kıslar bandajlı burnumun resmlerini ekledim

Gayet güzel olmuş, beğendim. Acaba ameliyat önceki halini görebilmek mümkün mü? Aradaki farkı görmek istiyorum. Bir de tamponun bugün çıktı galiba. Burnun daha öncede mi bu kadar bantlıydı yoksa bugün daha ufak boyut bantla mı yeniden bantlandı?

Gayet güzel olmuş, beğendim. Acaba ameliyat önceki halini görebilmek mümkün mü? Aradaki farkı görmek istiyorum. Bir de tamponun bugün çıktı galiba. Burnun daha öncede mi bu kadar bantlıydı yoksa bugün daha ufak boyut bantla mı yeniden bantlandı?

tşkkr ederm arkadasım
öncelikle bantlarda cıksın ozmn aslında eski halide koymak istiyorum ama yine belli olmas yarın falanda koyablrm çıktıgında daha iyi anlasılır diye bantlar cıkınca koymayı düşünüodum çunku .. tamponum bugun çıktı evet öncesi bu kdr bariz belli deildi şimdi sadece ufak bantlar takıldı önceden bide alcı atelde vardı daha kalın duruodu bu kdr kavisi belli olmuodu daha düz duruyordu burnumun şekli pek anlasılmıodu ..

aysa1985 canım çok çok güzel görünüyor şimdiden güle güle kullan burnunu tatlım .

chloescim sadece bant var alcı yok alçı dün cıkarıldı bantlarda persembe günü çıkcak cnm
askaskcım çok tşkkr ederm cnmcım benim saol gzl yorumların için
drum sadullah karun :)

çok muntazam görünüyor, yüzüne de çok iyi gitmiş, darısı bizim başımızabayanssulusmile

X