Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl saçımı nasıl değiştiricem resimlii ya kahve ya ???

sarıya zor dönmesi zor olmasa ben kızıl yapıcam ama işte 2-3 ayda sarıyı özlersem zor....kızılda çekiyo yani beni sende kahve tonlarda yapabilirsin

herşeyi uç noktada severim kızıl oldumu baya belli olacak sarıdada öyle şu anki saçımama sana kızıl da yakışıyor.

ben yıllardır kızılım acaba açsamda bakır falanmı yapsam.şu ara tarçın bakır moda ya bu rendin üstüne yapsam tutrmıki

saçında tarçın bakır veya bakır karamel renkleri elde etmek istiyorsan mutlaka önce biraz rengini akıtmalısın. yoksa istediğin tonu yakalayamazsın. ten rengin açık bakır karamel güzel olur.. evde kendin açıcı ile aç üstüne boya.(ki ben öyle yapıyorum) çok da memnunum. zaten bir kere açınca diğer boya zamanı geldiğinde bir daha açman gerekmiyor.

saçını küllü kumral bayamalısın küllü renkler kızılı soldurur üzerine tarçın bakır yada istediğin tonları yaparsın ama küllü kumraldan sonra açık renk yapacaksan saçını yine açman gerekecek ben kızılda istediğim gibi kurtuldum onuda buraya ekledim

boyadım saçımı tarçın bakıra kızıllı parlak dehşet oldu kaşımıda boyadım beğendim tavsiye derim bu rengi

canım benimde saçımda kızıl var aktı sanki kacık kahve oldu banada olurmu acaba canım mumkunse resmini koysana gülümse_21.

X