kızım 8 aylık ve ben 2 aylık hamileymişim:()

ahh canım hiç üzülme güzel rabbim herşeyi hesaplıyor önceden bence çok güzel olacaklar ,sende kısa sürede 2 çocuk sahibi olmuş olacaksın,ne güzel yaaa üzme kendini , benimde 8 aylık kızım var bende hamile kalmış olsam üzülürdüm ama sonra başka çarem olmadığı için mutlu ve olumlu yanını düşünür bebeğim i sabırsızlıkla beklerdim, dilerim Allah hayırlı bir OĞLAN çocuğu nasip etsin ki, asker annesi ol ,sünnet annesi ol , babaanne ol:)) AMİNNNN...

abla kardeş büyüyecekler ne güzel ..şimdi benimde 3 çocuğum var şimdiki aklım olsa hepsini arka arkaya yapardım..Allah hayırlı ömürler versin bebeklerine ..hem üzülme kızında anne sütünü çok erken bırakmak zorunda kalmamış..Allah yardımcın olsun

slm bende aynı durumu yaşıyorum. Bende 1o haftalık hamileyim oğlum henüz bir yaşında. Yürümeye yeni başladı ve yaramazda. İlk 2. yi hissettiğimde kesin aldırrım demiştim hatta kk paylaştım kızlar beni vazgeçirdi. Vardır bir hayır dedik çıktık ikinci ile yola devam ediyoruz Allah yardımcımız olsun .

Benim bu konudaki tek sıkıntım "aaa yinemi hamilesin" diyen insanlar. Sana ne dememek için kendimi zor tutuyorum.

Benim bu konudaki tek sıkıntım "aaa yinemi hamilesin" diyen insanlar. Sana ne dememek için kendimi zor tutuyorum.

evet arkadaşım bende hamiş kalsam ikinciye heralde banada seninki gibi derler fakat bende sinir oluyorum ''ne yani bidaha hamiş kalamzmıyım ,böylebi kaidemi var'' sinir bozucu,ne kadar güzel bir duygu hamilelik kızım 8 aylık oldu ve kızım erken doğmuştu 7 aylık ve hamileliğimden pek birşey anlayamadım herkez son iki ayın zor ama çok güzel olduğunu söylerdi ben o son iki ayı malesef yaşayamadım ama ,bidaha hamiş kalırsam karnımın davul gibi şişmesini 42 haftada doğum yapmayı isterim. DELİMİYİM BEN NEYİM, AMA BÖYLE İSTİYORUMsırnaşık şey

ne güzel 1 çocugunuz varken ikinciye hamile kalmışın ya bende istiyom offffff avatarınızdaki resim kızınız galiba maşallah ne tatlı bebişiniz var rabbim banada nasip eder inşlahta bende böle 8 aylıkken tekrar hamile olayım ne güzel ikisi bi arada büyürler

ne güzel 1 çocugunuz varken ikinciye hamile kalmışın ya bende istiyom offffff avatarınızdaki resim kızınız galiba maşallah ne tatlı bebişiniz var rabbim banada nasip eder inşlahta bende böle 8 aylıkken tekrar hamile olayım ne güzel ikisi bi arada büyürler

evet canım kızım hatta şuan kucağımda o yazacakmış bırakmıyor klavyeyikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ahhhh ahhhh ben de aynı durumda olabilirim:KK43:;((

bebeğiniz sütünüzü istememe gibi bi durum olmuşmuyudu acaba

ahhhh ahhhh ben de aynı durumda olabilirim:KK43:;((

bebeğiniz sütünüzü istememe gibi bi durum olmuşmuyudu acaba

yok canım bende öyle birşey olmadı :ecrin_bebek: emiyordu ama doktor bırakmamızı istedi 7 ay emdi yine ama artık emmiyor çok üzülüyorum aslında fazla emziremedim diyesenağlamasenağlama...ama gözün aydın negatf çıkmış sonucun benim gibi olsaydın hep düşünüp dururdun şimdi.....nasıl olucak nasıl bakıcam felan diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

inşallah çok kolay bir hamilelik geçirirsin sağlıkla alırsın bebişini kucağına benim kardeşimle aramda 18 ay var arkadaş gibi büyüdük. hiç canını sıkma

bende hamile olduğumu öğrendiğimde oğlum 9 aylıktı.ne yapacağımı şaşırmıştım aldırmayı aklımın ucundan geçirmedim ama bu fikride hiç kabullenemedim.2 sene çocuğum olmamıştı sonra oğlum geldi...ne hamileliğimi nedoğumu ne lohusalığımı unutamamışken tekrar bi hamilelik fikrine alışmak çok zor oldu.şu an 21 haftalık hamileğim yine bi oğlum olacakmış.yeni yeni alışıyorum bu fikre daha doğrusu hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra kabullendin.benimkilerin arası 17 ay olacak.seninkide hemen hemen öyle olur.dua edelim de allahım ikisiözveriyle yetiştirecek gücü versin.2 sene bi zorumuz olcak ama sonra allahın izniyle rahat edicez diye düşünüyorum...sende iyi yanlarını düşünmeye çalış.o kadar isteyipte sahip olamayanları düşün ve allahın bize ne kadar cömert davrandığını anla..

Son düzenleme:
bu arada şunuda ekleyim benimde ilkinde çok bulantım oldu 3 sefer hastenede yattım.bende çok korkmuştum aynısı olursa die ama allah veriyo kolaylığını bu çok rahat geçiyo.benimde tek korkum sezeryenden dolayı son aylarda ağrı olması.oda olmaz inşallah diyorum.zamanla alışacaksın bu fikre emin ol

bende gurbetteyim ya olsun.biz daha çabuk öğreniyoruz herşeyi ve hayata karşı daha güçlü oluyoruz.tek başımıza ayakta kalmayı hayata daha sağlam durmayı öğreniyoruz.ben önceden ana kuzusuydum valla bu gurbet beni adam etti diorum

bende hamile olduğumu öğrendiğimde oğlum 9 aylıktı.ne yapacağımı şaşırmıştım aldırmayı aklımın ucundan geçirmedim ama bu fikride hiç kabullenemedim.2 sene çocuğum olmamıştı sonra oğlum geldi...ne hamileliğimi nedoğumu ne lohusalığımı unutamamışken tekrar bi hamilelik fikrine alışmak çok zor oldu.şu an 21 haftalık hamileğim yine bi oğlum olacakmış.yeni yeni alışıyorum bu fikre daha doğrusu hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra kabullendin.benimkilerin arası 17 ay olacak.seninkide hemen hemen öyle olur.dua edelim de allahım ikisiözveriyle yetiştirecek gücü versin.2 sene bi zorumuz olcak ama sonra allahın izniyle rahat edicez diye düşünüyorum...sende iyi yanlarını düşünmeye çalış.o kadar isteyipte sahip olamayanları düşün ve allahın bize ne kadar cömert davrandığını anla..

ay canım ya benim hissettiklerimin aynısını yazmışın....bu kadar ayrıntıya girememiştim ben...allah ikimizede kolaylık versin :CüvCüv:

Böylesi nasipmiş Allah ikinizede kolaylık versin bu güzel zorluğu verdiyse de kolaylığınıda verir İnşAllah.

ya benim merak ettigim ne ile korunuyodun.... hap falan degildi heralde.... geri cekme yontemimiydi.....
yoksa takvim yontemimi......yoksa ne.... simdi bende korunuyorum ve icime korku dustu............ hapla korunuorum....

canım ya allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin canım vardır bundada bi hayır birde iyi tarafını düşün gerçi biraz yorulacaksın sıkıntı çekeceksin ama ikiside birden büyümüş olucak canımmm hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun allahım bizlerede hayırlı evlat verseinn bizim hiç yok yaaa :))))

öncelikle hayırlı olsun diyeyim. şimdi ikisi birden çok zor olucak ama ileride yani benim tahminim bi 5 yada 6 yıl sonra ohhh iyikide arka arkaya olmuş diyeceksin. bebeğe ara verip doğurunca daha zor oluyor. benim bebeğimle ablası arasında 8,5 yıl var. önceleri ben istemedim,bebek yorgunluğundan yeni kurtuldum diye, sonrada işe falan başladım derken araları açıldı. şimdi bebeğe bakmak zor gelmiyor ama kardeş olarak aralarındaki yıl çok fazla oldu. aralarındaki yıl az olsaydı beraber oynamaları beraber gezmeleri daha iyi olurdu.
o nedenle bence hiç üzülme, ama benim anlamadığım konu şu, cahilliğime verin artık onuda, hamile kalınca diğer bebek neden sütten kesiliyor. karnındaki bebek beslenemez diyemi aceba?

ya benim merak ettigim ne ile korunuyodun.... hap falan degildi heralde.... geri cekme yontemimiydi.....
yoksa takvim yontemimi......yoksa ne.... simdi bende korunuyorum ve icime korku dustu............ hapla korunuorum....

biz evlendiğimizden beri dışa çekme çoğunlukta oluyodu arada kondom kullanmıştık daha sonra onu bıraktık çocuk sahibi olmak istedik,ve oldu çok şükür allahıma.doğumdan sonra yine aynı yöntem ile korunmaya başlaDIK bebeğim 6 aylıkken hamile kaldım şimdi bebeğim 10 aylık ve ben 19 haftalık hamileyim :) :CüvCüv:biz şok geçirdik ilk başta ama alıştık zamanla herşeyde vardır bi hayır..1.hamileliğim çok zor geçmişti miğde bulantılarımdan dolayı ...ama bunda bir rahatım bütün işlerimi yapıyorum kızım hareketlendi onun peşindeyim sürekli ve ben hamile olduğumu unutuyorum ama o dokunarak varlıüını hissettiriyo :):ecrin_bebek:

öncelikle hayırlı olsun diyeyim. şimdi ikisi birden çok zor olucak ama ileride yani benim tahminim bi 5 yada 6 yıl sonra ohhh iyikide arka arkaya olmuş diyeceksin. bebeğe ara verip doğurunca daha zor oluyor. benim bebeğimle ablası arasında 8,5 yıl var. önceleri ben istemedim,bebek yorgunluğundan yeni kurtuldum diye, sonrada işe falan başladım derken araları açıldı. şimdi bebeğe bakmak zor gelmiyor ama kardeş olarak aralarındaki yıl çok fazla oldu. aralarındaki yıl az olsaydı beraber oynamaları beraber gezmeleri daha iyi olurdu.
o nedenle bence hiç üzülme, ama benim anlamadığım konu şu, cahilliğime verin artık onuda, hamile kalınca diğer bebek neden sütten kesiliyor. karnındaki bebek beslenemez diyemi aceba?

emzirdiğim bebeğe bi faydası kalmışyomuş anca 3 ay enzirebilirsin demişti dok.hem 3 kişiyi beslemek zorunda olucaktım hem kendimi hem karnımdakini hem bebeğimi alışmadan memenin varlığına 7 aylıkken bıraktırdım bende

X