Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık Saç!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

yelince09

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2016
106
57
Arkadaşlar hepinize merhabalar,
Acaba Ankara'da bildiğiniz kıvırcık saçtan iyi anlayan bir kuaför var mıdır? :KK43: Yeri ya da ücretleri önemli değil. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim.

İyi günler hepinize ve şimdiden teşekkürler. :KK200:

Arkadaşlar hepinize merhabalar,
Acaba Ankara'da bildiğiniz kıvırcık saçtan iyi anlayan bir kuaför var mıdır? :KK43: Yeri ya da ücretleri önemli değil. Yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim.

İyi günler hepinize ve şimdiden teşekkürler. :KK200:
Ankarada yaşıyorum kıvırcık saçtan anlayan bir kuaföre hiç drnk gelemedim maalesef ama sorunun neyse yardımcı olmaya çalışırım kıvırcık saçlıyım

Çok teşekkür ederim, uzun kıvırcık saçlarım var onlara doğru düzgün bir şekil verdirmek istiyorum çünkü çok sıkıldım bu halinden. Ama daha önce kestirdiğim kuaförler iyice beter etti yeniden o riski almak istemedim o yüzden sordum :KK43:

Çok teşekkür ederim, uzun kıvırcık saçlarım var onlara doğru düzgün bir şekil verdirmek istiyorum çünkü çok sıkıldım bu halinden. Ama daha önce kestirdiğim kuaförler iyice beter etti yeniden o riski almak istemedim o yüzden sordum :KK43:
Kestirdiniz mi peki düz kesimdr sorun yok ama katlı kestirirseniz kıvırcıklarımız sebebiyle uçları ince ve yolunmuş gibi uzunlu kısalı görünüyor ben çareyi kendimde buldum saçlarımı kendim kesiyorum

X