Gebeliğe Hazırlık Kız çocuğu sahibi olmak isteyenler için tavsiyeler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razi olsun cvp icin cok incesiniz 🙏👼bugun ve yarin sonra 4gun yasak 🙈☺anladim simdi insallh hayirlisi olur yazarim size
Rica ederim canım Allah hepimizden razı olsun :) evet aynen öyle, hadi inşallah Allah gönlüne göre versin tabi önce sağlıklı ve hayırlı evlat olsun inşallah 🚼

Rica ederim canım :)
Hem bugünü, hem yarını değerlendirin.
Nedeni şu ki, 4-5gün sonra yumurtlama gerçekleşecek.
Ve eğer, yarından sonra 3 gün tekrar ilişki yaşarsanız erkek olma ihtimali artar. Erkek spermler daha hızlıdır ama çabuk ölür, kız spermler daha yavaştır ama daha geç ölür
Yarın ilişki olduğunda, erkek spermler hızla yumurtaya gidecek ama yumurta bulamazsa döllenemeyecek 3gün içinde ölecek. 3gün sonra yumurtlama gerçekleştiğinde kız spermler hala canlı olmuş olacak ve kız bebeğin döllenme ihtimali artmış olacak.
Yarını değerlendirip 4gün ara verdikten sonra, sık ilişkiye devam edebilirsiniz canım
Peki bu kadar gün içinde spermler nerede duruyor tüpte mi karın boşluğunda mı?

Canım hayır, adet bitince saymayacaksın.
İlk adet olduğun günden başlayıp 10gün sayacaksın
23nisanda adet olduysan 2Mayısta deneme yapacaksınız ve 3-4gün ara vereceksiniz.
Yani yarın 🤗
Mrblar nasilsiniz seda hamim dediginiz uzere ilk iki gun iliskiboldu simdi bekliyorum sali gunundrn itibaren şık iliski rabbjm insalah ginlume gore verir size bol bol dua ediyorum suan 🙏👼🤗

Mrblar nasilsiniz seda hamim dediginiz uzere ilk iki gun iliskiboldu simdi bekliyorum sali gunundrn itibaren şık iliski rabbjm insalah ginlume gore verir size bol bol dua ediyorum suan 🙏👼🤗
Merhaba canım hanım demene gerek yok burda hepimiz arkadaşız. Rabbim inşallah gönlüne göre versin, hemen ilk ay hamile kalamazsan da üzülme canım 🙌

Merhaba canım hanım demene gerek yok burda hepimiz arkadaşız. Rabbim inşallah gönlüne göre versin, hemen ilk ay hamile kalamazsan da üzülme canım 🙌
Cansiniz varya insallh kalabilirim sizede haber veririim cok tatlisiniz vallahi cvp veriyosunuzya bayildim 🙏👼😘pazartesi sali basliycam iste rabbim bilicek artik🙏

Cansiniz varya insallh kalabilirim sizede haber veririim cok tatlisiniz vallahi cvp veriyosunuzya bayildim 🙏👼😘pazartesi sali basliycam iste rabbim bilicek artik🙏
Teşekkür ederim 🙈🙈 tabi ki de Allah bilir, o en hayırlısını verir, bizimki sadece kız olma şansını artırmak için çabalamak

Tamm dir allah razi olsun insallh rabbim sesimi duyar cok uazisma olmus herkez adet sonrasi erkek yazmis kafam karisti ama ben size kulak veridim sali gunu valismalara basliycam allahin izniyle dua edin bana neolur 🙏
Rabbim gönlüne göre versin ama önce hayırlı evlat versin inşallah
Karıncanın sesini duyan rabbim bizleri de duyar elbet 🙌
Senden de Allah razı olsun canım çok düşünüp stres yapma lütfen

Rabbim gönlüne göre versin ama önce hayırlı evlat versin inşallah
Karıncanın sesini duyan rabbim bizleri de duyar elbet 🙌
Senden de Allah razı olsun canım çok düşünüp stres yapma lütfen
Aminnnn gurban oldugum rabbim sesimi duyar insallh cok iyisiniz allah bin kere razinolsn elimde digilki neolacak diye iste birde ismide hazir cok istiyorum koymayi rabbim ol derse olacak biliyorum 🙏😪

Aminnnn gurban oldugum rabbim sesimi duyar insallh cok iyisiniz allah bin kere razinolsn elimde digilki neolacak diye iste birde ismide hazir cok istiyorum koymayi rabbim ol derse olacak biliyorum 🙏😪
Canım sağlıksız bir kızın olacağına sağlıklı bir oğlun olsun. Çok isteme, yani çok istediğini dillendirme,, olmazmış.. Allahtan sağlıklı ve hayırlı evlat iste. Gönlünden geçeni O biliyor zaten ❤️

Bence böyle teorilerede inanmak Doğru değil canım Rabbim biz daha dünya gelmeden yazmış hepsi önceden belli sadece dua edip hayırlısini istemek lazım bende bazen kız olmasi için ne yapmak lazım diye bakıyorum sonra çok kızıyorum kendime

Canım sağlıksız bir kızın olacağına sağlıklı bir oğlun olsun. Çok isteme, yani çok istediğini dillendirme,, olmazmış.. Allahtan sağlıklı ve hayırlı evlat iste. Gönlünden geçeni O biliyor zaten ❤
Allah esirgesin dogru soyluyorsun rabbim bilir diyorum hep icimden hakkimda hayirlisi olsun 🙏

Kız bebek sahibi olmayı hayal ediyorsanız aşağıdaki önerilerimizi bir deneyin. Denemekten zarar gelmez!

Eki Görüntüle 1951578

Kız çocuk sahibi olmayı mı umuyorsunuz?

O zaman seks sırasında üstte olduğunuz bir pozisyonu tercih edin! Her ne kadar seks pozisyonları bebeğin cinsiyetini kesin olarak belirleyemeseler de bir ihtimal var. Kız bebek sahibi olmak istiyorsanız sekste önemli olan derinlik değil, eşinizin nereye boşaldığıdır. Eşiniz, vajinanıza en yakın noktada boşalmaya çalışmalı ki erkek kromozomu taşıyan spermlerin yumurtaya ilk olarak ulaşmaları daha zor olsun. Erkek kromozomlu spermlerin ömrü daha kısadır. Bu nedenle yumurtadan ne kadar uzakta olurlarsa, canlı kalarak yumurtaya ulaşma ihtimalleri o kadar zor olacaktır.

Doğru zamanlama

Kız bebek sahibi olmak isteyen çiftler daha sık seks yapmalıdırlar ve yumurtlama gününe 2-3 gün kala da seks yapmayı bırakmalıdırlar. Bu teorinin işe yarayacağının düşünülmesinin sebebi kadın kromozomu taşıyan spermlerin 3 güne kadar yaşayabilmeleri ama erkek spermlerinin yaşayamamalarıdır. Bu nedenle, yumurtlama gerçekleştiği zaman sadece kadın spermler hayatta kalmış olurlar.

Seks sırasında orgazm olmayın

Orgazm olduktan sonra vücudunuz vajinanızın daha bazik olmasına neden olan kimyasallar salgılar ve bu kimyasallar, erkek spermlerin içinde daha rahat yaşadığı bir ortam oluştururlar. Kadın spermler ise daha asidik ortamı severler.

Misyoner pozisyonunu tercih edin

Kız bebek sahibi söz konusu olduğunda eski yöntemlere başvurmak iyidir. Unutmayın, derinlik ne kadar azsa, kadın kromozomu taşıyan spermlerin şansı o kadar çoktur.

Beslenmenizi şekillendirin

İngiltere’deki iki farklı üniversitede yürütülen araştırmalar sonucunda kalsiyum ve magnezyum açısından zengin gıdalarla beslenen kadınların (yoğurt, tofu, yulaf, badem, ıspanak, brokoli…) kız bebek sahibi olma şanslarının daha yüksek olduğu belirlenmiştir.

Not : Unutmayın ki, bu yöntemler kız çocuk sahibi olma ihtimalinizi biraz olsun arttırırlar fakat kesinliği kanıtlanmış yöntemler değillerdir.
4 oglu olan bir unlu son cocuguna yesillik yiyerek khamile kalmisti evet kizzzz sdc yesillik yemis

X