Kıyafet sorunsalı

kalpkalbekarsi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2023
52
-6
Merhaba arkadaşlar, ilk kez bir bale gösterisi izlemeye gideceğim fakat ne, nasıl giyinebileceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Böyle spor kıyafet tişört pantolon gibi giyinsem çok mu abes kaçar, giyimde çok abartmak da istemiyorum. Fikir verirseniz sevinirim.

Abartmadan da şık olabilirsiniz, kumaş pantolon ve ceket, uygun minik bir fular mesela.
Kot tişört giyene de niye giydin demezler ama bale izlemedim hiç, ortamı nasıldır bilemedim. Ortalama bir zarafet her ortama yakışır diye önermek istedim sadece.

Merhaba arkadaşlar, ilk kez bir bale gösterisi izlemeye gideceğim fakat ne, nasıl giyinebileceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Böyle spor kıyafet tişört pantolon gibi giyinsem çok mu abes kaçar, giyimde çok abartmak da istemiyorum. Fikir verirseniz sevinirim.
Cok şık giyinip gelen de oluyor kot tisört gelen de oluyor. Bence abartili olmayan bir elbise ya da klasik goyim hos olur. Ortası yani

Kot, tişört, güzel takı kemer çanta gayet şık durur.

X