Kızımı benden alabilirler mi?

Az evvel yolda pedagoga geliyoruz; trafik cevirmesi vardı cocuk tutturdu polis amcayla konuscam🤭Kizim bunlar trafik polisi dedik tutamadik acti cami kendiliginden "Polis amca bisey dicem bunu kagida yazar ve imzalar misiniz.ben bir daha babama gitmek istemiyorum"dedi polis bi şok oldu ne diyo bu diye."buyur tabi ama niye ki"dedi."cunku bana guzel davranmiyor ben orda rahat edemiyorum gitmek istemiyorum oraya"dedi polis sasirdi bir daha gorusuruz insallah dedi cami kapattik kizim sevinerek rahatlamis sekilde "ohhh bak anne hallettim soyledim polis amcaya artik gitmicem"diyo.cocuga "polisle konuscaksin seni alcaz vs "nasil germislerse stress yapmis cocuk bi anda rahatladi

HEPINIZE COK TESEKKUR EDERİM, BEN DE ALAMAYACAKLARIJI DÜŞÜNÜYORUM CUNKU ELHAMDÜLİLLAH BULUNDUĞUMUZ YERDE ;DEĞIL YÜZ KIZARTICI BIR KUSURUMA ,AHLAKI YA DA BIR BASKA HIC BIR KUSURUMUN OLMADIGINI SAHITLIK ETMEYE HAZIR KITA INSANLAR ILE DOLU..
USTELIK COCUK 6 YASINDA OLDUGU ICIN PEDAGOG GOZLEMINE BAKARAK KARAR VERILIR AVUKATIN BU SEKILDE SÖYLEDİ. DAHA EVVEL AĞLAR IKEN GORUSE GITMEK ISTEMEDIGI BIR GUN KAYIT ALDIM COCUGU UZAKTAN BABASINI DA CEKEREK.ZORLA SOYLETMEYE CALISTIKLARI O VELAYET CUMLESINI DE.AVUKATIM BU TARZ SEYLERI BIRIKTIRMEMI SOYLEDI.DUN PEDAGOG SEANSIMIZ VARDI SAGOLSUN IYI PEDAGOG BULMAK DA COK ZOR COK IYI ILGILENDILER KIZIM ILE.1 SAAT OYUNLA TESTLERDE TESPITLERDE BULUNDULAR.PEDAGOG ICERDEN GOZLERI DOLU CIKTI"KIZINIZ KENDI BABASINDAN FATIH BABA DIYE UZAK BIR SAHIS GIBI BAHSEDERKEN ,SIZIN ESINIZDEN BABAM DIYE BAHSEDIYOR KONUSURKEN ILK BASTA SUREKLI BABAM DEDIGI ICIN ESINIZI OZ BABASI ZANNETTIM BUNLARI DA GOZ ONUNDE BULUNDURARAK YARIN 2. BIR SEANS DAHA YAPIP RAPORU TAMAMLAYALIM DEDI SIMDI 2. SEANSA GIDICEZ GIDISAT SUAN BU SEKILDE .HEPINIZE COK COK TESEKKUR EDERIM ASAMA ASAMA MAHKEMEYE DAIR BURAYA YAZARIM
Pedagogun raporunu mahkemeye delil olarak sunabilirsin. Ikincisi pedagog esliginde kizina sorsalar da ve kizin babayi tercik etse bile hakim 6 yasindaki bir cocugun tercihini cok dikkate almaz. Cocugun duzeni degismesin diye ve de o yastaki cocugun anne sefkatine ihtiyacinin karsilanmasi icin sana verir, endise etme.

X