Kızım

Bayanforbes

Özgürlüğümüze🥂🍀
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
1.448
9.222
Merhaba hanımlar ben 35 yaşında bekar bir anneyim, 14 yaşında bir kızım var 10 gün sonra lgs ye girecek soru çözmekten çok yoruldu çok sıkıldı aman ben boşverdim artık anne diyip duruyor bazen geceleri ağlama sesini duyuyorum ama bende baskıcı bir ebeveyn değilim ki sen çalış elinden geleni yap olmazsa hayırlısı diyenlerdenim hem ergenlik hem pandemi hemde lgs üçlüsü hem onu hem beni çok yoruyor okuldan çok yakın bir arkadaşıylada arası bozuldu zaten iyice yalnız kaldı.. babasını hiç tanımıyor.o dört yaşındayken bir adamla evlendim ve bir oğlum oldu ama üç yıl süren evliliğimizin ardından boşandık o zamandan beri çocuklarımla yalnız yaşıyorum ve tek başıma iki çocuk büyütmekten hiç şikayetçi olmadım biz üçümüz sanki arkadaş grubu gibiyiz birlikte gülüp eğlenen gezen..ama kızım ergenlik dönemine girdikten sonra çok hırçınlaştı geçen gün telefonda bir arkadaşıyla konuşurken kulak misafiri oldum en yakın arkadaşının sevgilisiyle sevgili oldugunu anlatıyordu yani araları da bu yüzden bozulmuş benim kızım 14 yaşında ve bir sevgilisi var ben böyle şeylere karşı çok katı olan bir insan değilim ama sadece çok küçük olduğunu ve lgs döneminde dersleriyle ilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum ben bunu konuşma üzerine kızımın telefonunu karıştırdım ve o çocuğu aşkım diye kaydettiğini gördüm şimdi ben ne yapayım konuşayım mı kendi haline mi bırakayım kızayım mı zaten şu son dönemlerde tiktok denen şeyle de çok fazla vakit geçiriyor orasıda hep küfürleri döndüğü bir ortam bir yandan bu dönemde onu çok sıkmak da istemiyorum zaten evden çıkmadığı için o çocukla en fazla görüntülü görüşüyordur diye tahmin ediyorum o yüzden nasılsa kontrolüm altında mı desem bilemedim? En çok böyle zamanlarda kendimi yalnız hissediyorum ve içimden o babası olacak adama daha çok lanet ediyorum o yüzden de sizden fikir almak istedim

Merhaba, benim de 13 yasinda kziim...anlıyorum sizi ....sevgililik olayı bunlarda cocuk oyuncağı heralde iki konuşmaktan sevgililik sanıyorlar galiba ...yine de kızınızla bana anlatmak istediğin bisiler var mi ben senle konuşmayı çok seviyorum gibi yaklaştıniz mi

X