Kızlaarr Proctolog kullanan var mı aranızda?

sweetyone

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
54
1
Benim makat kaşıntı problemim var aşırı derecede. Doktora gitmeye utandım ve eczaneye gittim. Bana Proctolog adında bi krem verdiler. Bu kremi daha önceden kullananlar var mı? Etki ediyor mu işe yarar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim..

Mantar oldugundan şüphelenmiş olabilir tinactin ve travazol kaşıntı için verilio ama sizin dediğiniz ilaç basur ilacı bende kullanmıştım basur için o kremi :44:

Utanacak ne varki doktora gidin.Herşey kaşıntı yapabilir belki kıl kurdunuz var.Yani bu şekilde kafanıza göre ilaç almayın.

Benim makat kaşıntı problemim var aşırı derecede. Doktora gitmeye utandım ve eczaneye gittim. Bana Proctolog adında bi krem verdiler. Bu kremi daha önceden kullananlar var mı? Etki ediyor mu işe yarar mı ? Yardımcı olursanız sevinirim..

Proctolog basur icindir. Ben fitilini kullandim ama bitirmedim kutuyu.bana doktor proctolog ve anestol krem vermisti kasinti icin. makatta kasinti problemin varsa en guzeli anestol krem. Kasinti aci agri ne varsa yok ediyo yanimdan ayirmayacagim kremlerdendir sahsen. Kesinlikle tavsiye ederim bak bi uygula oh be diyeceksin :)

Anestol daha dogru bir secim olur sanirim o bir nevi uyuşturucudur. Ama proctilog basur ilaci. Bence gecici olarak kasintini azaltmak icin anestol kullan ve doktora gidip gercek sebebini öğren:-D gecmis olsun

Utanacak bir sey yok sekerim, onlar doktor. Kafaniza gore ilac almayin bence, kurt falan da olabilir, dikkatli olmakta fayda var.

kaşıntı bendede olmuştu özellikle geceleri çoğalması sürekli elimin orda olması sinir bozucuydu
günde bir avuç kabak çekirdeği yiyerek bu sorunumu çözdüm
ayrıca basur için fitil kullandım
her gün bir kase kuru üzüm hoşafı
bunlar bana cok iyi gelmişti

kaşıntı bendede olmuştu özellikle geceleri çoğalması sürekli elimin orda olması sinir bozucuydu
günde bir avuç kabak çekirdeği yiyerek bu sorunumu çözdüm
ayrıca basur için fitil kullandım
her gün bir kase kuru üzüm hoşafı
bunlar bana cok iyi gelmişti

Teşekkürler.. Bunları da denicem inşallah bi yararini görürüm çok sinir bozucu bir durum gerçekten..

Proctolog basur icindir. Ben fitilini kullandim ama bitirmedim kutuyu.bana doktor proctolog ve anestol krem vermisti kasinti icin. makatta kasinti problemin varsa en guzeli anestol krem. Kasinti aci agri ne varsa yok ediyo yanimdan ayirmayacagim kremlerdendir sahsen. Kesinlikle tavsiye ederim bak bi uygula oh be diyeceksin :)

Gercekten mi.. Tabi denemekte fayda var ama sanirsam ilk doktora gitmem gerekicek :)

Slm ben meme kanseri tedavisi görüyorum makatda çatlama oldu kabızlıktan dolayı proctoglyvenol fitil ve kremini kullanabilirmiyim

X