Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl Saçın Cazibesi ,Evde Kızıla Ulaşmak ve Rengini Korumak Çok Kolay Artık -resimli

Öncelikle merhaba :)
Saçım kızıl olsun istiyorum çok uzun zamandır. Ancak aile baskısı yüzünden olamadı maalesef :) Bu baskının sebebi renkten kaynaklı değilde üniversiteye hazırlanıyorum 2. senem. Özel ders, dershane parası yeterince veriyoruz kuaför parana 100-150 tl veremeyiz diye. Hal böyle olunca iş başa düştü ve kendi imkanlarımla evde boyamaya karar verdim. Saçlarım oldukça uzun hiç boyanmadı ve nerdeyse siyaha yakın koyu kahverengimsi bişey. Yardım edin ne yapayım neyle boyayayım ne katayım vs. ? :) Şimdiden teşekkürler..

hiç boya yoksa saçında istediğin ton kızılı %12 yani 9 volüm oksidasyon kremiyle boya
ben akos çilek kızılını öneririm boyasız saçta harika

amonra oncelıkle tekrar merhaba...
ben bugun saclarımı nihayeeeetttt :KK3: once oryalle actırıp sonra kızıla boyattım . yarın resmını ekleyecegım foruma :KK9: yanlız ben su tutkulu kızılla sarap kızılını karıstırttım. senın sac rengıne ykın bı renk cıktı ortaya..soracagım su cnm.. senın yazmıs oldugun cıla ıslemını bu cılek kızılı ve yogunlastırıcıyı kullanarak bende sacıma uygulayabılırmıyım.. renk olarak bı problem yasamam degılmı..????

amonra oncelıkle tekrar merhaba...
ben bugun saclarımı nihayeeeetttt :KK3: once oryalle actırıp sonra kızıla boyattım . yarın resmını ekleyecegım foruma :KK9: yanlız ben su tutkulu kızılla sarap kızılını karıstırttım. senın sac rengıne ykın bı renk cıktı ortaya..soracagım su cnm.. senın yazmıs oldugun cıla ıslemını bu cılek kızılı ve yogunlastırıcıyı kullanarak bende sacıma uygulayabılırmıyım.. renk olarak bı problem yasamam degılmı..????

bi sorun yaşayacağını sanmıyorum canım
zaten cilayı güzeltmek oldukça kolay 5-6 yıkamada akar

saol cnm pekı bu cılayı ayda 1 mı uygulamak gerekıyor yoksa aktıktan sonra yanı mısal 5*6 yıkama demıssın .. ornegın 15 20 gunde bır bı zararı olurmu acaba?
:44:

saol cnm pekı bu cılayı ayda 1 mı uygulamak gerekıyor yoksa aktıktan sonra yanı mısal 5*6 yıkama demıssın .. ornegın 15 20 gunde bır bı zararı olurmu acaba?
:44:

aktıkça yapsan daha iyi rengi canlandırma amaçlı yıpratmadan boyarsın
ya da ihtiyaca göre ay da 1 kez:KK34:

merhaba amonra
öncelikle saçlarına bayıldım gerçekten çok güzel olmuş güle güle kullan.izninle bende sana birşeyler sormak istiyorum.benim saçımda 1-2 parmak dibi çıkmış siyah var kendi saç rengimde siyaha yakın röfle üstüne yaptığım için çok yoğun bir siyah değil.ben şimdi senin saç renginden istiyorum.daha önce koleston , palette yoğun renk açıcılarını kullandım ama hiç oriel tecrübem yok.kırmızı orielin ölçülerini yazarmısın saçım senin saçın boyunda kısa.yine saçımı yoğun renk açıcılarla açsam kırmızı oriel yerine sonrada çilek kızılı ve kırmızı yoğunlaştırıcıyla boyasam ne renk elde ederim.olmaz dersen bana ilk önce ölçüleriyle kırmızı açma işlemini yazarmısın.
çilek kızılı toz sanrım ne kadar koyucaz bunun ölçüleri ne offf biliyorum sık boğaz ettim ama gerçekten çok beğendim ve bende yapmak istiyorum bana yardımcı olursan sevinirim:))

akos kırmızı toz acıcı 17 lira

Eki Görüntüle 240499

akos çilek kızılı 3 lira
igora kırmızı yoğunlaştırıcı 11 lira
ve litrelik %20 oksidasyon kremi 5 lira
bi de açma işlemi için kullancağın %30 volum var alman gereken

ama bu volümleri sürekli her boyamada kullanabilirsin
uzun süre gider

toplamda 41 liraya mal oldu bana

kırmızı acıcı koca bi kutu kendime bi ölçü
kullandım ve kalanı duruyo mesela
bi arkadaşla ortak alınabilir
canım yaaa burada yamışsın ama noolur biraz daha detay:KK14:

merhaba amonra
öncelikle saçlarına bayıldım gerçekten çok güzel olmuş güle güle kullan.izninle bende sana birşeyler sormak istiyorum.benim saçımda 1-2 parmak dibi çıkmış siyah var kendi saç rengimde siyaha yakın röfle üstüne yaptığım için çok yoğun bir siyah değil.ben şimdi senin saç renginden istiyorum.daha önce koleston , palette yoğun renk açıcılarını kullandım ama hiç oriel tecrübem yok.kırmızı orielin ölçülerini yazarmısın saçım senin saçın boyunda kısa.yine saçımı yoğun renk açıcılarla açsam kırmızı oriel yerine sonrada çilek kızılı ve kırmızı yoğunlaştırıcıyla boyasam ne renk elde ederim.olmaz dersen bana ilk önce ölçüleriyle kırmızı açma işlemini yazarmısın.
çilek kızılı toz sanrım ne kadar koyucaz bunun ölçüleri ne offf biliyorum sık boğaz ettim ama gerçekten çok beğendim ve bende yapmak istiyorum bana yardımcı olursan sevinirim:))

teşekkür ederim canım
şimdi şun saçın röfleli açık tonlarda anladığım kadarıyla
kırmızı açıcı kullanmana gerek yok
zeminin açık çünkü
diplerden kendi rengin olan yerler akos çilek kızılıyla tutar çilek kızılı toz boya değil bildiğimiz tüp boya
sen akos çilek kızılı ve kırmızı yoğunlaştırıcıyı %6 volümle karıştırıp boyarsan istediğin sonucu alırsın diye düşünüyorum.

teşekkür ederim canım
şimdi şun saçın röfleli açık tonlarda anladığım kadarıyla
kırmızı açıcı kullanmana gerek yok
zeminin açık çünkü
diplerden kendi rengin olan yerler akos çilek kızılıyla tutar çilek kızılı toz boya değil bildiğimiz tüp boya
sen akos çilek kızılı ve kırmızı yoğunlaştırıcıyı %6 volümle karıştırıp boyarsan istediğin sonucu alırsın diye düşünüyorum.

cevabın için teşekkürler :))
hayır benim saçım şu an silik bir siyah.sebebi ise altında yoğun sarı bir röfle vardı onu demek istedim.ben bugün epey aradım çilek kızılı ve yoğunlaştırıcıyı toptancıların perakende sattıkları yerde bulucam.normal açıcıyla açıp kızıl kor ateşi ve sonbahar kızılı hoşuma gitti bunlardan hangisini önerirsin senin rengine yakın olarak yok benim saçımla alakası olmaz dersen saçım siyah illaki kırmızı açıcı mı kullanmam gerekiyor.ay çok karıştırdım galiba :)))

cevabın için teşekkürler :))
hayır benim saçım şu an silik bir siyah.sebebi ise altında yoğun sarı bir röfle vardı onu demek istedim.ben bugün epey aradım çilek kızılı ve yoğunlaştırıcıyı toptancıların perakende sattıkları yerde bulucam.normal açıcıyla açıp kızıl kor ateşi ve sonbahar kızılı hoşuma gitti bunlardan hangisini önerirsin senin rengine yakın olarak yok benim saçımla alakası olmaz dersen saçım siyah illaki kırmızı açıcı mı kullanmam gerekiyor.ay çok karıştırdım galiba :)))

yani röfle üstünde akmış bi siyah var anladığım kadarıyla
alt zemin oryale maruz kaldığından kırmızı oryal biraz saçını yıpratabilir bunu göze al önce
ben sonbahar kızılını tercih ederim daha yoğun kırmızı olduğu için
ama her şekilde her kızıl boyaya kırmızı yoğunlaştırıcı fındık tanesi kadar da olsa katarım
bulabilirsen çilek kızılı al derim biraz da kırmızı yoğunlaştırıcı katarsan benimkiyle aynı ton olur.

illa kırmızı açıcıdan kastım da şu
kızıl çabuk akar alt zemin oryal yemişse boyanın tutunması daha zor olur
ama normal açıcıyla açtığın saç açtıkça turuncu olur
ama kırmızıyla açtığın saçta kızıl daha uzun ömürlü olur
çünkü zemin kırmızı olur

yani röfle üstünde akmış bi siyah var anladığım kadarıyla
alt zemin oryale maruz kaldığından kırmızı oryal biraz saçını yıpratabilir bunu göze al önce
ben sonbahar kızılını tercih ederim daha yoğun kırmızı olduğu için
ama her şekilde her kızıl boyaya kırmızı yoğunlaştırıcı fındık tanesi kadar da olsa katarım
bulabilirsen çilek kızılı al derim biraz da kırmızı yoğunlaştırıcı katarsan benimkiyle aynı ton olur.

illa kırmızı açıcıdan kastım da şu
kızıl çabuk akar alt zemin oryal yemişse boyanın tutunması daha zor olur
ama normal açıcıyla açtığın saç açtıkça turuncu olur
ama kırmızıyla açtığın saçta kızıl daha uzun ömürlü olur
çünkü zemin kırmızı olur

cnm cevabını şimdi gördüm çok teşekkür ederim.o zaman bir başlangıç olarak palette yada koleston yoğun renk açıcıyla açıp sonbahar kızılı ile boyayayımmı zaten çabuk akacak ondan sonrada içine çilek kızılı ve yoğunlaştırıcı katarım.ilkinde katmamamın sebebi ise şu an onları tedarik edememem almayı beklemeyede sabrım yok bu şekilde ne diyosun.

cnm cevabını şimdi gördüm çok teşekkür ederim.o zaman bir başlangıç olarak palette yada koleston yoğun renk açıcıyla açıp sonbahar kızılı ile boyayayımmı zaten çabuk akacak ondan sonrada içine çilek kızılı ve yoğunlaştırıcı katarım.ilkinde katmamamın sebebi ise şu an onları tedarik edememem almayı beklemeyede sabrım yok bu şekilde ne diyosun.

senin dediğin şekilde bu kadar yoğun bi kırmızı kızıl elde edemezsin ama zemin başlangıcı için iyi bi çözüm
sonraki sefere çilek kızılı ve kırmızı yoğunlaştırıcı kullandığında daha güzel olur

boyayınca resmını mutlaka koy cnm merak ettım ınan cok fazla nasıl olacak dıye :KK70::KK9:

X