Kizim ve erkek arkadaşım tanışma

Soyle soyliyim 2011 senesinde tanıştık eşimle 2015te de evlendik. Erkek arkadaşımla 1 ay oluyor
1 aydır tanıdığınız biri içinmi çok uyumluyuz diye düşünüyorsunuz. 1 ayda ben eve yeni aldığım alete uyum sağlamiyorum siz hemen adamı çözmüşsünüz birde kızınızın hayatına sokmayı düşünüyorsunuz. Maşallah bu ne hız. Kovalayanmı var, helede peşinizde psikopat bir eski eş varken.

Bir aylik adami kizinizla tanistirmayin nekadar hizli yasiyorsunuz bosanali 2.5 ay olmus hemen birini bulmussunuz kizimla tanistirsammi diyosunuz bi durun ara verin taniyin karsinizdaki adami ya zaten kotu bir evlilikten cikmissiniz bu acele neden? Adami eve almayin annesini gormeyin ne hali varsa gorsunler bastan sona hatalisiniz
Ben kizimi yarin tanistiricam ne yapayım diye sormuyorum ki. Kızımla tanıştırmayı düşünüyorum ne yapmalıyım diye soruyorum. Bu kişiyi tanıyorum 1 1.5 ay once tanistigim biri değil aile bireylerinin de birbirini tanıdığı biri.

Şöyle ki beraber olduğum kişiyi tanıyorum gecmisten hatta ailemde taniyor. Fakat senelerdir gorusmuyorduk. Ben biraz daha aile kurma taraftariyim bekleyebilirdim fakat bu adaml 4 5 sene devam ettirdim de ne oldu hayatimi zindana cevirdi

Siz kendinizden eminsiniz ama kızınızın zamana ihtiyacı var, daha babasının gidişini sindirememiştir yavrum. Zaman geçsin biraz, hala eminim bu adamdan derseniz uzman yardımı ile konuşun. Hatta babası hala gelip kavga çıkarıyorsa çocuğun şuanda da uzman desteğine ihtiyacı vardır.

Hanımlar yorum yaparken biraz daha sakin lütfen. Son mesajımı yazıyorum belli ki bu sitede artık dert sıkıntı anlatılmıyor nerden vurabiliriz daha fazla diye düşünülüyor. Hayatımda ilk defa tanıştığım bi insan yok. 1 aydır beraberiz sadece. Kızımı da yarın tanıştırayım demiyorum bunu 1 sene sonrasına düşünüyorum. Sorun sorun sorun sorunlarla yeterince uğraştım ve neler yaşadığımı ben biliyorum burda ayrıntılı olarak ne kadarini aktarabilirim size bilmiyorum. Mutluluk hakkımdır diye düşünüyorum onca şeyden sonra. Kızımın yanındayım, basından beri ona yansıtmamaya özen gösterdim adam bana "inşallah geberirsin de kızımla kurtuluruz senden" derdi ben yarim saat sonra görüntülü arayıp kızımla gorustururdum. Mahkeme ayda 2 kez dedi ben kizim her istediginde goturdum ve goturmeye dvam ediyorum. Elimden geleni yaptım. Bu sebeple beni kotu anne gibi suclamayi birakin bunu kabul edemem. Iyi bi gun olsun hepiniz icin.

çok ama çok acele ediyorsunuz bence. bu kadar kısa surede sız kendınızı gercekten toplaryamazsınızkı kızınız toparlasın şu an bır bosluktasınızdır alışılmışlıklar var hala bosluktasınız belkıde haksızlık etmeyın ne kendınıze ne kızınıza bıraz sakın dıngın durulun lutfen acelenız ne bu kadar

Hanımlar yorum yaparken biraz daha sakin lütfen. Son mesajımı yazıyorum belli ki bu sitede artık dert sıkıntı anlatılmıyor nerden vurabiliriz daha fazla diye düşünülüyor. Hayatımda ilk defa tanıştığım bi insan yok. 1 aydır beraberiz sadece. Kızımı da yarın tanıştırayım demiyorum bunu 1 sene sonrasına düşünüyorum. Sorun sorun sorun sorunlarla yeterince uğraştım ve neler yaşadığımı ben biliyorum burda ayrıntılı olarak ne kadarini aktarabilirim size bilmiyorum. Mutluluk hakkımdır diye düşünüyorum onca şeyden sonra. Kızımın yanındayım, basından beri ona yansıtmamaya özen gösterdim adam bana "inşallah geberirsin de kızımla kurtuluruz senden" derdi ben yarim saat sonra görüntülü arayıp kızımla gorustururdum. Mahkeme ayda 2 kez dedi ben kizim her istediginde goturdum ve goturmeye dvam ediyorum. Elimden geleni yaptım. Bu sebeple beni kotu anne gibi suclamayi birakin bunu kabul edemem. Iyi bi gun olsun hepiniz icin.
Kimse sizi vurmuyor. Asıl siz sakin olun.
20 senedirde tanısanız 1 aydır berabersiniz. İkisi farklı şeyler. Bi ölçün tartın, noluyor bakın. 1 sene sonra tanıştırmayı düşünüyorsanızda bir uzmanla görüşün. Kızınız çok küçük siz mutlu olacaksınız diye onun hayatına yabancı birini sokmanız kafasını karıştırabiliir. Karşınızdaki insanın kendi çocuğu varmı mesela? Çocuk ruhundan anliyormu vs önce bunları bi çözün. Kızınızın mutsuz olduğu biryerde siz mutlu olmasınız çünkü.

Soyle soyliyim 2011 senesinde tanıştık eşimle 2015te de evlendik. Erkek arkadaşımla 1 ay oluyor
1 ayda çocukla tanıştırmak falan ne bu hız Allah aşkına. Üstelik eski eşinizde belliki sorunlu bir tip. Açıkçası eşimin 1 aydır tanıdığı adamı kızımla tanıştırmasına ben olsam bende arıza çıkarırım. Adamın ne olduğu belli değil

Siz daha iyi bilirsiniz ama bence yeni bir ilişki için bile çok erken.Derim ki kızınızın kafasını karıştırmayın, şimdi zaten yeterince yorgundur zihni. Hem biraz siz de kafanızı dinleseniz, kızınıza odaklansanız...Sevgilinizi yara bandı olarak görüyor olabilirsiniz ki anlarım...Aldatılmış, kırılmışsınız....Desteğe ihtiyacınız var...Ama aramızda çok iyi bir uyum var demek için çok erken değil mi...Bırakın insan evladını, 2,5 ayda aldığınız bir cihazın bile işe yarar olup olmadığını anlayamıyorsunuz.

Hanımefendi diyorsunuz ki yıllar önceden tanıyorum 1 aydr ilişkimiz var.. Yalnız eşinizi de yıllardır tanıyıp aynı evin içine girince ne mok olduğunu anladınız.. Kesin ve keskin konuşmasanız mı acaba ? Ayrıca 2 buçuk ay önce boşanmışsınız kendinize zaman tanıyıp kızınız ile birlikte alışma sürecini geçirip yeni hayatınızı düzene koyduktan sonra bir ilişkiye başlamanız daha mantıklı değil mi ? Bir de şu var. Eski eşiniz belli ki sorunlu bir tıp. Daha boşanmayı hazmedememiş zannediyor musunuz ki boşanır boşanmaz birisiyle olan birlikteliğinizi hoşgörüyle karşılayacak. Ben hiç zannetmiyorum. Kızınıza da kendinize de şu süreçleri atlatmak için zaman vermeniz hayatınızdaki en doğru karar olacak.

Yanı şunu iyice tartın hiç bir şekilde acele etmeyin zaman çok kötü çoğu erkek de aynı eve girmeden huyunu anlayamazsınız küçük kızınız var zaman çok kötü üzülerek söylüyorum çok şey duyduk şahit olduk acele etmeyin sonra çok pişman olursunuz

gelmemiş günün derdine düşmeyin 1 yıl sonra tanıştırıcam demişsinz 1 ay sonra ayrılmayacağınız kesin mi? Tüm soruları silin kafanızdan. evlilik de düşünmeyin. Önce eşinizden tamamen arının. adamın takıntısı üzerinizden azalsın. Kızınız durumu kavrayabilsin. Şu bir yerden ok gibi fırlayan cici abimizi de gerş planda tutun. Bir süre.. gene kendinize yazık edersiniz. Evliliğe,erkeklere, maneviyata güveniniz hiç sarsılmadı mı?

Herşeyden önce siz bir annesiniz, önceliğiniz evladınız olmalı, kimse size hiç evlenmeyin, bir ömür yalnız kalın demiyor, ama daha boşanalı 2,5 ay olmuşken, çocuğunuz ve kendiniz ayrılığa adapte olmadan, evladınızın psikolojisi bu duruma alışıp düzelmeden, yeni birisini hayatınıza almanız ve derdinizin evladınızdan çok, hayatınıza aldığınız adamın çocuğunuzla ilgili çekinceleri olmasına kızıyor. Anne olmak kadın olma hakkınızı elinizden almaz, ancak dünyaya bir çocuk getirme bencilliğinde bulunduysanız en azından önceliğiniz , kendi hayatınızı ve kadınlığınızı yaşamaktan çok o olmalı, biriyle birlikte olacaksanızda sizi evladınızla kabul edecek ve sevecek, evladınızı ve onunla ilişkisini ve hayatınızdaki yerini dert etmeyecek biri olmalı. Daha bir aylık ilişkide adam çocuğunuzla iletişimini dert olarak dillendiriyorsa o adamda o kalıp yoktur.

Yorumlarda sizi vurma gibi bir şey gormedim. Tam tersi çok düzgün, yerinde tavsiyeler vermisler.
Yorumlara da katılıyorum. Tanıştırma için daha erken. 1 sene sonra tanıştırcam demişsiniz, o zaman daha cok var, düşünmeyin şimdiden. Eski eşden kurtulmaya çalışın siz

Bir yıl şimdiden planlamak için uzun zaman..o gün gelsin karar verirsiniz ama ben sizin de psikolojinizi çok sağlıklı bulmadım eski eşinizin psikolojisini de!Evde tartışma anında bardak kırmalar, o bardakla kendine zarar vermekle tehdit edtmeler açıkçası sizin ve kızınız için endişelenmeme sebep oldu.Boşanmış bir kadınsınız artık istediğiniz ilişkiyi yaşayabilirsiniz ama ben bu adamın "biz evliyken de kesin birlikteydiler,bedelini ödesinler" diye kafasında kurup yine bşr tartışma anında size zarar vermesinden çekiniyorum.

Sevgilimi 3 yıldır tanıyorum yakın bir şekilde, 1 senedir ilişkimiz var diyorum ki ne değişik huyları varmış. Bazı şeyleri aynı beklediğim gibi bazı şeyleri hiç öyle değilmiş. Bir kere daha yeni ayrılmışsınız hemen biri, mutluluk hakkınız ama bi sakin olun. Kendinizi yine hemen birine bağlamayın. Biraz yaşayın, kızınızla gezin, tatillere gidin bakalım karşınıza neler çıkar şimdiden karar vermeyin.

Oncelikle;Allah sizi ve kizinizi korusun.
Su asamada derdiniz kızınızı sevgilinizle tanistirmak degil bu psikopattan zarar almadan kurtulmak olmali.
Soyle izah edeyim;
Ben adalete guvenmiyorum , sikayet etsen en fazla uzaklastirma alir. Uzaklastirma da kagit ustunde kalir. Bu denli psikopat adam yine sana bu sefer daha siddetlu zorluk cikarir ve belki de daha beteri:KK43:
Yani sikayet et elbette ama fazla da guvenme "beni koruyacaklar" diye. Cunku korumuyorlar. Her gün haberlerde tonla kadin kıyımına sahit oluyoruz. %80'i polise gidiyor ama maalesef ki cozumsuz kaliyor olaylar.
Aydinlatilmayan sürüyle kadin cinayeti var..
Daha gecenlerde cok olmadi ki izledim..
Eski kocasi kadinin evini taramis silahla ve adam hala serbest sokakta rahatca dolaniyor.
Daha ne diyim, bu adam salinir mi? Bu adam elini kolunu sallayarak gezdirilir mi? Bu adam niye tutuklu yargilanmaz? Alenen oldurmeye tesebbus etmis ne yapmasi lazim iceri atilmasi icin kadinin olmesi mi?
Sac bas yolduran cinsten bir adalet sistemimiz var,
O nedenle ailenden destek al.
Sehrini degistir.
Iyi bir avukat bul durumu anlat o ne yapman konusunda yonlendirir.
Adresini gizli tut.
Numarani degistir.
Elindeki tum belgeleri sakla.
Sana attigi mesajlari vs.
Tek cozum bu gibi gorunuyor..

X