Kız bebek ismi için yardım eder misiniz 🌸

Bak işte insan karıştırıyor Lodos diye de isim var Rüzgar o. Rodos ada evet 😂😂 manasın ne gibi insanın hayatında anlamı olabilir ki. Mesela Victoria Beckham hamile olduğunu Brooklyn de öğrenmiş o yüzden şehrin ismini vermiş. Çok inanmıyorum ismini yansıttıklarını ya burçla alakalıdır o. 😂
Ya aslında bir kadini takip ediyorum isim işleri yapıyor yazmaya çekindim yasak falan olur diye ondan bir şey diyemiyorum. Zorlayıcı harfler varmış mesela onları koymayin diyor baya danışmanlık falan veriyor insanlar aktif katılıyor canlı yayınlara onunla seçiyorlar isimleri. Aslında ücreti bütçeme uysa yardım alırım ama 2000 küsür tl yazıyordu fiyat sordum. Yüksek geldi

Bak işte insan karıştırıyor Lodos diye de isim var Rüzgar o. Rodos ada evet 😂😂 manasın ne gibi insanın hayatında anlamı olabilir ki. Mesela Victoria Beckham hamile olduğunu Brooklyn de öğrenmiş o yüzden şehrin ismini vermiş. Çok inanmıyorum ismini yansıttıklarını ya burçla alakalıdır o. 😂
Rodos ada ve isim olarak kullanılıyor. İstanbul ve İzmir de isim olarak kullanılıyor. Öğretmen olarak bazı isimdeki çocukların benzer karakterlere zor karakterlere sahip olduklarını aramızda çok konuşurduk. Bunu da şöyle yorumluyorum belli başlı isimleri tercih eden ailelerin yapısı, dünya bakışı da benziyor bence. Çocuğu ona göre yetişiyor.
Ya aslında bir kadini takip ediyorum isim işleri yapıyor yazmaya çekindim yasak falan olur diye ondan bir şey diyemiyorum. Zorlayıcı harfler varmış mesela onları koymayin diyor baya danışmanlık falan veriyor insanlar aktif katılıyor canlı yayınlara onunla seçiyorlar isimleri. Aslında ücreti bütçeme uysa yardım alırım ama 2000 küsür tl yazıyordu fiyat sordum. Yüksek geldi
O insanları zengin etmek için başka insanlar var diye yorumladım. Sektör oldukça insanlar faydalanır elbet.

Rodos ada ve isim olarak kullanılıyor. İstanbul ve İzmir de isim olarak kullanılıyor. Öğretmen olarak bazı isimdeki çocukların benzer karakterlere zor karakterlere sahip olduklarını aramızda çok konuşurduk. Bunu da şöyle yorumluyorum belli başlı isimleri tercih eden ailelerin yapısı, dünya bakışı da benziyor bence. Çocuğu ona göre yetişiyor.

Hmm batıl gibi geliyordu bana. O zaman isim verirken dikkat etmek lazım demek ki. Hiç duymadığım isimleri duymaya başladım burada. 😂 Gece konulursa sessiz ve karanlık olmaz umarım 😂

Yaa bu tür şeylere para vermeyin yahu. Anlamı hoş Türkçe isim koyun yeter çünkü anlamını herkes anlıyor. Harf falan bu kadar ayrıntıya ne gerek var? O paraya oraya vereceğime hayvanlara mama alır dağıtırım. Güzel isim verin ve hayırlı olması için dua edin yeter.

Yaa bu tür şeylere para vermeyin yahu. Anlamı hoş Türkçe isim koyun yeter çünkü anlamını herkes anlıyor. Harf falan bu kadar ayrıntıya ne gerek var? O paraya oraya vereceğime hayvanlara mama alır dağıtırım. Güzel isim verin ve hayırlı olması için dua edin yeter.
Yok öyle bir bütçe zaten ayıramam çocuğa haksızlık olur eksiklerini alırım hiç olmazsa

Bu farklılık çabası çok çiğ duruyor. Balam, Mucize falan. Bunlar kedi köpek isimleri gibi. Dera, Ses kulağa da hoş gelmiyorlar. Anlamı güzel, enerjisi yüksek olan isimlere bakın. İlla listeden olacaksa Mercan diyorum.

Canlar selam🌸

Kız ismi seçmeye çalışıyoruz sizinde fikirleriniz kıymetli, malum akran zorbaligi durumu da söz konusu bana yardımcı olmak isterseniz çok sevinirim. Bu isimler sizce nasıl? Çocuğumu akran zorbaligina maruz bırakmayacağım hangi ismi tercih etmeliyim şimdiden teşekkürler 🌸

Ada
Balam
Dera
Deva
Dila
Dora
Devin
Maya
Melodi
Mercan
Mucize
Ses
Su
Yaz
Zeyno

Birde şuna dikkat etmeye çalışıyorum. Mesela Dila ismi Dila’nin derken özel isime dikkat etmeyenler Dilanın yazacaklar ve çocuk Dila iken Dilan olacak.
Geçen gün gördüm çocuğun adı İkra annesi İkram yazmış ayırmadığı için olmuş erkek adı 🤭 bunlara da dikkat etmeye çalışıyorum biraz 🤭
O kadar güzel isimler varken Akran zorbalığı yaşatacak isimler seçmişsiniz çok ilginç,Dera,dora, maya,ses,su,yaz nasıl isimler bunlar

O da biliyormuş az çok harfleri falan öğrenmiş öyle diyordu bir yorumunda. Ondan rahat yazdim.😄
Takılmayın o arkadaşın yazısına, kendi anlamıyor mutsuz belki ki insanları sinir etmek için çabalıyor yazık. Allah kalbine göre versin diyeyim.
Evet araştırdım harf işlerini biraz ondan sectim zaten bunları

O kadar güzel isimler varken Akran zorbalığı yaşatacak isimler seçmişsiniz çok ilginç,Dera,dora, maya,ses,su,yaz nasıl isimler bunlar
Ayşe Fatma Hayriye mi koyayim? Çocuğunuz var mı? Ya da kaç yaşında bizim yaşlarımızda gizem, Melda, Cansu var ama yeni nesil değişiyor artık bunlar moda.
Arkadaşımın adı Funda kızla çocukluğumuzda bodur çalılık diye dalga geçip durdular. Akran zorbaligi bu demek iste.
Halbuki ne kadar tatlı geliyor kulağa.

Soru sorma sebebim sizlerin manasız eleştirileri değil, tam aksine özellikle çocukları olanlar varsa akran zorbaligi görmüşlerse bana yardım etsinler diye.
Yardım etmiyorsanız yorum yapmayin

X