Kızlar 24mayis transfer olacaklar burda mi

Merhabalar, ben de 24 mayısta 3. Gün çift embriyo transferi oldum. Felaket bir bel ve kasık agrım var özelllikle bel agrım dizlerime vuruyor. Sizde de böyle bir durum var mı

Merhabalar, ben de 24 mayısta 3. Gün çift embriyo transferi oldum. Felaket bir bel ve kasık agrım var özelllikle bel agrım dizlerime vuruyor. Sizde de böyle bir durum var mı
Herkezin farklı oluyo ama doktorum böyle şeyler olabilir herkezin farklı agrın olursa kötüyü düşünme dedi

Kızlar bnce sürekli uzandiginiz için bmde dün oldum iğne yaptığım yerler ağrıyor
Benim çok öyle ağrılarım yok siz çok dikkat ediyor musnz illki eğilim gerken şeyler oluyor uzanıyor musnz cok

Kızlar isteyen insta hesabını yazsın ordan konuslam bn buraya girmeyene kadar msj goremiyorum yeni de kullandığım için pek anlamıyorum umarım herkes sonunda birbirine güzel haberler verir

X