Kitap bitimi ne bu

Nasıl kurtulabılırım çok takıyorum kafama eve gidemiyorum annemlerde kalıyorum
Ben şuan bunlardan kurtuldum gibide şimdi de ara sıra evimde tesbih böceği veya gümüş cuk böceği görüyorum ben de onlardan nasıl kurtulabilirim derdindeyim sende sık sık evini havalandir sürekli hergun evini şupur sil lavanta yağıyla bir süre böyle dene etki eder eminim

İlk mutfak dolabımda çoğaldı sonra diğer odalara yayıldı supugelıklerde kapı pervazlarında görüyordum suan tek tük duvarlarda oluyor
Bende birkere mutfak dolabında gördüm sonra baktım erzak kabı çatlamış içinden biseyler dokulmus ona gelmisler sonra hemen attım çöpe

Çok teşekkür edreim insallah valla bıkkınlık geldi gümüşçın bende de oluyor ama çok nadir tek tük o çok hızlı üreyebilen bir tür değil allahtan

Çok teşekkür edreim insallah valla bıkkınlık geldi gümüşçın bende de oluyor ama çok nadir tek tük o çok hızlı üreyebilen bir tür değil allahtan
Bende de haftada bir kere filan ama nerden geliyor acaba bide ona benzeyen tesbih böceği var nerden geliyorlar bir türlü bilmiyorum sende evine git annende kalmana gerek yok evin de az varlarmis zaten ve sanırım her evde var o kitap bitinden annenin evine filan baksan detaylı belki orda bile karşına çıkabilir ben annemde de gördüm kaynanamda o günden sonra daha az takmaya başladım

İnşallah canım bir dene bakalım sonra tekrar burdan bir bilgi ver belki birileri yararlanır
Ben aylardır ilaçlıyorum nerdeyse 2 günde bir. azalıyor fakat asla bitmiyor bunlar yüzünden kışın ortasında taşındım ama yeni evime de benimle geldiler, her türlü önlemi almama rağmen… şu an görünmemelerinin sebebi kış mevsiminde olmamız ve kaloriferler yandıkça nemin azalması, yazın hatta ne yazı baharda yeniden baş gösterecekler biliyorum ve bu canımı çok sıkıyor🙃

Ben aylardır ilaçlıyorum nerdeyse 2 günde bir. azalıyor fakat asla bitmiyor bunlar yüzünden kışın ortasında taşındım ama yeni evime de benimle geldiler, her türlü önlemi almama rağmen… şu an görünmemelerinin sebebi kış mevsiminde olmamız ve kaloriferler yandıkça nemin azalması, yazın hatta ne yazı baharda yeniden baş gösterecekler biliyorum ve bu canımı çok sıkıyor🙃
Dikkat edip bakmayın görmeyin ben öyle yapıyorum çünkü anladım ki bu her evde var

Mümkün değil ki önlem alınmazsa sayılarının önüne geçilmez yoksa gerçekten görmezden gelmeyi çok isterdim
Ya bendede vardı işte giysi dolaplarimin içinde ilaç kutularimin içinde heryerdee karşıma çıkıyorlar di ama Allah'ıma bin şükür şimdi öyle görmüyorum bazen parkelere fenerle bakınca görüyorum onuda takmıyorum kaynanamda görüyorum o evinde farketmiyor bile biz hassas olduğumuz için gözümüze batiyor

bazen keşke bende hiç farketmeseydim diyorum maalesef umursamamazlık yapamıyorum inşallah zamanla geçer diye umuyorum

bazen keşke bende hiç farketmeseydim diyorum maalesef umursamamazlık yapamıyorum inşallah zamanla geçer diye umuyorum
Bende şu sıralar evimde tesbih böceği görmeye başladım oda benim canımı sıkmaya başladı şu böcek meselesi bir bizdemi var ben anlamıyorum

Üf nerden bulursunuz böyle şeyleri simdi gece gece🥹 bende sizler gibi takıntılı oldugumdan sabah evin altını üstüne getririm artık😂😂

X