Kızlar 6+1 de kalp atışı duyulmadı

sevvo18

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
197
86
27
Kızlar 6+1 de bebeği gördük ama kalp atışı duyulmadı cuma günü tekrar çağırdı o gün olursa olur olmazsa daha da olmaz cinsinden bişey dedi böyle bi durum yaşayıp sonradan duyan var mı

Kızlar 6+1 de bebeği gördük ama kalp atışı duyulmadı cuma günü tekrar çağırdı o gün olursa olur olmazsa daha da olmaz cinsinden bişey dedi böyle bi durum yaşayıp sonradan duyan var mı
8. Haftaya kadar bekliyor bazı doktorlar canım geç döllenme vs olabilir diye

Doktor olumsuz konuştu biraz cuma günü duyamazsak daha duymayız dedi o yüzden moralim bozuldu ayrıca evet geç döllenmeymiş
Evet canım bazı doktorlar 6. Haftada duymayı bekliyorlar vazolar 8. Haftayı beklerler; hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Amin dua ederseniz çok sevinirim yer gök duayla❤️
Aynen öyle ama hayırlısını iste eğer sağlıksız bir gebelikse hiç duyma o sesi ama eğer sağlıklı bir gebelikse hayırlı bir şekilde duyarsın inşallah Allahın izniyle daha haftan da küçük duyulabilir doktorlar da korkutuyor insanı ; o süreç bekle bekle bitmiyor :)

Aynen öyle ama hayırlısını iste eğer sağlıksız bir gebelikse hiç duyma o sesi ama eğer sağlıklı bir gebelikse hayırlı bir şekilde duyarsın inşallah Allahın izniyle daha haftan da küçük duyulabilir doktorlar da korkutuyor insanı ; o süreç bekle bekle bitmiyor :)
Aynen hem umudum var hem her seye hazırlamaya çalışıyorum kendimi. Doktorlar gerçekten çok acımasız

Anladım canım üstteki mesajını görmemişim kusuruma bakma lütfen. En kısa sürede Allah sağlıkla nasip etsin

X