Kızım nasıl iyileşecek

angel3424

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2022
32
14
26
İyi akşamlar kızlar
Kızım 3.5 yaşında dün gece aniden kusma başladı ve hayla devam ediyor ne yerse yesin çıkarıyor hemen ishal de başladı öğleden beri eczaneden iki ilaç aldım eczaneciye sordum ortalıkta virüs var dedi ishal kusma için ilaç verdi iyi geldi gibi derken tekrar kusma başladı ne yapmam lazım ne geçirir kızlar

Eczaneye değil doktora gidin bir test yapılması lazım ki virüs müdür nedir türü nedir ona göre tedavisine başlanır

Gitmedim gece beş gibi başladı evde takip edeyim istedim bu gece de kötü olursa gidicem acile
Çocuk o saatten beri hem kusuyor hem de ishal mi? Keşke doktora götürseydiniz. Buraya bile konu açmışsınız ama doktora götürmek için neyi bekliyorsunuz?

Gitmedim gece beş gibi başladı evde takip edeyim istedim bu gece de kötü olursa gidicem acile
İyi de arkadaşım dün geceden bu geceye bir gün geçmiş, çocuk kusa kusa mahvolmuş. Yazık değil mi bir doktor görse, belki kan tahlilinde enfeskiyon cikacak, belki sıradan bir salgın ama serum alıp kaybettiği suyu geri kazanınca biraz kendine gelecek.
Bilmeden etmeden ilaç verilir mi çocuğa

X