Kitap önerisi

eser miktarda enerji

introvert
Pro Üye
22 Eylül 2018
1.027
807
kızlar selam, sizden fikir almak istiyorum. 18 ve 16 yaşında iki kıza kitap almak istiyorum. okulu bırakmışlar, amaçsızlar. yaşları daha çok küçük. onları kendine getirebilecek, okuması kolay kitap önerilerinizi bekliyorum :)

aile çok bilinçli değil. kavga gürültünün eksik olmadığı bir evde yaşıyor çocuklar. anne babaya göre çocukların üstüne daha çok düşüyor ama çocuklar istemedikleri için zorlamıyorlar. yaşları küçük açıktan okuyabilirler. onlara bir hediye almak istiyordum aklıma kitap almak geldi.

Aslinda iyi dusunmussunuz. Bu yastakiler fantastik roman ya da bilim kurgu daha cok severler harry potter ,aclik oyunlari ,uyumsuz serileri gibi ama bunlarda okula donme istegi uyandirmaz sadece okumaya tesvik eder.

Kendine getirebilecek kitap bilmiyorum da ipek ongun kitaplarını çok severdim hala daha severim gerçi öyle günlük tarzı romanlar olabilir

Halit Ertuğrul kitapları da güzel oluyor onlar da yaşanmış hikayeler

tavuk suyuna çorba olabilir belki hoşlarına gider mi bilmiyorum

kızlar selam, sizden fikir almak istiyorum. 18 ve 16 yaşında iki kıza kitap almak istiyorum. okulu bırakmışlar, amaçsızlar. yaşları daha çok küçük. onları kendine getirebilecek, okuması kolay kitap önerilerinizi bekliyorum :)
Sarah Jio kitapları ama son çıkanlar değil, ilk kitaplarını öneririm. Ben bu yazar sayesinde kitap okumaya başlamıştım lise çağımdaykem

X