Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl üzerine karamel kahve tutar mı?

lloizz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
185
45
Merhaba saçlarımı 1 hafta önce kızıla boyattım fakat aktı bile bende şimdi karamel kahve aldım tutar mı acaba?

Ben 16 yıldır kuaförüm cnm tutup tutamayacağıni bilirim beyaz sabun boyayı akittigini hiç görmedim saadece rengi solar o da sabunla ilgisi yok sampuan da kullansanız yikadikca renk akar zaten istemesenizde. Siyah saçı da yıkayın sabunla akittacakmi saçtan silecek mi

Ben 16 yıldır kuaförüm cnm tutup tutamayacağıni bilirim beyaz sabun boyayı akittigini hiç görmedim saadece rengi solar o da sabunla ilgisi yok sampuan da kullansanız yikadikca renk akar zaten istemesenizde. Siyah saçı da yıkayın sabunla akittacakmi saçtan silecek mi
Küllü tonları ile çikolata kahve karışımı nasıl olur? canlı sıcak bir renk elde etmek istiyorum küllü tonları ile hangi renk boyayı karıştırmalıyım ve küllü kumral mı yoksa küllü kahve mi kullanmalıyım?
(küllü boya kızılları kapatmak için)

Koyu renkler de ve bakır tonlarında küllü renk gerekmez cnm ama eğer istiyorsan sıcak çikolata kahveye boya ya bililirsin tek renk de kapanır. Küllü kahve soluk durur bronz kahve buzlu kahve istiyorsanız bunlara küllü renk gerekmez, sıcak renkler tarçın kahve, Türk kahvesi, çikolata kahvenin tüm tonları, karamel kahve bunları da tercih edebilirsin ınternetten sac boyası renk katologuna bakarsan daha net karar verirsin

Koyu renkler de ve bakır tonlarında küllü renk gerekmez cnm ama eğer istiyorsan sıcak çikolata kahveye boya ya bililirsin tek renk de kapanır. Küllü kahve soluk durur bronz kahve buzlu kahve istiyorsanız bunlara küllü renk gerekmez, sıcak renkler tarçın kahve, Türk kahvesi, çikolata kahvenin tüm tonları, karamel kahve bunları da tercih edebilirsin ınternetten sac boyası renk katologuna bakarsan daha net karar verirsin
7.77 sıcak çikolata ile 6.00 koyu kumral karışımı nasıl olur?

7.77 çikolata-kahvenin yansımasını kapatmadan nasıl bi ton koyusunu elde ederim
Palatte deluxse 3.65 çikolata kahvesine bi bakın galiba istediğiniz renk o tonlarda yine 7.77 ile koyu karamel karistirisaniz ışıltısı kaybolmaz daha parlak daha doğal olur

Ayyy Inşallah görüp cevap verebilirsiniz. 😶 Ben marketten koleston 6/7 çikolata kahve tüp boya aldım. Ama sadece %9 luk oksidan vardı onunla boyasam nasıl bir sonuç elde ederim acaba? En son haziran ayında yine aynı renge boyamıştım dipler kestane tonları ama beyazımda çok malesef. Renk açmak gibi bir niyetim yok. Oksidanı değiştirmem daha mı iyi olur?

Ayyy Inşallah görüp cevap verebilirsiniz. 😶 Ben marketten koleston 6/7 çikolata kahve tüp boya aldım. Ama sadece %9 luk oksidan vardı onunla boyasam nasıl bir sonuç elde ederim acaba? En son haziran ayında yine aynı renge boyamıştım dipler kestane tonları ama beyazımda çok malesef. Renk açmak gibi bir niyetim yok. Oksidanı değiştirmem daha mı iyi olur?
Merhaba olur cnm çok yüksek değil zaten %9 luk olsa da açık olmaz cnm 🙂

Merhaba bende saçımı 2 hafta once kızıla boyqmıstım aktı saçım bakır gibi Bi renk oldu üstüne çikolata kahve boya sam o bakır renk kapatırmı

X