Kiyafetler 36/38 beden & lohusa pijamasi

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
40.672
133.242
Merhaba arkadaslar
Elden ciksin diye satiyorum,dolapta yere ihtiyacim var cunku :)

1-)Berska siyah ince gomlek m beden az kullanildi herhangi bir sorunu yok 10tl

2-)Dilvin marka ten rengi sifon bluz, birkac defa giyildi ,s bedene uygun, 5 tl

3-)Esprit marka genis kalipli esofman ustu,m-l bedene uygun hic kullanilmadi 10 tl

4-)Koton marka yesil renk etek, 36 bedene uyumlu, bir defa giyildi 5 tl

5-)Koton marka deri gorunumlu pileli etek, bir defa kullanildi 40 bedene uyumlu, 5 tl

6-)Levis marka kot gomlek,xs-s bedenlere uyumlu ,az kullanilmis 25tl

7-)Modagram marka siyah salopet etek, bir defa kullanildi, L bedene uyumlu, 15tl

Tozlu marka lacivert bel hizasinda bolero,kollari tuldur,hic kullanilmadi, 5 tl

9-)Kullanilmamis lohusa pijamasi,s beden ancak m bedene kadar uyumlu, pijamanin alti duz beyazdir. İsteyene ayrintili foto gonderebilirim. İslemeleri bol ve agir duruyor. 80 tl

10-)Tchibo marka haki yesili trenckot ,36-38 beden hic kullanilmadi, kapsonu takilip cikarilabiliyor 25tl

11-)Kotondan alinma full siyah payetli mini gece elbisesi. Ben uzerinde tadilat yaptirdim ama hamilelik donemime denk geldiginden giyememistim, sifir duruyor bu nedenle,42 bedene uyumlu uzerinde xl yaziyor. 15 lira

12-)İroni marka kirik beyaz sifon gomlek ,m beden, yikanma sirasinda dusen taslari var ama belli olmuyor, 5 tl

13-)Mango marka celik orgu triko astarli kalem elbise, hic kullanilmadi, 5 tl

Son düzenleme:

Tezenis marka, yurt disindan alinmis gri uzeri lacivert puanli sweat ,m bedene uygun 10 tl

Edc by Esprit marka 40 bedene uyumlu gri sweat 10 tl

Koton marka siyah uzeri gumus simli sal yaka beli kusakli hirka,sicacik tutar 40 bedene uyumlu. 15 tl

Busem marka 40 bedene uyumlu ince siyah gumus kircilli triko, 15tl

Esprit marka taba renk trenchcoat 40 bedene uyumlu,belinin kemeri de var,ayni renk canta hediyeli, 50tl

İpek ozel tasarim kumasli uzun elbise 42 bedene uygun, hamileyken birkac defa giymistim. Herhangi bir sorunu yok,tertemiz. 20tl

Esprit marka, 42 bedene uygun fume renk uzun elbise. Kendime aldim ama buyuk geldi giyemedim. Arkadan ipi var baglaniyor. 30tl. Turkiyede bulamazsiniz. Ozel koleksiyon.

Eklentiler

• IMG_0366.JPG
    42,1 KB · Görüntüleme: 67
Petrol yesili bluz,koton siyah simli hirka,tezenis sweat satildi, alan arkadasa hayirli olsun iyi gunlerde giysin insallah

canıımm topıgın hayırlı olsun
keske tombık olsaymıssın dedıgım urunlerın var :) kacırmazdım

Pantolonlardan batikli olan satildi,alan arkadasim gule gule kullansin

Elden cıksın diye satacağı
Elden cıksin diye satacağınıza ihtiyacı olan birine verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…