Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Deneyimim Kabus Oldu

vintagecupcakes

Evimde Şenliksin, Bahçemde Bahar...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
1.666
3.210
Merhabalar. Gecen sene Ağustos ayında saçlarını siyaha boyamıştım. Normalde açık kumral saçların. Bir kac ay sonra hamile kalınca boyayı tekrarlayamadım yaklaşık 15 cm kadar kendi saçların çıktı alttan. Siyah da zaten iyice aktı uçlarda açık kestane bir renk aldı. Ve ben süper zeki dün gidip palette 6.88 yogun kızıl alıp evde boyadım.ve bir kabusa uyandim resmen. Kendi saçların oldukca açık bir kızıl uçlar ise kopkoyu bir kızıl oldu. O kadar kötü duruyor ki anlatamam. Ben bu saçları nasil eşitleyeceğim.
Piyasadaki en köyü kızıla boyasam dopler ve uçlar aynı renk olur mu acaba?

Evet yöntemini, rengini biliyorum. Ama bunu tutturabilecegin ne malum?

Hamile değilsen daha fazla cıncığını çıkarmadan işinin ehli olan kişiye, yani kuaföre git. 50 - 100 fazla ver ama tabiri caizse palyaço gibi gezinme.

Evet yöntemini, rengini biliyorum. Ama bunu tutturabilecegin ne malum?

Hamile değilsen daha fazla cıncığını çıkarmadan işinin ehli olan kişiye, yani kuaföre git. 50 - 100 fazla ver ama tabiri caizse palyaço gibi gezinme.
Kuaföre gidebilecek olsam gidecegim zaten canim bu ay fazla acildik ona ayıracak bir 200 liram yok malesef. Bildigim yöntemi anlatırsan denerim. Daha kötü ne olabilir ki

Ooyy kotu bi belaya dusurmussun kendini
Ben aylardir hala ust uste boyayarak kurtulmaya calisuyorum kizildan
Ya siyaha boyayacaksin esitleyeceksin sacini ki kisa bi sure sonra akicak tekrar kizillklar alttan cikicak
Yada kuafore gidip sacini tamamen actirip boyatacaksin

Garnierre 4.60 köyü kızıl aldim. Boyadım simdi. Boyayı aldıktan sonra bir kuaföre ugrayip derdimi anlattım. Uçlardaki köyü kisma boya sürmemeli soyledi. Cunku ne renk boyarsan boya orası daha da koyulasacak dedi. Bende uçlardaki o köyü renkler hariç diğer kısımları boyadım. Bekliyorum simdi. Bire bir aynı renk olmaz ama bi kaşar da fark olmaz daha güzel durur dedi. Bir kac ay sonra o köyü kısımları kestirip kullanacağım. Biraz uzasınlar.

X