Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sevenkadin35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2017
14
16
28
Arkadaşlar en ince detaya kadar anlatmak istiyorum tam anlamanız için biraz uzun olacak en başından en detayından beri anlatıcam. Ben 6 aylık evliyim eşim çok yakışıklı 22 yaşında 1.94 boyu var, yunus polisi yani her kadının ortalama istice bir erkek (yorumda abartıyo demissiniz yalan söyliyecek halim yok yardımcı olacaksanız yazın lütfen, kıskanıp sataşacaksanız yazmayın hiçbirşey) bütün ilgi onun üzerinde çarşıda liseli genç kızlar falan fotoğraf çektirmek istiyor hep kadınlar bakarak gülüyorlar ona falan resmen gören birdaha bakıyor.

Ama ben eşime güveniyorum bu güne kadar bir tane bile sevgili yapmamış bilerek evleneceği kadına saklamış kendini o huyuna bayıldım zaten ben aşık olduğumda ona söylediğimde umursamamıştı bile sonra facebook'dan okuduğumm liseye bakmış o lisede eskiden benim zamanımda okuyan öğrencilere mesaj atıp benim nası biri oldumu falan sormuş. Ben lisede içe kapanık biriydim benimde eşimden önce hiç sevgilim olmamıştı. Bunu öğrenince geldi bana söyledi ve sevgili olduk 10 ay sonrada nişanlandık. Eşim küçüklükten beğri kafasına bir model koymuş öyle biriyle evlenicem diye kısa boylu, sarışın, beyaz tenli, siyah gözlü ve güzellikten ziyade tatlı olan içekapanık bir kızla evleneceğini hayal etmiş hep ki zaten bunlar benim özelliklerim o yüzden seçmiş beni.

Ama şöyle bir sorunum var benim bir kız kardeşim var benden 3 yaş küçük ve benim aynım resmen ama hareketleri falan daha çocuksu ve delikafalı böyle evde şebeklikler falan yapıyor. İşin kötü olan kısmıda bu benim kocamda evleneceği kişiyi hep öyle hayal etmiş ama bende o özellik yok normal bir kadınım. Asıl konuya gelelim kız kardeşim İzmir'de Üniversite kazandı 1 ay önce dedim gel bizde kal eve para verme boşuna. 1 aydır bizde kalıyor.

Bana sormuştu işte Yiğit eniştemle nasıl tanıştınız falan diye ben dedim o beni seçti böyle böyle bir kız kafasında varmış zaten küçüklükten beri dedim. Kocam tanımadığı kişilere karşı 0 toleransdır çok gaddardır kafası kırık zaten biraz ama sevdiklerine yakınlarına karşı çiçeğe yaklaşır gibi yaklarış ve çok komiktir şakalar falan çok eğlenceli biridir kardeşimde son zamanlarda şebeklikler yapmaya eşimi güldürmeye falan başladı ama hiç kötüye yormadım. Eşim bana karşı çok romantiktir sabah uyanınca yatakta yarım saat öper koklar beni. Birgün eşim kardeşim ve ben film izliyorduk oturma odasında kocamla ben yatakda uzanıyorduk içiçe ama cinsel birşey yapmıyorduk sadece izliyorduk kardeşimde yan koltuktaydı eşim benim boynumu koklamayı çok sever bebek gibi kokuyosun der hep. Yine boynumu kokluyordu eşim. Dikkatimi çekti kardeşim tırnaklarını yiyerek gözünü açmış bize bakıyordu göz ucuyla gördüm ama heralde dalıp gitmiştir diye düşünmüştüm hiç aklımda kötü birşey geçmedi.

Sonra kardeşim eşim hakkında çok şey sormaya başladı o karakola gittiği zamanlar. Bende saf gibi anlattım herşeyi hiç aklıma kötü birşey gelmedi kardeşim sonuçta. Sonra kardeşimin tavırları değişmeye başladı böyle daha tatlı hareketler komiklikler şaklabanlıklar yapmaya başladı kocamın öyle şeyleri sevdiğini öğrenince. Eşim internetten komik videolar izler hep.kardeşimde yanında izlemeye gidiyor her seferinde böyle videodaki olan şeyleri taklit ediyor eşimi güldürüyor ben eşimle yakınlaşınca araya laf sokuyor eşimin dikkatini dağıtıyordu. Sabah erken uyanıp bizide uyandırıyodu akşamlarıda habire su içmeye kalkıyordu şimdi anladım galiba bizim eşimle birlikte olmamızı engellemek için yapıyor galiba bunu.

Bu cuma akşamı başım ağrıyor dedim kardeşim bana ağrı kesici diye hap verdi ben uyuyakaldım. Bilerek antidepresan vermiş ben uyuynca eşim gelmeden yemek falan hazırlamış ona birlikte film izlemişler sonra eşim yanıma gelip yatmış bende erken uyuduğum için erken kalktım saat sabah 5 gibi falan kardeşimin kaldığı odaya gittim uyumuşmu diye bakmak için bazen uyumuyor telefonla uğraşıyor ne göreyim şok oldum eşimin polis üniformasını almış sarılmış onla yatmış uyumuş yüzü gülüyordu resmen uyurken nasıl sarılmış.benim gözüm falan karardı tuvalette ağladım bir saat boyunca sonra içerden ses geldi çıktım baktım kardeşim alarm kurmuş sabaha üniformayı yerine koymuş tekrar yatmış bu sefer daha kötü oldum ben on dakka sonra eşim uyandı erken devriyesi varmış. Ben hiçbirşey diyemedim kardeşimede eşimede zaten eşim o gözle bakmaz asla kardeşime. Eşim gidince dedim niye antidepresan verdin yalnışlıkla vermişim dedi. Birşey demedim daha doğrusu diyemedim laflar boğazımda düğümlendi çok kötü oldum sarhoş gibi zaman su gibi aktı geçti akşam oldu eşim geldi devriyeden. o kafayla makarna yaptım uğraştırmasın diye kardeşim dedi abla sabahtan beri yorgun adam sen makarnamı yaptın dedi bana eşimin yanında ama öyle bir tonladıkı resmen içim yandı evet diyebildim sadece.Kardeşim tebessüm etti .dedi ben olsam döktürmüştüm şimdi dedi. Birşey diyemedim yemeğimizi yedik ben pek yiyemedim zaten içeri geçti bunlar televizyona ben mutfakta ağladım biraz sonra bende içeri geçtim baktım kardeşim böyle şakalar maymunluklar yapıyor eşimle kanıra kanıra gülüyorlar ama eşim arkadaşça yaklaşıyor anlıyorum.

Kardeşim böyle çak falan yapıyor el çakıyorlar birbirlerine komik birşey yapınca. Eşim anime izlemeyi seviyordu bu küçükkenki olan japon çizgi filmleri pikaçu falan gibi. Kardeşim animenin ne olduğunu bile bilmezdi. Geçen sabah eşim evde yokken kardeşim kendi telefonuyla uğraşıyordu.baya dalmış bende dedim bi versene benimkinin şarjı bitti birşeye bakıcam.verdi telefonu geçmişe baktım.bu internete kocamın izlediği animenin ismini yazmış birkaç bölümünü izlemiş ben anladım yine kötü oldum verdim telefonu kapatıp. Akşama kadar bekledim sessiz sessiz akşam eşim eve geldi yemek yedik içeri geçtik yine uzandık eşimle.bilerek eşime yakınlaştım böyle öpüp kokladım kardeşim böyle eşimin dikkatini bozucak şeyler yapmaya başladı enişte biliyonmu senin izledin animeyi bende izliyorum falan dedi.Şu bölümü izledimi gibisinden bir şeyler konuştular anlamadım tam olarak. eşimin dikkatini çekti bunlar birlikte telefonda anime izlemeye başladılar oturarak.kardeşim dedi boynum ağrıdı. eşimde dedi uzat omzuma kafanı.bu başını omzuna uzattı ama nasıl gözleri parladı huzurla doldu resmen.ben deliye döndüm kocama söylemeye karar verdim o gün kardeşimi üniformayla yatarken gördüğümü fakat yapamadım hiçbirşey diyemedim. aklıma onu söyledikten sonra evde oluşacak ortam aklıma geldi.

o günden beri çok kötüyüm kardeşim beni ezicek şeyler söylüyor dün akşam bana abla ikiz gibiyiz ama ben senin daha eğlenceli versiyonunum dedi güldü falan şakayla karışık. Bana artık tak etti birikmiştim kaç gündür. o zaman beni boşasın senle evlensin dedim bağırarak sinirli bir şekilde.kardeşim abla ne diyorsun dedi böyle yüzünü buruşturdu ağlamaya başladı eşim kardeşimle çok yakın arkadaş gibi olmuştu. bana patladı oda. aslı ne diyosun sen dedi bağırarak. kardeşim odasına gitti kapıyı çarptı yalandan birşeyler yaptı .eşim bana bağırdı sen ne düşünüyorsun senden beklemezdim bunu gibisinden cümleler kurdu.eşim ciddi olunca çok korkutucu oluyor bende o baskıyla ağlayarak kardeşim bizi kıskanıyor sorunlu biriydi küçükkende dedim sadece bu kelime çıktı ağzımdan.başka birşey diyemedim zaten. kardeşim bavulunu toplamış odadan çıktı yiğit koşturdu gitti kolundan tuttu eğildi konuştu böyle içeri gitti konuştu sonra kardeşimin yüzünü yıkadı gidip.ben hala ağlıyodum içerde camdan dışarı bakarak.geldi yanıma neden böyle birşey yaptın bilmiyorum ama birdaha aynısı olursa sonucu farklı olur dedi zorla özür dilettirdi benden.kardeşim önemli değil falan dedi öptü beni ama resmen yiğite oynadı orda.

Akşam yatakta eşime yaklaştım.sert bi bakış attı sonra yattı uyudu. Sabaha kadar uyuyamadım sabah eşim işe gidince kardeşime üniformayla yattığını gördüğümü söyledim o zaten ordaymış sabah uyanınca farkettim yerine koydum dedi bende yerini nerden biliyordun peki dedim bağırdı abla sen delirdin galiba çok can sıkıcı olmaya başladın dedi. Akşam olmasını bekledim yemeğimizi yedik içeri gittim ama bugün bende neşeli komik davrandım kardeşim gözlerini fal taşı gibi açtı kıskandı resmen görebildim onu akşam olunca gittik yatağımıza ben uyuyamadım internete yazdım kardeşim eşimden hoşlanıyo diye bu site çıktı bir iki şey gördüm yardımcı olmuşlar bende üye oldum yazdım lüfen allah peygamber kuran aşkına yalvarırım yardımcı olun ne yapacağım ben artık eşimle kardeşim karı koca gibi ben istenmiyor gibiyim lütfen yardım edin yalvarıyorum size allah için ne yapıcam ben kardeşimle eşim allah korusun cinsel birşey yaparsa arkadaşlar allah aşkına yardım edin bana napıcam ben lütfen yardım edin bana

Arkadaşlar fake yada hikaye falan yazcaksanız allah belanızı versin bi kaşık suda boğulun yazmadan hiçbişey kapayın konuyu sadece sinirlerimi içimi daha kötü yapıyorsunuz. Nasıl bi yardımlasma sitesi bu ya dersinizi yazdık gelen giden hakeret ediyor şaf sokuyor eğleniyor. İçinde iyi niyet olanlar yardım ediyor onlara tesekkür ederim diğer yılanlsr yazmasın bile sinirden kendimi yolucam simdi

Arkadaslar tesekkürler herşey icin nasıl kaldırıcam bu konuyu yardımcı oldunuz sağolun. Teyzemi arayıp anlattım o anneme anlatıcak gidip annem telefonda bu kadar uzun sey anlamaz. Esimlede anlastık inandı artık bana bizimde bir iki hatamız var esimle ama ne bilelim yeni evliyiz daha kardesimi üniversite yurduna göndericez tesekkürler herşey için. inanmayan arkadaşlarda umrumda değilsiniz canlarım he evet yazarım ben roman yazdım buraya

Son düzenleme:
Arkadaşlar zaten ben internette yazdım kardeşim eşimden hoşlanıyor ne yapmam lazım diye bu site çıktı benzer bi yazı yardımcı olmuşlar bende üye oldum yazdım direk fakir değilim ayrıca ne alakası var konuyla ciddi yardımcı olun lütfen

Arkadaşlar zaten ben internette yazdım kardeşim eşimden hoşlanıyor ne yapmam lazım diye bu site çıktı benzer bi yazı yardımcı olmuşlar bende üye oldum yazdım direk fakir değilim ayrıca ne alakası var konuyla ciddi yardımcı olun lütfen
Fakir değilmisin ay Allahım ya :KK48::KK48:

Fakir demedi kimse fake ( sahte,çakma) trol vs demek istediler.
6 aylık evlilikte daimi misafir olmaz.şayet gerçeksen ara anneni, yurda yerleştirsinler kardeşini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X