırım ne yapayım. aldatacak adam aldatır. kimse de çekmek zorunda değil.

seni de anlıyorum bu da senin yapın. ama ilişkinize yazık edersin. bak benim eşim kıskançtır. giyimime karışır. kendi kardeşinden bile kıskanır. bu beni çok boğuyor. sen de erkek arkadaşını böyle boğuyorsun şu anda...

ayrıca aşırı takip ve kıskançlık aldatılmaya engel değil. dünyada her şey bizim için. ben eşimi çok seviyorum, eşim de beni çok seviyor. bebek bekliyoruz. 2senedir evliyiz. toplamda 6senedir birlikteyiz. hala her yerde el ele, göz gözeyiz AMAAA bir gün başkasına aşık olmayacağının garantisini bana kimse veremez... ya da Allah korusun bir gün benim eşime karşı sevgimin bitmeyeceğinin garantisi yok... hayatta olabilecek negatif şeyleri düşünerek sadece o negatif şeyleri kendine çekersin.

rahat olmaya çalış.

X