Kist mi

jetese

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2018
538
568
Bir konuya yazmıştım ama pek bilgisi olan yok sanırım size de sormak istiyorum.
İki ay önce aşılama yaptırmıştık bu ay tekrar deneyecektik doktor kist oluştuğunu söyledi kendiliğinden geçer hamile kalabilirsin dedi. Şu an adetime 10 gün kaldı ve kahverengi leke geldi. Adetim düzenlidir hiç lekelenmem olmaz sizce kisti atıyor olabilir miyim çünkü bu kadar varken yerleşme olmaz diye düşünüyorum. Adetim normalden uzun sürmüştü ben o zaman attığımı düşünmüştüm aslında yine de kararsız kaldım acaba yerleşme olma ihtimali var mıdır?

Bir konuya yazmıştım ama pek bilgisi olan yok sanırım size de sormak istiyorum.
İki ay önce aşılama yaptırmıştık bu ay tekrar deneyecektik doktor kist oluştuğunu söyledi kendiliğinden geçer hamile kalabilirsin dedi. Şu an adetime 10 gün kaldı ve kahverengi leke geldi. Adetim düzenlidir hiç lekelenmem olmaz sizce kisti atıyor olabilir miyim çünkü bu kadar varken yerleşme olmaz diye düşünüyorum. Adetim normalden uzun sürmüştü ben o zaman attığımı düşünmüştüm aslında yine de kararsız kaldım acaba yerleşme olma ihtimali var mıdır?
bende yillardir kist problemi yasayan biriyim gebelige de engeli yok 2 kere gebe kaldim ama hic bu sekilde bi kanamam olmadi isterseniz ev de uygulayabileceginiz bir test alip yapin yada adetinize kadar beklemeniz gerekecek

Muhtemelen sizin çatlayamayan yumurtanız kiste dönüştü benim de bu şekilde bir kistim vardı doktor adetle atılır dedi gecikmem olduğu için adet söktürücü kullandım. Ara kanama yapmadı siz isterseniz doktora bir danışın.

X