Kızım ve babası

Ayrica nafaka dvasi acip nafaka alin. Kullanmayacaksaniz da bebeğin adina hesap acın koyun oraya ilerde kullanır

Merhabalar

bir yıl önce konu açmıştım doğum yapacağımdan evli olmadığımdan bebeğimin babasıyla nisan attığımızdan ve ailemin benim yanımda olduğundan bahsetmiştim

ben çocuğumu tek doğurdum babasi olacak benim kızımın kirki çıktığı dönemde nişanlandı bir başkasıyla

iki ay öncesine kadar da hayatımızda yoktu bebeği hiç görmedi

birden mesaj attı iki ay kadar öncesinde güya kız doğumda oldu demişler vs öyle olsa bile insan ulaşmaz mi ya hayırdır böyle diyorlar diye

neyse kızı görmek istedi ailemle konuştum görsün dediler iki ay geçti bakın iki aydır kızıma toplamı 50 TL yi geçmeyen iki kiytirik oyuncaktan öte Birsey getirmedi. Kafe köşelerinde çocuğu görmek istiyor bütün gün telef ediyor bizi görmek için geldiğinde kız onu bile istemiyor bende duruyor onda ağlıyor.

kendisi Mısırlı bu arada mısırdan kız kardeşi gelmiş kızı görmek istiyor dedi mısırdan biseyler getirmiş filan dedi gittik gördü kıza kullanılmış lekeli aşırı cirkin şeyleri toplamış getirmiş kullanılmış gibi duran kilotlar filan yollamış eve gelip bakınca anneme verdim direkt kıyafet kutusuna atsın diye

kızım bir hafta sonra yaşına girecek bu yaşına kadar bu çocuk ne yedi ne içti ne masrafı var bilen yok soran yok allah razı olsun öyle böyle herkesin kötü yanları var ama ailem benim kızıma en iyisini en güzelini alarak sevgiyle büyüttü

ben bu adamla iletişimi kesmek istiyorum komple kendine hayrı yok bize hiç hayrı yok ama bazen kendi kendime diyorum ben kızıma kötülük mü yaparım iletişimi keserek diye

iletisimi kesmek diyorum çünkü sürekli yazıyor çok rahatsız oluyorum
Mısırlı kardeşimiz zengin mi. Şeyma Subaşı yapamadı bebek işini. Karakteri kültürü hiç biseyi uymayan bı adamla neden çocuk yaptınız. Ömür boyu bu gibi sıkıntılar peşini bırakmaz. 😏

Aşırı derecede korunuyordun derken hangi yöntemler vardı? Bir gözüm korktu açıkçası
Hap ve kondom bir arada korunuyordum ama dumdum kaldım açıkçası
Ayrica nafaka dvasi acip nafaka alin. Kullanmayacaksaniz da bebeğin adina hesap acın koyun oraya ilerde kullanır
şimdilik bir düzene koyduk iyi gidiyor bir hesap açtık bebek icin dediğiniz gibi onda birikiyor para kendi teklif etti böyle bir uygulamayi
Mısırlı kardeşimiz zengin mi. Şeyma Subaşı yapamadı bebek işini. Karakteri kültürü hiç biseyi uymayan bı adamla neden çocuk yaptınız. Ömür boyu bu gibi sıkıntılar peşini bırakmaz. 😏
Ahah hayır değil mısırın sabancisi bize düşmez anca saymalara düşer maalesef

Babalık annelik gibi değil. Çocuğu benimsemesi için her anında yanında olması gerekirdi. Ya sık sık biraraya gelecekler ya da sevgi ilgi anlamında beklentinizi düşüreceksiniz.

şimdilik bir düzene koyduk iyi gidiyor bir hesap açtık bebek icin dediğiniz gibi onda birikiyor para kendi teklif etti böyle bir uygulamayi

Ahah hayır değil mısırın sabancisi bize düşmez anca saymalara düşer maalesef
Vay be hem hap hem de kondom ile hamile kalmak cidden çok zor. Gözümü korkuttunuz. Belki zamanında almayı unuttunuz ya da kondomu iyi takmadınız, çıkarmadınız falan gibi bir gözden kaçma olmuş olabilir?

Yine de minnacık bir ihtimal ya. Çok şaşırdım. Bebeğin geleceği varmış resmen.

Bir de yine merakımdan soracağım hangi ülkede yaşıyorsunuz?

İletişimi kesmek demek kıza da babasını tanıma hakkından mahrum bırakmak demek olur

Adam hatalı olabilir ama anne baba gibi davranın ve olaya çözüm bulmaya çalışın.

Bir hata yapmışsınız ikinciyi yapmayın.

En sinir olduğum şey bu kendi keyfi yüzünden kendi hırsları ve anlaşmazlıkları yüzünden çocuklarına da annelik babalık yapmayan ya da görüştürmeyen anne babalar

Benzeri bir durumu olan tanıdığım bağlantısıni kesti. yıllar yıllarrrr sonra cocuklar büyüdü ve babalarini buldular. hesap sordular neden bizi gormeye gelmedin, neden hayatimiz da yoktun diye. Sonuc: anneleriyle 6 yıldır görüşmüyorlar hakkin yoktu buna diye. Babalariyla yaşıyor biri digeri de kendine ev tutmuş yakinlarinda. Anneyle iletişime girmiyorlar.
Yaa çok üzüldüm su an anne çocuklar için en iyisini yapmaya çalışıyor bakıyor büyütüyor sonra böyle o anne kim bilir neler yaşadı ben de bu durum da gibiyim şu an boşanma yok ama mümkün mertebe olursa böyle olacak durumum, içler acısı 😔

Ahah hayır değil mısırın sabancisi bize düşmez anca saymalara düşer maalesef bebeğin maddi giderlerini karsilamiyorsa görmesin bı zahmet. Eski iki kıyafet getirmekle babalık yapılmaz. Donssun ulkesine

Bakın size bir şey söyleyeyim, böyle bir kaç durum haberlere bile çıktı; yabancı uyruklu baba çocuğunu kendi ülkesine kaçırdı diye. Dikkat edin, kimsenin günahını almamak gerekir fakat temkinli olmakta da fayda var.

X