Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Nefret Ettim :(

nerodonna

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2017
9
1
25
Selam kızlar ben saçımı 1 hafta önce Koleston kor ateşi kızılı rengine boyadım. İlk defa saçlarımı boyadığım için rengi açık aldım koyu bir renk çıkar diye, ama öyle olmadı bildiğin kırmızı çıktım.. saçlarımın rengi siyaha çok yakın kahve, ve bu kızıllıktan kurtulmak istiyoruum!! beyaz sabunu denedim birazcık kendi rengi geldi gibi. Ama kısa zamanda kızılı akıtmak istiyorum ne yapabilirim?

Hic bir cozumu yok senelerce kullandim cnm kizil ne renk yaparsan yap hem kapanmayacak hemde alttan geri kusacaktik en iyisi 1 hafta 10 idare et snra kuaförde actirip baska bir renk yaptirirsin bu arada ilk boyaman oldugu icin kendinden akmasi daha zor bnde oyle yqpmistim

Eklentiler

• IMG_20170919_093506993.jpg
    IMG_20170919_093506993.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 122
Ve uzun sacliysan allah yardimcin olsn her boyada uclari yipraniyo kesmekten baska cerede yok belimdeki sacimdan oluyordum bn

Peki en geç kaç aya akar? rengi koyulaştı biraz, aylarca böyle gezmek istemiyorum yani hiç yakışmadı neredeyse

Kepek şampuanı gayette akatır kızıl solar cok cabuk akar sonra siyaha boyarsın abartmıslar
2 gündür beyaz sabunla yıkıyorum diplerim siyah şu an, kepek problemim olmadığı için şampuanı almaya korktum açıkçası.. çabuk akar mı bilemiyorum iyice dertlendim :KK43:

2 gündür beyaz sabunla yıkıyorum diplerim siyah şu an, kepek problemim olmadığı için şampuanı almaya korktum açıkçası.. çabuk akar mı bilemiyorum iyice dertlendim :KK43:
byaz sabunda kepek yapıp saç derisini kurutur ikisi aynı yol head shoulders al resmen boyayı söküp atıyor

byaz sabunda kepek yapıp saç derisini kurutur ikisi aynı yol head shoulders al resmen boyayı söküp atıyor
Merhaba cevap yazamadım kusura bakmayın, sizin dediğiniz gibi head shoulders aldım ama yanlışlıkla saç kremi ve şampuan ikisi bir arada almışım. Bugün kullandım bir fark göremedim :KK43: acaba saç kreminden dolayı etki etmemiş olabilir mi boyaya?

X