Saç Kesim Şekilleri kıvırcık saçlara hacim ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

merve89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
234
1
Selam kızlar.Benim saçlarım kıvırcık,cansız,hacimsiz,tüleriyor falan.Bunu önlemek için serum vs ne tavsiye edersiniz hangi marka ? Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

hadi ya duyduguma göre serumlar vs varmış onlar iyi oluyormuş ama hangi marka alsam hangisi uygun olur bilemiyorum :S

arkadaşlar şu konuya da el atsak aynı dertten muzdarip pek çok kişi var...
mesela hacim veren köpük markalarından hangsini önerirsiniz? köpük kullanan yok mu koca forumda :)

yok galiba :) ama ben bi araştırma yaptım canım genellikle taft marka köpüğü kullananlar memnun bu hacim durumundan

benim de saçlarım kıvırcık genelde banyodan önce hafifçe tarıyorum kremle falan sonra banyo yapıp yatıyorum saçlarımı da yataktan aşağı sarkıtıyorum üstüne yatmıyorum yani yastıksız yattığım için zaten zor olmuyo sabah da köpük sürüyorum egoist genelde var( onlar daha ucuz 3-4 milyon hobby falan 7 milyondu galiba bi kere aldım hem boyu küçüktü hem de egoistten farklı gelmedi bana o yüzden ben egoistin normalini alıyorum siz bilirsiniz gene tabi) genelde güzel oluyo biraz kabartıyo yani daha hacimli gösteriyo hem de daha şekilli yani eskiden banyodan sonra tarayıp normal yatıyodum şekilsiz,sönük oluyodu şimdi daha iyi bi de köpüğü sürmeden önce çalkalıyosunuz deodorant gibi

Son düzenleme:
benim de saçlarım kıvırcık genelde banyodan önce hafifçe tarıyorum kremle falan sonra banyo yapıp yatıyorum saçlarımı da yataktan aşağı sarkıtıyorum üstüne yatmıyorum yani yastıksız yattığım için zaten zor olmuyo sabah da köpük sürüyorum egoist genelde var( onlar daha ucuz 3-4 milyon hobby falan 7 milyondu galiba bi kere aldım hem boyu küçüktü hem de egoistten farklı gelmedi bana o yüzden ben egoistin normalini alıyorum siz bilirsiniz gene tabi) genelde güzel oluyo biraz kabartıyo yani daha hacimli gösteriyo hem de daha şekilli yani eskiden banyodan sonra tarayıp normal yatıyodum şekilsiz,sönük oluyodu şimdi daha iyi bi de köpüğü sürmeden önce çalkalıyosunuz deodorant gibi

ben de aynen böyle banyoda tarayıp çıkınca taramıyorum. sonra yastığın üstüne yayarak yatıyorum. sonra sabah saçlarımı önüme eğip saç köpüğünü yayıyorum bi güzel. ben taft kullanıyorum bu arada. sonra eğer istediğim gibi olmazsa saç kurutma makinesiyle ters yöne uçuşturuyorum. böylece sönen yerler de araya hava girdiğinden kabarmış oluyor. benim yöntemim bu. kullanmak isteyen olursa yardımım olur belki.

çok teşekkürler kızlar akat köpüğünü aldım bende bakalım kullanınca haber veririm

Ben de netten araştırmaya başladım bu köpükleri.Şunu alsam nasıl olur arkadaşlar?

bennmde saçlarım dalgalı hacimsz duruodu ama badem yağını şampuanıma döktmm daha hacimli ve güzl duruo bide uzatıo saçı

canlarıııımmmmkaydirigubbakcemile2
küçük bi öneri benden...
loreal in studio volum max köpüğünü şiddetle tavsiye ediorm:lepi:
benim saçlarım cooook cansız arkadaslar bu hem buklelerimi daha düzgün yaptı
hemde daha hacimli görünmesini sağladısengözlerimebaksanab
deneyin derim... yerimseniben
:sm_cool:

turkbayragi arkadaşlar aynı dert bendede vardı. bende elidorun durulanmayan saç kremlerinden kullanıyorum. her saç rengine ayrı kremi var ben sarı saçlıyım sarı kullanıyorum

nasıl kullandığımıda anlatayım,saçımı yıkıyorum kuruyor ve kabardıktan sonra kremi sürüyorum zaten durulanmayan krem olduğu için etkisi uzun sürüyor yağlanmada yapmıyor. bana yaradı inşallah sizlerede yarar

bendebugün gardinin o pembesini aldım da jölelemiş gibi oldu sert yaptı sevmedim normal saçlar için olanı bence daha iyidir

benimde saçlarım kıvırcık vee seyrekti lavata suyu ve yağı sürdümm dçkülen saçlarım tekrar çıktı eskiden kabarmıyorudu ne kadar krem kullandıysamm yapıştırıyordu ama artık olmmuyor sebebi nekadar jöle sonra şekllendirici saç kremi kullnırsam okadar yapıştığını düşünüorum ki öyle de oldu ben artık saçlarımı yıkıyorum genelde taramam ama elektriklenmeside çok az oluyor bunun sebebidee hafif nem varken aşşağı sarkıtarak elimle sıkarak kurutma makinasıyla kurutuorum bu şekilde hem kabarık hemde bukleli oluyor bunun sabit kalması için yapışmaması içinde çok az sııvı jöle sürüorum bu da olan elektriklenmenn olmamasını sağlıyor sonrada tersten hafif spreyle sabitliyorum emn olun denemediğim yöntemm kalmadı ama en güzeli bu:) umarım faydası olur

ha bu arada saç spreyini de loreal kullandım çok pahalı belki ama neye vermioruz ki bu hem uzun süre gidio hemde saça verdiğimiz şekill hiç bozulmuoo

ben de saçımı yıkadıktan sonra hafif nemliyken elidor 7/24 yada taft köpük sürüyorum biraz,vigoyla kurutuyorum,önlerini de elimle düzeltiyorum.kabarık ve güzel dalgalarım oluyo bu sayede.

X