Kiz ismi

esenrabia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
54
15
30
Hanimlar merhaba İlay ismi sizce nasil? cok mu çocuksu? Yani ilerde tuhaf durur mu? Aslinda eski bir isim ama yeni nesil isimleri gibi mi duruyor? Merak ediyorum nasil biri canlanıyor ilay diyince gozunuzde simdiden teşekkürler :)

Bence kulağa havalı geliyor eski isim gibi değil yeni isim gibi değil ama ilayda yazacakken nufus memuru ilay yazıp bırakmıs gibi de.
Bence enerjisi yüksek bi isim gibi

Bence çok tatlı ben de şu an isim bulma aşamasındayım inceleyip sık sık okuyorum akran zorbalığına maruz kalmasın çocuklar

Cogu kişi dedi bun ilayda ya benziyor diye ama benim anlamı çok hoşuma gitti
Evet simdi baktım anlamı çok güzelmiş. Bence sizin ve eşinizin içine sinmiş. Baskalarına söz düşmez kafanızı karıstırmayın gayet güzel bir isim. Adıyla yaşasın insallah :)

Hanimlar merhaba İlay ismi sizce nasil? cok mu çocuksu? Yani ilerde tuhaf durur mu? Aslinda eski bir isim ama yeni nesil isimleri gibi mi duruyor? Merak ediyorum nasil biri canlanıyor ilay diyince gozunuzde simdiden teşekkürler :)

2 tane aktif hesabınız var(vardı artık yok), 1 tane de pasif. Aktfi kullandığınız iki hesapla da aynı konuları açıyorsunuz. Bu da sıkıntı değil ama sıkıntı şurada ;

3 Temmuz 2023 tarihinde 3 aylık olan bebeğiniz için hala isim aramanız normal bir davranış değil. Zaten bunu sizde şu konunuzda dile getirmişsiniz. İsim vermişsiniz lütfen artık bu paranoyadan sıyrılın bunun bir adım sonrası çok daha kötü sonuçlar doğurur. Söylemedi demeyin, siz her ne kadar ben sağlıklıyım deseniz de bu normal bir davranış değil.

Siz ve eşiniz karar vermişsiniz bebek olmuş 10 aylık lütfen şu anda yaşadığınız diğer sorunlara kafa yorun ve lütfen bir daha üyelik almayın.

İlay ismi de çok güzel İlayda olsa zaten ona İlay diye kısaltacaktılar böyle çok daha güzel olmuş. Adı şans getirsin

X