Kitap okumak istiyorum.

kackaloribu

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
6.963
30.792
30
Kızlar merhaba,
Ben geçmişten beri çok kitap okuyan birisi olmadım ama kültürel anlamda çok eksik olduğumun farkındayım. ve bende kitap okumak istiyorum. bunun için bir bütçe ayıramıyorum bu yüzden bedava kitap okumanın bir yolu var mı? ankarada yım mesela kütüphane den kitap alınıyor mu? roman vs. alıp okuyup verme sansımız oluyor mu?

bir çocuk büyütüyorum sonuçta ve ona örnek olmak, bilgili bir insan olmak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için..

Kızlar merhaba,
Ben geçmişten beri çok kitap okuyan birisi olmadım ama kültürel anlamda çok eksik olduğumun farkındayım. ve bende kitap okumak istiyorum. bunun için bir bütçe ayıramıyorum bu yüzden bedava kitap okumanın bir yolu var mı? ankarada yım mesela kütüphane den kitap alınıyor mu? roman vs. alıp okuyup verme sansımız oluyor mu?

bir çocuk büyütüyorum sonuçta ve ona örnek olmak, bilgili bir insan olmak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için..
İnternetten bazı kitapların pdflerini de bulabilirsin.

Merhaba, online kitap indirebileceğiniz ücretsiz siteler var. Oralardan bir çok kategoride pdf olarak kitap indirebilir okuyabilirsiniz.

Halk kütüphaneleri var birçok yerde oraya kaydınızı yaptırıp var olan kitaplardan istediğinizi alıp okuyabilirsiniz.

Ankara'da şuan 49 tane halk kütüphanesi olması lazım. Ankara ilçe halk kütüphaneleri diye isterseniz arama yaptırın.

Ücretsiz Pdf kitap indirme sitesi var ve 1 milyona yakın kitap var orda. Site ismi yasak mı bilmiyorum değilse yazayım

Ücretsiz Pdf kitap indirme sitesi var ve 1 milyona yakın kitap var orda. Site ismi yasak mı bilmiyorum değilse yazayım
Ben pdf kitap okumayi hic hiç sevmiyorum. Kağıda sayfalara dokunmak lazım. 🤗 Halk kütüphaneleri 15 gün süreyle 3 adet ödünç verebiliyorlar. Ben de hep kütüphaneden okurum. 💐

Ben pdf kitap okumayi hic hiç sevmiyorum. Kağıda sayfalara dokunmak lazım. 🤗 Halk kütüphaneleri 15 gün süreyle 3 adet ödünç verebiliyorlar. Ben de hep kütüphaneden okurum. 💐
Kütüphane kültürü de ayrı bir değer 😍herkes imkân ya da fırsat bulamayabiliyor maalesef 🤷🏻‍♀️o yüzden pdf de zaman zaman hayat kurtarıyor😊

kültürel eksikliği gidermek için kitap okunmaz. hiç okuyan birisi olmadım dediyseniz başlamak için pdf indirmeyle falan da bir şey kazanamazsınız. kitapçı gezmeniz, okuyacaklarınızı belirlemeniz lazım önce. ankara sahaflarla dolu. bir iki kitap alarak başlar okudukça değiştirerek devam edebilirsiniz.
bütçe ayıramıyorsanız okumayın. pdfler yasalı çok az olduğu için kötü taramalarla korsan yollarla yapılıyor. okuması da pek kolay değil.
pdf kitap hırsızlıktır, yazıktır. emek hırsızlığına alet olmayın.

X