Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl:(

syh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
12
0
saçlarım kızıl (iğrenç) :KK43:(( artık karamel olmak istiyorum..... kızıldan karamele dönen yada bu konuda fikri olanlar fikirlerinize ihtiyacım var en kısa zamanda kızıldan kurtulmak istiyorummmmmmmmmmm.....

ben dün 3 senedir palette şarap kızılına boyadığım saçlarımı palette yoğun saç açıcısıyla açıp altın karamele boyadım. fena olmadı ama bazı yaptığım yanlışlıklar olduğunu farkettim öncelikle diplerime açıcıyı çok önce sürmüşüm yıkamaya yakın sürseymişim bu kadar sarı olmazdı birde 45 dakka beklettimdi ama bir 10 dakka kadradaha bekletebilirmişim.saçlarım çok uzun olmadığından bir kutu almıştım iki kutu daha iyi olurmuş. şu anda saçlarım tarçın bakır rengine daha yakın zaten amacım tarçın bakıra çevirmekti dediğim gibi dipler çok sarı olduğu için boyadan sonrada diğer yerlerden açık durdu ve 2 renk oldu.ama gün ışığında belli oluyor onun dışında çirkin bir görüntü yok.
bence sende dene kızıldan kurtulmak istiyosan

Bende ilerde saçımı kızıla boyamak istiyorum..bence biraz daha düşün

kızıla boyarken iyi düşün derim çünkü kuaförler siyah ve kızıla namus lekesi diyolar gerçektende öyle yapıştı bırakmıyo beni

suleyaprak saçlarını açtıktan hemen sonramı boyadın yoksa bikaç gün bekledinmi bide saçlar çok yanıyomu:KK43:

evet kızlar benimde saçımda kızıl ve onun üstünde kızıl balyaj var fakat aktı kökleride siyaha yakın yani 3 renk oldu bende karemele boyamak istiyorum fakat nasıl yapcam bilmiyorum yardım edin lütfen...

kzıllll:Q canm bnde kızılm ve karamel olmak istiodumm sarı yda karamel farkmtz kzldan kurtulmda:KK70: öncesaçnı küüllüü kumrallaa boyıycan cnm ii boyamadan snra gdermş kzıllar tmamen ondn snrada istediin renge boyarsnn

palette nin renk acıcısı falan okudum forumda o olmazmı dersin?

palette nin renk acıcısı falan okudum forumda o olmazmı dersin?

cnm bnde küllü renge boyarm bkaç kre geçer renk dedm ama.. dayanamam ya bekleyemem.. bnde açıcı sürüp üstüne karamel yda küllü bi renk yapcam cnm bnce see açıcı sür zaten kuförlerdeki gbi zarar vermio..:nazar:

palettenin saç açıcısıyla açtım ve ardından palette altın karamele boyadım ve kızıl devri bitti.........

kendin açabldn mi =s brawooo delikafadulden

valla benm saçım koyu kızıldı, ve uzun çok. bir defa açıcı yaptım olmadı, 2 kere yaptım, turuncu oldu. üstüne altın karamel boyadım aynı senin gibi, tupturuncu oldu :KK70: nasıl becerdin anlamadım vereliniortak

acıcıyla boyadıktan sonra 1 gün beklemek gerekiyo çünkü durdukca acılıyo sac hem sacta dinlenmiş oluyo ertesi gün altın karamele boyadım ve cok güzel tuttu önemli bi nokta var burada eğer saclarınız cenenizin altındaysa mutlaka 2 kutu acıcı kullanın ben kurtuldum kızıldan darısı diğer kızıl mağdurlarına:)

:KK43:(.. ya bende açıcı sürüp üstne boyamayı düşünorum ama turncu kalr die korkyrm:KK43:((

acıcıyı yıkadığında basta turuncu oluyo sonra yavas yavas acılmaya baslıyo 1 gün bekle iyice acılsın ondan sonra istediğin renge boya benimki turuncu olmadı ki benim sacım iyice kızıldı yani akmıs falan değildi diplerim bile gelmemişti

X