Kitap Okuma Günlüğü 📚

Sayfa baya sessiz kaldı. Okumalar ne durumda arkadaşlar :) Ben Olasılıksız kitabına başlamıştım. Biraz yavaş gidiyor. İş yoğunluğu nedeniyle motivasyonumu kaybettim. Akşam kızımla beraber sızıp sabah 6.00'da tekrar kalkıyorum. Bayramda güzel bir okuma düzeni tutturmak niyetindeyim. Gelen giden de olamayacak zaten.

Sen olmayınca ben de senin için bir ara korkmuştum. Sonuçta hastanedesin ve siz sürekli o ortamdasınız. İyileşmene çok sevindim. Lütfen kendine daha çok dikkat et. Umarım bu dönem bebişe zarar vermemiştir. Yaradanım sen hayata tutun diye bu mucizeyi sana vermiş sanki. Bundan sonra iki kişisin ve kendine daha çok dikkat etmen lazım.

Uzun zaman yazmayınca merak ettik. Çok geçmiş olsun.
Bebeğini de sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Cok gecmis olsun kitapzede kitapzede . Biz de ailecek corona yuzunden bir aydir surunuyoruz resmen bebek, ben, esim, annem derken birbirimize bulasti durdu. Ozellikle hamilelikte olmasi zorlu bir surec olmus senin icin. Bebek icin de hayirli olsun Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Ama bebek iyiyse bu güzel bi haber Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Çok geçmiş olsun ve gözün aydın canım. Çok zor bir dönem geçirmişsin. Bundan sonra iki kişilik dikkat etmen gerekecek :) Umarım her şey çok güzel olur senin için. Sağlık her şeyden önemli, kendini yormadan ara ara gelirsin buraya. Özlendin :)

kitapzede kitapzede canım nasılsın, bebiş nasıl? Merak ettim seni umarım bir sorun yoktur. :KK15:

Çok geçmiş olsun 💐💐 Sağlıkla kucaklarsın inşallah yavrunu 🙏🏻

kitapzede kitapzede bende seni beklemedeyim 💜 hayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıkla kucağına al inşallah

kitapzede kitapzede canim cok gecmis llsun
Ayrica tebrik ederim 😍

Sayfa baya sessiz kaldı. Okumalar ne durumda arkadaşlar :) Ben Olasılıksız kitabına başlamıştım. Biraz yavaş gidiyor. İş yoğunluğu nedeniyle motivasyonumu kaybettim. Akşam kızımla beraber sızıp sabah 6.00'da tekrar kalkıyorum. Bayramda güzel bir okuma düzeni tutturmak niyetindeyim. Gelen giden de olamayacak zaten.
Hepinize çok çok teşekkür ederim :) pek gelemiyorum burayı çok ihmal ettim hastalık gebelik derken epeyce düştü okumalarım. Biraz mide sorunları ile geçiriyorum günleri inşallah geçecek :) Düzenli geldiğim günleri özledim dönmek istiyorum ama kitap sayfa hesabı yapmak zor geliyor bana bu aralar. Okuduklarımızı paylaştığımız bir yer haline getireceğim sanırım burayı bu süreçte bana da zor olmaması açısından :)

Hepinize çok çok teşekkür ederim :) pek gelemiyorum burayı çok ihmal ettim hastalık gebelik derken epeyce düştü okumalarım. Biraz mide sorunları ile geçiriyorum günleri inşallah geçecek :) Düzenli geldiğim günleri özledim dönmek istiyorum ama kitap sayfa hesabı yapmak zor geliyor bana bu aralar. Okuduklarımızı paylaştığımız bir yer haline getireceğim sanırım burayı bu süreçte bana da zor olmaması açısından :)

Oyy 9 haftalık bebiş Allah tamamına erdirsin. Tam bulantı zamanın kuzum inş kolay atlatırsın.

Sen iyi olan bebiş sağlıklı olsun gerisi önemsiz detaylar canım. 😘😘😘

Sayfa baya sessiz kaldı :KK43: Umarım herkes iyidir. Senenin yarısını devirmişken daha hedefimin yarısını tutturamadım. Arayı kapatmak için bir okuma maratonu tutturmak istiyorum. Benimle beraber okumak isteyenler var mı acaba ?

Herkese merhabalar ilk 3 aylık dönemi bitirmiş ve biraz daha enerjim yerine gelmiş bir haldeyim :KK36: İş hayatı biraz karmaşık devam ediyor o yüzden düzende bozulmalar var. Burda olmak
Sayfayı kullanmak aktif şekilde buralara dönmek istiyorum. Ama bunu şuanki halimle sayfa sayısı olarak yapamam ama okunan kitap sayısı olarak yapabilirim. Burda yine sohbetler edilir. Bildirim topiğine biten kitaplar yazılır gibi. Bir yerden başlamak lazım. Katılmak isteyenleri beklerim etiketleri yapayım. :)
Arrietty_ Arrietty_ B black cat beatitude beatitude inciitanesi inciitanesi belleza belleza D dolunay10 HappyMommy HappyMommy mimesis mimesis karamelli_turta karamelli_turta Melegimkorusun Melegimkorusun Natsume Natsume Night owl Night owl ucukgenclik ucukgenclik WunderLost WunderLost Z zeynebzeyneb Bonus Bonus

Etiket yapamadıklarım var kullanıcı ismi değişti sanırım görürlerse elbet beklerim ya da yeni arkadaşları :)

Herkese merhabalar ilk 3 aylık dönemi bitirmiş ve biraz daha enerjim yerine gelmiş bir haldeyim :KK36: İş hayatı biraz karmaşık devam ediyor o yüzden düzende bozulmalar var. Burda olmak
Sayfayı kullanmak aktif şekilde buralara dönmek istiyorum. Ama bunu şuanki halimle sayfa sayısı olarak yapamam ama okunan kitap sayısı olarak yapabilirim. Burda yine sohbetler edilir. Bildirim topiğine biten kitaplar yazılır gibi. Bir yerden başlamak lazım. Katılmak isteyenleri beklerim etiketleri yapayım. :)
Arrietty_ Arrietty_ B black cat beatitude beatitude inciitanesi inciitanesi belleza belleza D dolunay10 HappyMommy HappyMommy mimesis mimesis karamelli_turta karamelli_turta Melegimkorusun Melegimkorusun Natsume Natsume Night owl Night owl ucukgenclik ucukgenclik WunderLost WunderLost Z zeynebzeyneb Bonus Bonus

Etiket yapamadıklarım var kullanıcı ismi değişti sanırım görürlerse elbet beklerim ya da yeni arkadaşları :)

Hoşgeldin vampir tekrar hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah.

Annemden sonra kafamı toplayamadım hiç kardeş topikte yeniden başladım okumaya az az. Bu ay yine koptum.

İnşallah temmuz için umutluyum. Okuyup yazabilceğim bir ay olur

Hoşgeldin vampir tekrar hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah.

Annemden sonra kafamı toplayamadım hiç kardeş topikte yeniden başladım okumaya az az. Bu ay yine koptum.

İnşallah temmuz için umutluyum. Okuyup yazabilceğim bir ay olur
Hoşbuldum bonusum inşallah temmuz çok daha güzel olur senin için. İçinin biraz olsun ferahladığı günler gelsin ...

Merhaba, MorVampirella. Çok uzun zamandır siteye girmemiştim etiketi görünce çok mutlu oldum. Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza almanız dileğimle. :))
Son yazdığım kitap bildiriminin dışında elime aylardır kitap alamadım. Benim de gebeliğimde son haftalarım. Doğum izninde bol bol uyumak ve okumak istiyorum. 😌

Bebeğini sağlıkla al kucağına uykusu başta olmak üzere sağlıklı bir bebek olsun. Tebrik ederim. Bildirim yaparım tatbiki nerede kalmıştık 🤔 baya oldu gelmiyorum bu tıpiğe. Kitap okuyorum don iyi aydın pek okuyorum denemez ama okuyorum. 🙃

Merhaba, MorVampirella. Çok uzun zamandır siteye girmemiştim etiketi görünce çok mutlu oldum. Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza almanız dileğimle. :))
Son yazdığım kitap bildiriminin dışında elime aylardır kitap alamadım. Benim de gebeliğimde son haftalarım. Doğum izninde bol bol uyumak ve okumak istiyorum. 😌
Senin hamile olduğunu bilmiyordum. Tebrik ederim. Sağlıkla al kucağına en önemlisi sağlıklı bir bebek olsun sonrada uykusu bol olsun. Gerisi kolay. 🙈

süreklimi bildirim olmalı girmediğim oluyor

Merhabaaa🤗 ben de uzun zamandır okuma yapamıyorum, şimdi bi tane var elimde az az da olsa okumaya çalışıyorum, bitirdikçe bildirim yaparım inşallah, hoş geldinn 🙂 kitapzede kitapzede

Hoşgeldin kitapzede kitapzede . Özlemiştik seni. Bebeğin hayırlı uğurlu olsun :) Bol bol okumalarla senenin 2. yarısını tamamlayalım inşallah :)

Bebeğini sağlıkla al kucağına uykusu başta olmak üzere sağlıklı bir bebek olsun. Tebrik ederim. Bildirim yaparım tatbiki nerede kalmıştık 🤔 baya oldu gelmiyorum bu tıpiğe. Kitap okuyorum don iyi aydın pek okuyorum denemez ama okuyorum. 🙃

Senin hamile olduğunu bilmiyordum. Tebrik ederim. Sağlıkla al kucağına en önemlisi sağlıklı bir bebek olsun sonrada uykusu bol olsun. Gerisi kolay. 🙈
Hepinize çokk teşekkür ederim :) Ben de sizlerle okuma yapmayı özledim. Şu an biraz bel ağrım var dinleneyim sonrasında tabloyu yazanlarla güncelleyeceğim :) Ben de bu dönemde pek okuma yapamadım hepimiz salmışız sanırım :) Birlikte toparlayalım inşallah :)

Sağlıklı olmanıza sevindim, kitapzede kitapzede . Bel ağrıların umarım geçer. Hamilelik, iş, hastalık senin için yorucu ve ağır geçen dönemin ardından inşallah huzur dolu rahat bir dönem başlar canım.

Sağlıklı olmanıza sevindim, kitapzede kitapzede . Bel ağrıların umarım geçer. Hamilelik, iş, hastalık senin için yorucu ve ağır geçen dönemin ardından inşallah huzur dolu rahat bir dönem başlar canım.
Çok teşekkür ederim :) Evet biraz zorluyor bel ağrısı hayat kalitesini çok bozuyor. İş durumu da tam olarak aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık dediğim bir yerde bu aralar. Nöbet tutsam da işime gelmiyor tutmasam da. Ortası yok. Hayırlısı ile izne ayrılmayı bekliyorum kaldı 1,5 ay izne.

WunderLost WunderLost mimesis mimesis B black cat beatitude beatitude sizleri ekledim tabloya nasılsınız neler okuyorsunuz :)
Ben epeyce ara verdiğim için çerezlik bir şeyler bulmak istiyorum kendime. Isınma turları :)
Benim şu an okuduğum bir kitap yok henüz kitapzede kitapzede . Doğum iznine dün çıktım. Ben de bir iki günde bitireceğim bir kitap arayışındayım şu an. Aylardır okuyamadığım için elime hiç kitap almak bile gelmiyor. İlk defa bu kadar uzak kaldım sanırım kitaplardan.

Benim şu an okuduğum bir kitap yok henüz kitapzede kitapzede . Doğum iznine dün çıktım. Ben de bir iki günde bitireceğim bir kitap arayışındayım şu an. Aylardır okuyamadığım için elime hiç kitap almak bile gelmiyor. İlk defa bu kadar uzak kaldım sanırım kitaplardan.
Kaç haftalık oldun 37 mi 😊 Ben de sağlıkla görürüm inşallah o haftaları.
Aynı sen gibiyim kitaptan uzaklaştığım için rahatsız da hissediyorum kendimi.

X