Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saç

hpvlibigirl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
258
361
22
Eki Görüntüle 2549552 Eki Görüntüle 2549553

4-5 ay kadar oldu, saçlarımın son hali 😊 bu süre içinde tekrar boyanmadigini göstermek için çıkan dip saçlarımı da gösteriyorum 😝😄
Hala kahverengilesme olmadi. Rengi biraz daha pembemsi bir kızıla çaliyor. Ama bakınca hâlâ mutluyum. 1-2 ay daha bekleyip ondan sonra rengim canlansin diye komple tekrar boyatirim. Saçlarımı her ay boyayip yakmadan yıpratmadan kızıl kullanmaya devam edicem 🥰
Yalnız bu kızıl kullanmak degil dkdkdkdk 1metrre dibiniz gelmiş güldürmeyin beni kızıl geziyorum diye...

Chocolita

👠👠💼
Pro Üye
30 Ocak 2017
6.272
164.039
Yalnız bu kızıl kullanmak degil dkdkdkdk 1metrre dibiniz gelmiş güldürmeyin beni kızıl geziyorum diye...
Dip boyasini bilerek hemen yapmadım. Burada asıl konu bu değil. O zamana kadar gelen dibe nazaran saçın akma derecesini göstermek istedim. Kızıl saçlar için özel bir şampuan da kullanıyordum faydasını gördüm. Kaldı ki bu benim sorunum sizin degil. Kızıl bile değilim artık 2 sene önceki konuyu neden hortlattiniz anlamadım

hpvlibigirl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
258
361
22
Dip boyasini bilerek hemen yapmadım. Burada asıl konu bu değil. O zamana kadar gelen dibe nazaran saçın akma derecesini göstermek istedim. Kızıl saçlar için özel bir şampuan da kullanıyordum faydasını gördüm. Kaldı ki bu benim sorunum sizin degil. Kızıl bile değilim artık 2 sene önceki konuyu neden hortlattiniz anlamadım
Güncel bi kızıl kullanıcısı olduğum için tüm mesajları okudum. :)
10 günde bi banyo yapma olayına da baya takıldım aslında en son bu fotografıda görünce kızıl saç kullanmak böyle birşey degil diye düşündüm ve yazdım nşye hortlattıgım da aslında beni ilgilendirir :KK66:
Bir de söyle düşünüyorum 10 gundr 1 banyo yapılıyorsa ayda 3 kez banyo eder 4 ayda 12 banyo eder
2 gundr 1 banyo ise ayda 15 banyo eder yani akmamasına zaten sasırmamak gerek :) kızılı saldım demişsiniz ama yine de benim gibi güncel kızıl kullanıcıları okursa diye yüksek müsaadelerinizle yorumumu bırakıyorum hazretleri...

Chocolita

👠👠💼
Pro Üye
30 Ocak 2017
6.272
164.039
Güncel bi kızıl kullanıcısı olduğum için tüm mesajları okudum. :)
10 günde bi banyo yapma olayına da baya takıldım aslında en son bu fotografıda görünce kızıl saç kullanmak böyle birşey degil diye düşündüm ve yazdım nşye hortlattıgım da aslında beni ilgilendirir :KK66:
Bir de söyle düşünüyorum 10 gundr 1 banyo yapılıyorsa ayda 3 kez banyo eder 4 ayda 12 banyo eder
2 gundr 1 banyo ise ayda 15 banyo eder yani akmamasına zaten sasırmamak gerek :) kızılı saldım demişsiniz ama yine de benim gibi güncel kızıl kullanıcıları okursa diye yüksek müsaadelerinizle yorumumu bırakıyorum hazretleri...
2 sene önce İlk gerçek kızılim olduğu için epey hevesle açılmış bir konuya iğneleyici bir şekilde girdiğiniz için bende size aynı şekilde bir karşılık verdim. 10 gün içinde asla suya girmediğimi mi düşünüyorsunuz. Bunun haricinde gündelik banyo yapip saçlarımı da sabunsuz suyla yikiyordum. Saç yapım kuru 8 gün kadar sonra anca yağlaniyor. Ama bu kişisel bir durum sizin ki çabuk yağlaniyorsa daha sık sabunlarsinz tabi. Ben kendi edindiğim tecrübeyi yazmak istedim. Daha sonrasında kizil saçlar için özel bir şampuan bulup sıkça onunla yıkayarak devam ettim. Keşke sizinle iletsimimiz de bu şekilde olmasaydı

ferdem09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2012
4
3
2010 dan beri koleston kor kızılı ateşi 77/44 kızıl kullanıyorum.Evet boyanın oturması için 4 yada 5 kez boyamak gerekiyor.Eğer ilk bir iki boyada akıyor diyorsanız haklısınız.Ama boya oturunca akma da azalıyor ve kullandığım boya havlumdan kolay çıkıyor.yılda iki kez saç açıcı boya ile saçlarımın rengini hafif açıp(saratmadan tarçın olana kadar) vuruyorum aynı kızılı kutudaki rengi yakalıyorum.Diğer boyalara göre sabır istiyor ama gerçekten kızıl aşk gibi başka renge geçemiyorum.
NOT:Her gün yıkıyorum

erva97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
2
2
25
Her yaz kızıldan sıkıldım diyip dayanamayıp yine kızıla dönüyorum.Size önerim vital tüp boya.Hem kalıcılığı daha fazla diğer boyalara göre hemde rengi daha bir güzel oturuyor.Kızıl candır,aşktır.